Přejít na obsah

Chladnička do auta


Peterer

Doporučené příspěvky

Tak jsem zkusil i ohřev, vylezlo to na 60°C a pak se vypla a jen to udržuje.

Je tam i nejaky odvod kondenzatu, nebo je to uzavrene, jako lednicky plnene shora ?

Mam jet za 2 tydny Chorvatsko a premyslim, co poridit:)

Do bocniho otvirani se mne moc nechce:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má to na dne vysouvací odkapávač, takže se to musí občas odlít. Taky se mi do toho bočního otevírání nechtělo, ale myslím si, že to bude v pohodě. Když jsem hledal na netu ledničky, tak s velkým chladícím učinkem jsem našel jen s tímhle bočním otevíráním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, kdyz je prazdna, tak nepochybuju o tom, ze se vychladi treba o 25°C, ale kdyz ji naplnis, tak to asi bude o necem jinym...

Takže dnes mi přišla nová lednička. Hned jsem jí zapnul. V místnosti mi teploměr ukazoval 24.3 °C a za 1,5 hodiky jsem měl v ledničce 5°C. V návodě jsem se dočetl, že to je maximum co lednička zvládne 5°C, pak už by to byl asi mrazák, prostě pod pět to neumí. Takže vím, že zvládne zatím ochladit v pohodě o 20°C, takže teď jí musím vzít někam, kde je větší teplo, abych jí ještě více otestoval, ale těch o 25°C věřím že dokáže. Jinak napích jsem to na 220V, ale píšou, že je to naprosto jedno na co to jede, že to chaldí stejně na 12V i 220V. Všechno vyzkouším. Jinak vzadu je přepínač na ohřev nebo chlazení, vypínače a je tam schránka pro kabely. Lednička má i osvětlení.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem jí zkoušel i docela dost zaplněnou a musím přiznat že fakt chladí jak steklá. Ta stará co jsem měl, měla jen ve vnitř takovou kovovou desku, která se ochladila a to bylo vše. Tahle má schované kovové žebrování a ventilátorek, který to ženo do celé ledničky, a fakt to chladí.

http://www.conrad.cz/minichladnicka-24-l+dp76932/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jestli se taky můžu vyjádřut k tomu, že někdo jezdí dvakrát na dovču, i když to do tohodle tématu nepatří, tak já byl v červenci v Chorvatsku v Bašce Voda a první týden v září jedu opět do Chorvatska k Pule. Zimní sporty neprovozuju, takže jezdím klidně dvakrát ročně k moři a nemyslím si, že je to nějaká vatařina. ;)

Kdybych měl čas tak jedu taky vícekrát do roka na dovolenou. :palec2:

On takový výlet na noc či dvě po zemi české přijde s noclehem na 5.-8.000,-

No a to Chorvatsko se zvládne bez nějakých křečí na 10 dnů do 25.000,- v apartmánu....

Když jedu po vlastech českých, tak lednici nevozím. Všude jsou restaurace a tak. A do Chorvatska na dovču na 10 dní ??? Minimálně 14, abych z toho něco měl. A v zimě na lyže - to je dražší než to Chorvatsko (a sem už tu lednici taky nevozím :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá dobře, jak jsem psal ledničku mám, ale začínám přemýšlet nad novou. Hlavně aby měla rovnou připojení i na 230V. Pořád ale nevím, jestli to boční otvírání je ono, hlavně v tom kufru auta. Jaký to je?

jj. taky chci s el. chlazením, ale bez bočního otevírání. To ale znamená, že s otvíráním ze shora jako klasický box, to bude mít jen 15-18 litrů. Zatím jsem větší neviděl, mmj. na nošení k vodě se slunečníkem je to ideální velikost, tak asi vezmu malou s tím otvíráním ze shora :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj. taky chci s el. chlazením, ale bez bočního otevírání. To ale znamená, že s otvíráním ze shora jako klasický box, to bude mít jen 15-18 litrů. Zatím jsem větší neviděl, mmj. na nošení k vodě se slunečníkem je to ideální velikost, tak asi vezmu malou s tím otvíráním ze shora :palec2:

Mrkni na Campingazy. Maji boxy na 30l - vetsinou jsou na fotkach v pozici s bocnim otviranim, ale polozeno na "zada" tak, aby se to otviralo nahoru, je to docela dobra alternativa.Zel bohu 30l je celkem dost, takze napr. do interieru ( kabiny ) je to strasnej mamut.

Zase do kufru zdaleka nejlepsi moznost.....

Ja skoncil u CG 28l s napajecem na 230V solo....prej nepotrebujeme ohrivani, ze v zime se to v aute tahat nebude....rikal navigator:o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj. taky chci s el. chlazením, ale bez bočního otevírání. To ale znamená, že s otvíráním ze shora jako klasický box, to bude mít jen 15-18 litrů. Zatím jsem větší neviděl, mmj. na nošení k vodě se slunečníkem je to ideální velikost, tak asi vezmu malou s tím otvíráním ze shora :palec2:

Mrkni na Campingazy. Maji boxy na 30l - vetsinou jsou na fotkach v pozici s bocnim otviranim, ale polozeno na "zada" tak, aby se to otviralo nahoru, je to docela dobra alternativa.Zel bohu 30l je celkem dost, takze napr. do interieru ( kabiny ) je to strasnej mamut.

Zase do kufru zdaleka nejlepsi moznost.....

Ja skoncil u CG 28l s napajecem na 230V solo....prej nepotrebujeme ohrivani, ze v zime se to v aute tahat nebude....rikal navigator:o)

jj. 30 litrů to je mamut, já to chci taky někdy přenést, takže do 25l :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...