Přejít na obsah

Chladnička do auta


Peterer

Doporučené příspěvky

No jednu koupi jsem - sleva na 990kc z 1400 - je na 12V - ma chlazeni i ohrev pokud prehodis kabel.

Odber 40W - v kufru zasuvku nemam a ta origo snura tam nestaci. Chlasi docela rychle, ale cim vice jidla tim hure.

26 L objem

post-3876-1185526967_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem pred dvema lety box Campingaz a jsem max. spokojenej. Doporucuju koupit to i se zdrojem na 230V, jelikoz nejlepsi je vychladit potraviny v normalni lednicce, nechat nachladit autolednicku, pak to do ni naskladat a odnest do auta.

Jedina vec, ktera je trochu neprijemna je, ze uvnitr trochu kondenzuje voda, ktera se narozdil od normalni lednice nema kudy odparit. Takze to chce mit veci v sackach nebo plast. obalech a ne v papiru.

Jinak nekolikrat jsem s ni absolvoval dovolenou v Chorvatsku a uplne v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám jednu už asi 8 let a funguje pořád dobře. Umí taky ohřev, ale ten jsem použil jen párkrát a to když jsem ho zkoušel jestli funguje. :) Je to obsah asi 25 litrů a v návodu psali, že je schopna vychladit o 15°C pod okolní teplotu. Musí ale pořád běžet. Používám jí jen většinou na dovolené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si koupil loni v akci Baumaxu Campingaz 28l i s adaptérem na 220 V. Ten adaptér je dobrý na to, že před jízdou necháš pořádně vychladit box. Kvůli té kondenzaci dávám dolů i nahoru sací hadru. Jak jsme byli na 3denním výletě, tak jsme měli ubytování bez ledničky. Box šlapal celý pátek,sobotu a neděli vkuse na 220V a chlazené pivo a slivovička lol na pokoji, to je základ. Takže bez toho trafa by byla ta lednička na pikaču a asi jen na jednu cestu na dovolenou v roce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevím taky jsem o ní přemýšlel a kolega si teď jednu 28L půjčil na cestu do Chorvatska. Pro zajímavost jsme ji zkusili nechat vychladit 2L vody pokojové teploty a za hodinu a půl to teda nebylo nic moc. Víko s hliníkem bylo chladnější, ale zázrak to nebyl. Nechci hanit nebo odrazovat, ale mne nenatchla a očekával jsem víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že lednička co mám umí ochladit o 15 °C od okolní teploty, takže když máš třeba v kufru 35°C tak to pořád bude trochu teplý. Jinak musíš do ní dát věci co nejvíce vychlazené, ona spíš umí udržovat chlad než ho vyrábět. Proto teď kupuji ledničku co umí ochladit o 25°C a doufám, že to bude trochu lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem pred dvema lety box Campingaz a jsem max. spokojenej. Doporucuju koupit to i se zdrojem na 230V, jelikoz nejlepsi je vychladit potraviny v normalni lednicce, nechat nachladit autolednicku, pak to do ni naskladat a odnest do auta.

Jedina vec, ktera je trochu neprijemna je, ze uvnitr trochu kondenzuje voda, ktera se narozdil od normalni lednice nema kudy odparit. Takze to chce mit veci v sackach nebo plast. obalech a ne v papiru.

Jinak nekolikrat jsem s ni absolvoval dovolenou v Chorvatsku a uplne v pohode.

Jsi asi pěknej vatař, když jsi jí koupil před dvěma lety a NĚKOLIKRÁT (asi víc než 2x ;) ) jsi s ní byl na dovolené v Chorvatsku. Já se dostanu na dovču jen 1x za rok. Ale je pravda to, co o té ledničce píšeš. Mám jí taky - 26 l. Já to řeším tak, že do ní přidám před cestou pár namražených plátů, co se dávají do obyč. ledniček. A maso, které si vozíme s sebou na grilování přivezu zmrzlé - cesta 8-10 hod. podle front na tunelech. Koupil jsem jí v OBI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otazka je jestli je tech 25°C realna hodnota, jelikoz vetsina renomovanych vyrobcu nic takoveho za rozumnou cenu nenabizi. Naschval dej pak vedet, o kolik to opravdu schladi...

