Přejít na obsah

Tdi 81kW ztratilo výkon


Lukáš85

Doporučené příspěvky

Zdravim :(

Prosím o pomoc :)

před nějakým časem jsem zjistil že mi přestalo auto pod tou mou nohou nějak jet.. Psalo mi chybu na ventilu zpětného vedení zplodin , odpojil jsem ho , opět zapojil a nepsalo nic , koupil jsem nový ,vyměnil , a stále nic ,turbo jako by nedostávalo impuls ,nebo nevim. Lopatky natáčí ,ale nevim jestli uplně ,nebo jak. (neni vidět) :) Nevim jestli koupit i ten druhý ventil N18 (elmag. ventil zpětného vedení výfuk.plynů ) , když oni píšou na všech ventilech pro zpětné vedení výf.plynů. Koupil jsem 1H0 906627A ,přišel mi ,zdá se bez toho A -1H0 906627 ,anebo mi poslal ventil na omezení plnícího tlaku ..vubec nevim jak se v tom orientovat, jsou ty ventily stejné ,anebo maj nějaký jiný popis práce :)

pohybuju se na hranici ,že auto prodám a koupím 66kW a bude pokoj od ventilů a celé té geometrie lopat an turbu :)

Díky za pomoc. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim :(

Prosím o pomoc :)

před nějakým časem jsem zjistil že mi přestalo auto pod tou mou nohou nějak jet.. Psalo mi chybu na ventilu zpětného vedení zplodin , odpojil jsem ho , opět zapojil a nepsalo nic , koupil jsem nový ,vyměnil , a stále nic ,turbo jako by nedostávalo impuls ,nebo nevim. Lopatky natáčí ,ale nevim jestli uplně ,nebo jak. (neni vidět) :) Nevim jestli koupit i ten druhý ventil N18 (elmag. ventil zpětného vedení výfuk.plynů ) , když oni píšou na všech ventilech pro zpětné vedení výf.plynů. Koupil jsem 1H0 906627A ,přišel mi ,zdá se bez toho A -1H0 906627 ,anebo mi poslal ventil na omezení plnícího tlaku ..vubec nevim jak se v tom orientovat, jsou ty ventily stejné ,anebo maj nějaký jiný popis práce :)

pohybuju se na hranici ,že auto prodám a koupím 66kW a bude pokoj od ventilů a celé té geometrie lopat an turbu :)

Díky za pomoc. :)

těch kokotin je tam více.mně to píše regulace tlaku vzduchu už delší dobu.jal jsem se tedy to prohlédnout.zprvu jsemměl díru v intercooleru(chytráci v servisu),tu jsem zalepil a padalo to donouzáku furt,vyměnil jsem podtlakové hadičky a od té doby turbo pískálo až za hranicí 2000 ot.,přitom VAG píše neustále totéž.pak jsem si napůjčoval ty dva ventily co jsou na kastli a nic.daljsem vyčistit turbo a to bylo v háji.koupil jsem nové a zase nic,zase ta samá závada.no nic,možnost si vše půjčit je skvělá a za to kolegovi velký DÍK!o víkendu budu študovat co a jak.mimo jiné by to mohlo být palivovým filtrem který dám nový a dál se pozná.může to být jeden z těch zminovaných ventilů,může tobýt váha vzduch,může být ten snímač co je na intercooleru.dám ti pak vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim :(

Prosím o pomoc :)

před nějakým časem jsem zjistil že mi přestalo auto pod tou mou nohou nějak jet.. Psalo mi chybu na ventilu zpětného vedení zplodin , odpojil jsem ho , opět zapojil a nepsalo nic , koupil jsem nový ,vyměnil , a stále nic ,turbo jako by nedostávalo impuls ,nebo nevim. Lopatky natáčí ,ale nevim jestli uplně ,nebo jak. (neni vidět) :) Nevim jestli koupit i ten druhý ventil N18 (elmag. ventil zpětného vedení výfuk.plynů ) , když oni píšou na všech ventilech pro zpětné vedení výf.plynů. Koupil jsem 1H0 906627A ,přišel mi ,zdá se bez toho A -1H0 906627 ,anebo mi poslal ventil na omezení plnícího tlaku ..vubec nevim jak se v tom orientovat, jsou ty ventily stejné ,anebo maj nějaký jiný popis práce :)

pohybuju se na hranici ,že auto prodám a koupím 66kW a bude pokoj od ventilů a celé té geometrie lopat an turbu :)

