Přejít na obsah

Construkt


Bazz

Doporučené příspěvky

Nazdárek pánové jen takové info pro vás na mé octě mi nějakej lump ukradnul logo Construktu na pátých dveřích a jelikož mám rád když na autě je vše jak má být tak mě to samo pěkně na**alo tak jsem si na netu našel adresu na tuto firmu a poslal jim požadavek

na novou plastickou samolepku a světe div se oni mi za pár dnů poslali novou plus eště origo na okna a nic zato nechtěli já vím je to kravina , ale mě to docela potěšilo tak jenom kdyby měl nikdo zájem tak se na ně v klidu obraťte

cult of skoda lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se stalo totez a zaslana samolepka zdarma vcetne loga - na defend lock

A můžeš pls napsat komu jsi to adresoval? Jestli to stačí jen přes net na ofiko stránkách?

Dík

Jo najel jsem si na jejich stranky - a nasel telefon a cinkl operatorce ze mam tohle to a pod. a bylo zaslano zdarma - logo - 2 x a 2x na skla samolepka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě sehnat od Cobry alarmu a bude to super.

U alarmu bych tak aktivní nebyl, sežeň samolepku konkurence, budou hledat něco jiného než máš, dělám to už léta. Když zloděj ví co tam máš ví jak na to. Jinak o construct si už píšu taky (ten lze poznat i pohledem podle zámku)

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Profici na samolepky nekoukaj - se nalozi a je to - spise to vidim ne nejakeho amatera ktery si hleda na aute zda do toho pujde ci ne

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...