Je pravda, že lednička co mám umí ochladit o 15 °C od okolní teploty, takže když máš třeba v kufru 35°C tak to pořád bude trochu teplý. Jinak musíš do ní dát věci co nejvíce vychlazené, ona spíš umí udržovat chlad než ho vyrábět. Proto teď kupuji ledničku co umí ochladit o 25°C a doufám, že to bude trochu lepší.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom snad neni nic vatarskeho, jet na dovolenou vicekrat do roka ;-) Jinak ja ji koupil v Intersparu. O vlozeni tech namrazenych platu jsem take premyslel, takze diky za tip, zkusim to taky.

Jsi asi pěknej vatař, když jsi jí koupil před dvěma lety a NĚKOLIKRÁT (asi víc než 2x ;) ) jsi s ní byl na dovolené v Chorvatsku. Já se dostanu na dovču jen 1x za rok. Ale je pravda to, co o té ledničce píšeš. Mám jí taky - 26 l. Já to řeším tak, že do ní přidám před cestou pár namražených plátů, co se dávají do obyč. ledniček. A maso, které si vozíme s sebou na grilování přivezu zmrzlé - cesta 8-10 hod. podle front na tunelech. Koupil jsem jí v OBI.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty mrazící destičky nepoužívám, stačí nechat třaba 0,5 l láhev zmrzlé vody, a když začne pomalu tát, tak mám i fakt dobře chlazenou vodu. :palec2: A k těm 25°C, doufám že to tak bude, ta lednička se prodává na německých stránkách za 120 Eur, tak doufám že to už zvládne. Dneska mi má přijít, tak to hned odzkouším.

Editováno: , autor: KaJe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jestli se taky můžu vyjádřut k tomu, že někdo jezdí dvakrát na dovču, i když to do tohodle tématu nepatří, tak já byl v červenci v Chorvatsku v Bašce Voda a první týden v září jedu opět do Chorvatska k Pule. Zimní sporty neprovozuju, takže jezdím klidně dvakrát ročně k moři a nemyslím si, že je to nějaká vatařina. ;)

Editováno: , autor: KaJe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jestli se taky můžu vyjádřut k tomu, že někdo jezdí dvakrát na dovču, i když to do tohodle tématu nepatří, tak já byl v červenci v Chorvatsku v Bašce Voda a první týden v září jedu opět do Chorvatska k Pule. Zimní sporty neprovozuju, takže jezdím klidně dvakrát ročně k moři a nemyslím si, že je to nějaká vatařina. ;)

Kdybych měl čas tak jedu taky vícekrát do roka na dovolenou. :palec2:

On takový výlet na noc či dvě po zemi české přijde s noclehem na 5.-8.000,-

No a to Chorvatsko se zvládne bez nějakých křečí na 10 dnů do 25.000,- v apartmánu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím souhlasit s KaJe i když je to mimo téma. Kdyby jsme celá rodina nelyžovali 2+2 tak klidně jedu taky na dvě normální dovolené k moři. Bohužel nás lyže hodně baví a život si má člověk užívat. A co takový kuřák. Denně krabička za 40 Káčé a za rok - celkem solidní dovolená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dnes mi přišla nová lednička. Hned jsem jí zapnul. V místnosti mi teploměr ukazoval 24.3 °C a za 1,5 hodiky jsem měl v ledničce 5°C. V návodě jsem se dočetl, že to je maximum co lednička zvládne 5°C, pak už by to byl asi mrazák, prostě pod pět to neumí. Takže vím, že zvládne zatím ochladit v pohodě o 20°C, takže teď jí musím vzít někam, kde je větší teplo, abych jí ještě více otestoval, ale těch o 25°C věřím že dokáže. Jinak napích jsem to na 220V, ale píšou, že je to naprosto jedno na co to jede, že to chaldí stejně na 12V i 220V. Všechno vyzkouším. Jinak vzadu je přepínač na ohřev nebo chlazení, vypínače a je tam schránka pro kabely. Lednička má i osvětlení.

post-5941-1186064897_thumb.jpg

post-5941-1186065270_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...