Přejít na obsah

Pružiny z Golfa IV na octu?


Urbo

Doporučené příspěvky

Ahoj.

Vím, že se dají dát stejný podvozky na Golfa IV a Octavii. Alespoň některý. Ale zajímalo by mě, co si myslíte o sníženejch pružinách (-30mm) z Golfa IV 1.8.T třídvéř na Octavii 1.9TDi Combi 66kw, ALH, 2003. Známej koupil na golfa podvozek a prodává pružiny, který já chci stejně kupovat. Tvrdí, že mi tam půjdou bez problému, ale já si tim nejsem vůbec jsitej. Může mi to někdo s potvrdit, nebo vyvrátit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nemusí být docela pravda.Poud je golf z nějaké sport edice

Nazdárek souhlasím s Cosbym akorát ,když já kupoval pružiny na octu tak jsem vybral přímo na TDI zn. pružin eibach

tam je větší nostnost jsou na předku do 1000kg a mám pocit že aspoň u sedana jsou zadní pružiny u origo auta buď delší a nebo

tvrtší protože u kamaráda ,který má octu 1.6 a daly jsme tam origo snížený pružiny -30mm na obou nápravách tak zadek seděl víc než předek

tekže záleží jestli ty pružiny budou z TDI nebo z benzína toť vše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...