Přejít na obsah

Chodíte na houby?


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

Mate radi zampiony?Ja teda po tomto roce uz ne :feve: ani sem nemusel jit do lesa na toz z baraku a na zahrade nam narostlo tohlecto vsechno ;) a to sem byl v pondeli sbirat a uz zase plna misa :help:

joooo...hříbku už mam sice plný zuby,ale smažené žampíky bych si s brambůrkem a tatarkou dal... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate radi zampiony?Ja teda po tomto roce uz ne :feve: ani sem nemusel jit do lesa na toz z baraku a na zahrade nam narostlo tohlecto vsechno ;) a to sem byl v pondeli sbirat a uz zase plna misa :help:

joooo...hříbku už mam sice plný zuby,ale smažené žampíky bych si s brambůrkem a tatarkou dal... -_-

ja uz mel z zampionu snad vsecko,dokonce i nejakou pomazanku ,ale tohle sem zatim nezkousel, vsecky uz jsou narezane,tak jak bude zase dalsi varka zkusim to :palec2: a kdyz ne tak to budu prodavat u cesty :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate radi zampiony?Ja teda po tomto roce uz ne :feve: ani sem nemusel jit do lesa na toz z baraku a na zahrade nam narostlo tohlecto vsechno ;) a to sem byl v pondeli sbirat a uz zase plna misa :help:

joooo...hříbku už mam sice plný zuby,ale smažené žampíky bych si s brambůrkem a tatarkou dal... -_-

ja uz mel z zampionu snad vsecko,dokonce i nejakou pomazanku ,ale tohle sem zatim nezkousel, vsecky uz jsou narezane,tak jak bude zase dalsi varka zkusim to :palec2: a kdyz ne tak to budu prodavat u cesty :smich:

urcite to zkus...oblasi to jako rizecek pekne ve strouhance... mrskni s tim na panev ..aaa ..dostal jsem chut vcelku :))

At se dilo podari .) -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate radi zampiony?Ja teda po tomto roce uz ne :feve: ani sem nemusel jit do lesa na toz z baraku a na zahrade nam narostlo tohlecto vsechno ;) a to sem byl v pondeli sbirat a uz zase plna misa :help:

joooo...hříbku už mam sice plný zuby,ale smažené žampíky bych si s brambůrkem a tatarkou dal... -_-

ja uz mel z zampionu snad vsecko,dokonce i nejakou pomazanku ,ale tohle sem zatim nezkousel, vsecky uz jsou narezane,tak jak bude zase dalsi varka zkusim to :palec2: a kdyz ne tak to budu prodavat u cesty :smich:

urcite to zkus...oblasi to jako rizecek pekne ve strouhance... mrskni s tim na panev ..aaa ..dostal jsem chut vcelku :))

At se dilo podari .) -_-

diky, urcite to zkusim. Ta pomazanka fakt nebyla moc dobra,tohle mi zpravi chut na zampiony :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Provokatere ;)

Ja se tesim na Jindrichohradecko, ale zadna pozitivni hlaska jeste neprisla :(

Rekl bych to takhle..... Prselo vsude ,,takze houby budou taky vsude :)) mysleno v lesich a tak... ne aby to nekdo vzal vazne a sel nekde na sidliste obhlizet křočky:)

to byl takovy nejapny zerticek ,pokud se nekoho dotk omlouvam se -_-;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak jsem tuhle neděli neodolal a po několika letech se vydal do lesa na houby cestou do lesa jsem uviděl na silnici dědu 2plné kýble hub znělo to dobře. Tak se vydám do lesa s kýblem a hledám po 2hodinách jsem našel jednu velkou houbu a 8malejch :feve::wallbash: :wallbash: :wallbash: Ale jinak procházka to byla hezká to zase jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...