Díky za pomoc. :)

těch kokotin je tam více.mně to píše regulace tlaku vzduchu už delší dobu.jal jsem se tedy to prohlédnout.zprvu jsemměl díru v intercooleru(chytráci v servisu),tu jsem zalepil a padalo to donouzáku furt,vyměnil jsem podtlakové hadičky a od té doby turbo pískálo až za hranicí 2000 ot.,přitom VAG píše neustále totéž.pak jsem si napůjčoval ty dva ventily co jsou na kastli a nic.daljsem vyčistit turbo a to bylo v háji.koupil jsem nové a zase nic,zase ta samá závada.no nic,možnost si vše půjčit je skvělá a za to kolegovi velký DÍK!o víkendu budu študovat co a jak.mimo jiné by to mohlo být palivovým filtrem který dám nový a dál se pozná.může to být jeden z těch zminovaných ventilů,může tobýt váha vzduch,může být ten snímač co je na intercooleru.dám ti pak vědět.

zdravim.. dobře ,až bys na to nějak přišel ,napiš, já už nevim čím by to mohlo být ,až mě to nasere ,koupím motor 66kw a bude pokoj. Kdybych měl kde pujčit váhu vzduchu nebo ten jeden ventil , tak by to bylo jiné , takhle jít a koupit to , není sranda.. ;) ani nevim co ta váha stojí ,všude píšou jinak. :) uvidíme, turbo jsem měl taky vyhozeno , to bylo zakarbonované až až, to stejné egr ventil , byla tam díra tak o průměru 2cm ,místo těch "x" ,to samo na sání... nevim nevim.. Třeba už se mu nechce při 160000km ... a zdá se mi že je to slabé. :)

Díky..zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andremu ,zavolám v pondělí , je blbý otravovat ho o víkendu.. :)

Jakto že jsem o nikom takovém nevěděl ,a to je tak blízko .

Snad nebudu muset kupovat turbo.. :) uvidíme ;)

Turbo v těchto připadech zcela vyjimečně to bude něco jiného - váha , naklápění nebo ventil, nebo jen hadičky . však Andre tzo odhalí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hadičky jsem koupil nové právě , to si taky ze mne udělali srandu s cenou :) , no ventil mám nový ,kupoval jsem ten na změnu tlaku ( už se v nich nevyznám ) ,a váhu jsem měl vyndanou , byla zanešená ,vyčistil jsem ji a nic, egr jsem měl taky venku , sání jsem měl celé rozebrané ,vyčistilo se to ,a stále je to nějaké zabržděné. no už to má 160000km.. :) tak už jen čekat co odejde dřív.:)

Snad máš pravdu a turbo bude fit..:) ikdyž tomu nevěřím moc.. a to jsem ho tak šetřil :)

snad na to přijde kolega Andree :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hadičky jsem koupil nové právě , to si taky ze mne udělali srandu s cenou :) , no ventil mám nový ,kupoval jsem ten na změnu tlaku ( už se v nich nevyznám ) ,a váhu jsem měl vyndanou , byla zanešená ,vyčistil jsem ji a nic, egr jsem měl taky venku , sání jsem měl celé rozebrané ,vyčistilo se to ,a stále je to nějaké zabržděné. no už to má 160000km.. :) tak už jen čekat co odejde dřív.:)

Snad máš pravdu a turbo bude fit..:) ikdyž tomu nevěřím moc.. a to jsem ho tak šetřil :)

snad na to přijde kolega Andree :palec2:

tak zdar kolego,

já jsem po všem možném vyměněném přišel na to,že při výměně hadiček jsem otočil ten černobílý ventilek co je na té hadičce,tudíž mi do turba nešlo nic,ted je to už správně tak to lítá zase jako zamlada! :D

držím palce at to dobře dopadne!já to moje turbo měnil,bylo poškozené,ale zjevně si pomohli někde v servisu,mámsvé důvody si to o nich myslet,hlavně ten že od té doby mi to autí prostě nejelo!

čaues.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zdravim taktéž, tak aspon máš klid..zato já jsem se ještě nedostal dál.... Snad dnes se dostanu tady k jednomu kolegovi ,snad poradí on co s tím.. jinak koupím benzína :) a bude.

díky.

měj se ,ahoj

zkusit sehnat schéma zapojení zěch hadiček,ale ve škodovce ho taky nemají,tak jedině diesel centrum - na foru!to je nejlevnější čím můžeš začít!

http://dieselpower.cz/forum/index.php

čaues!držím palce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...