Přejít na obsah

montaz klima do O1


clef

Doporučené příspěvky

uvazuji si nechat namontovat do O1 55kW (2000) klimatizaci z nejake bouracky. Nechci investovat do klima vice jak 10-15 tis. Poprosil bych o radu, zda je mozne za ty penize to vubec realizovat, zda je mozne instalovat klima i z jinych nez Oct, zkusenosti atd.

Právě dodělávám klimu, sice jen manuální, ale mě to stačí. Záleží jak seženeš díly a kdo ti udělá práci, já třeba sehnal téměř celou klimu za cca 5000,- chybí mi jen čidlo na vypnutí při 5st.C a sahara s druhým větrákem, většinu práce si dělám sám, pomáhá mi jen táta. Elektriku nechám udělat Rolbaře(bude mi toho dělat víc) a potom akorát naplnění a mělo by to fungovat. Jinak se setkávám s názorama že jsem blázen, že je na tom práce jak na kostele, ale řeknu na rovinu, když to někoho baví, tak to tak těžký není, stačí mít obě ruce pravý a nějaký to vybavení, ani dílna není potřeba, dělám to před barákem na ulici... A dodělávám to z origo dílů, z nějaký bouračky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bud rad,ze nemas tdi,jinak jsem ted jednu s kolegou dodelal,spis teda on,ja byl na dovce,ale budu delat dalsi na tdi,znamemu,zalezi ale na dilech,jelikoz do nich nevidis,musis vybirat jen z odzkousenych zdroju

Jj, to vím, mám motorizaci u který je to nejednodušší, ani držák kompresoru není potřeba, ten už je tam připravenej a co vím u TDi tak tam se snad musej rozdělat i rozvody...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...