Přejít na obsah

Cena 2rocneho auta


xman

Doporučené příspěvky

Nazdar, mam nasadeneho chrobaka v hlave ci nevymenit Fabku, ale fakt sa neviem dopracovat k nejakemu rozumnemu zdroju, za kolko by sa dala ta moja predat. Nemate please niekto predstavu ako sa pohybuju ceny po 2 rokoch? Volal som do aaa auto, ale tam mi povedali smiesnu sumu, za tolko som predaval stvorrocne a horsie auto. Na druhu stranu ked som im popisal vybavu, okamzite po tom aute skocili a chceli ho vidiet este v ten den... Cize predpokladam ze zaujem na trhu by bol.

Strucny popis -

FI hatch, 06/2005, 1.4 16V 55kW benz., strieborna metla, 50 tkm,

stupen vybavy Ambiente (elektrika okna+zrkadla, nastavitelny volant a sedadlo vodica, 2 airbagy, hmlovky, central, palubny pocitac...)

+ klima, ESP, park.senzory, dialkove k centralu na kluci, tempomat, denne svietenie, construct,

+ radio sony s mp3, dvojtonovy klakson, klucky vo farbe, saltpaka v kozi, vkladane textilne koberce

+ sada obutych zimnych pneu + nosic zaklad a na lyze.

Povodna cena cca 460, moja predstava 350 (SKK). Co vy na to, je to realne?

:help:

Editováno: , autor: xman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zacinal by som na 300tsk, prave minule som videl akciu u dealera skoda na kratku F1 1,4 16V 55kW classic + klima nejakych 350tsk, cize za to sa da uz aj nova zohnat (pochopitelne mensia vybava).

najhorsie su prve 2 roky tam to ide najviac na cene dole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyzera to tak ze auto je momentalne fakt asi v najhorsom moznom veku z pohladu straty hodnoty a v kombinacii so situaciou na trhu (novy model a akciove konkurencne modely) ma to vobec netesi. zacinam sa priklanat k moznosti, ze mu (bolsevikovi) dam este nejaky ten rok, maximalne dva :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechod moc pod cenu. Je sice hezke, ze ti zde kazdej najde levnejsi auto, ale realita byva obcas ponekud jina. Lidi jsou ochotni dat i za spatna auta nehorazne penize, protoze tomu proste nerozumi a nemaji prehled. Takze klidne zacni na svych 350tis a treba se nekdo chyti. Pokud ne tak slevis.

Tady na foru je jine prostredi, zde se kazdej snazi stlacit cenu co nejniz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechod moc pod cenu. Je sice hezke, ze ti zde kazdej najde levnejsi auto, ale realita byva obcas ponekud jina. Lidi jsou ochotni dat i za spatna auta nehorazne penize, protoze tomu proste nerozumi a nemaji prehled. Takze klidne zacni na svych 350tis a treba se nekdo chyti. Pokud ne tak slevis.

Tady na foru je jine prostredi, zde se kazdej snazi stlacit cenu co nejniz.

jasne ale nechcem provokovat ale pozri toto

http://www.vyskusane.sk/Car/1120

myslim ze naozaj super cena keby som teraz stal pred kupou ani sekundu nevaham

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechod moc pod cenu. Je sice hezke, ze ti zde kazdej najde levnejsi auto, ale realita byva obcas ponekud jina. Lidi jsou ochotni dat i za spatna auta nehorazne penize, protoze tomu proste nerozumi a nemaji prehled. Takze klidne zacni na svych 350tis a treba se nekdo chyti. Pokud ne tak slevis.

Tady na foru je jine prostredi, zde se kazdej snazi stlacit cenu co nejniz.

jasne ale nechcem provokovat ale pozri toto

http://www.vyskusane.sk/Car/1120

myslim ze naozaj super cena keby som teraz stal pred kupou ani sekundu nevaham

ale je bez klimy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne ale nechcem provokovat ale pozri toto

http://www.vyskusane.sk/Car/1120

myslim ze naozaj super cena keby som teraz stal pred kupou ani sekundu nevaham

ako uz napisal JaKr, je bez klimy...

a to by som teda ani na sekundu nevahal a nekupoval by som to ani za vyrazne nizsiu cenu :p

fakt to asi pustim z hlavy nateraz kol100

ja som len chcel poukazat ze sa da zohnat a k tej klime ty by si zacinal na 330 a ta stala 280 cize rozdiel 50 a za 50 si klimu dam v origo skodovke bez problemov dorobit :p a za tu istu sumu mam combi a 19kW navyse, a auto este nieco cez rok v zaruke ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ja som daval 480 za nove 8/2003 1.2 47KW kombi, metaliza, abs, 2abg, hlinikove disky s poistnymi srobami, 2el okna, zrkadla, hagusy, central, alerm s vnutornymi cidlami, defend lock, sklopne kluce, folie vzadu, chrompaket, kozeny paket, schranky pod prednymi sedadlami, sedadla vyskovo nastavitelne, zadne 60/40, prvy majitel, 50 TKM, serviska, kupovane na Slovensku, nefajceny, absolutne cisty, zimne gumy na diskoch jazdene jednu sezonu a v aaa auto povedali ze 200 a v darexe 180. A AAA ma nastvali lebo ked volali tak sa pytali na cenu a ked som ju povedal povedali ok nech ho prinesiem. Potom nejaky blbecek si sadol za volant a kopal do brzdy, piskal s gumami a na strkovom parkovisku robil hodiny normalne som povedal ze este raz to urobi tak mu polamem aj ruky aj nohy a vyhodim ho do priekopy, potom prestal a navrhli mi horeuvedenu cenu o 50 nizsiu ako som chcel. Len pre predstavu. Som skoro skolaboval.

Predaval som rok. Zacinal som na 300. A predal za 250 chlapikovi co tvrdil ze hlada slusne auto a presiel uz vsetko a vsade predavaju vraky za neskutocne peniaze. Uz mi dvakrat volal a dakoval...

Nikdy si uz nekupim nove auto. Kupim dvojrocne a usetrim 200 tisic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...