Přejít na obsah

klakson


marianf

Doporučené příspěvky

zdravim.

poradi mi niekto, ci sa da na O1 Tour vymenit klakson aj bez zhodenia predneho naraznika? To co tam teraz davaju je na smiech. Nemusim tam dat rovno dvojtonovy - teda dva, ale chcem tam nahodit aspon klakson z fabie. Lepsie ako ten co tam mam teraz. Ved ten je ako na trabante. Nechce sa mi ale zhadzovat cely naraznik.

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim.

poradi mi niekto, ci sa da na O1 Tour vymenit klakson aj bez zhodenia predneho naraznika? To co tam teraz davaju je na smiech. Nemusim tam dat rovno dvojtonovy - teda dva, ale chcem tam nahodit aspon klakson z fabie. Lepsie ako ten co tam mam teraz. Ved ten je ako na trabante. Nechce sa mi ale zhadzovat cely naraznik.

Dik

Když jsem si dělal garančku tak jsem byl pod autem a opravoval plůasty pod motorem. Měl jsem sunadný levý vedení vzduchu (drží v nárazníku a dva šroubky v krytu blatníku) a tam jsem měl klakson jak na dlani bez demontáže světla nebo nárazníku. octa classsic r.v.2001 model 2002

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...