Přejít na obsah

Figl na odtevreni krytu diagnostickeho konektoru OBD II


MirekM

Doporučené příspěvky

Znamy mne radil jak odklopit kryt diagnostickeho konektoru OBD II. Udajne mam zmacknou nejaky plast nahore aby se pri vyklopeni krytu neco neulomilo.

Muze mne to nekdo z VAGaru upresnit at tam neco nezlomim? Dik moc, omlouvam se za stupidni dotaz, ale s pouckou "kde nepomuze velka sila, pomuze jeste vetsi sila" ponekud nesouhlasim :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmacknes to v cervenem kolecku.

Nez jsem dal na net obrazek, tak jsi mne poslal prvni odpoved ...

Ten plastovy zobak zapada nahore do nejake diry a je na krytu pohyblive ulozen?

"Zatlacis ho jakoby dovnitr/nahoru a zaroven tahas prihradku dolu." - zatlacit ve smeru jizdy/nahoru? a prihradku taham ve smeru otevirani? nebo ji pri tom jeste tlacit dolu?

Dik moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já žasnu.Taková kravina,kterou snad musí napadnout každého a tady se na to rozvíjí téma.

Kazdy uceny z nebe nespadl ane kazdy je stale zalezeny v autech ...

Tys jeste nic plastoveho nezkurv... jen proto, ze na to byla nejaka finta, ktera neni ani v dilenske prirucce popsana?

No, radeji se priste zeptam na lamparne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,někdy mi to tu prostě připadá-neuražte se "jak pro blbečky"

Já v autech neležím,co dělám najdeš v podpisu,ale takové prkotiny si snad všimne každý kdo jen nepatrně myslí hlavou.

No Cosby nevím, ale posledně když jsem u tebe byl, tak jsi mi ten zobáček ulomil - přihrádku jsi otevřel tak, žes ji prostě větší silou otevřel.

Musel jsem to vyřešit tak, že jsem vyrobil ten zobáček z plíšku pružinové oceli, měnit celý plast palubky u řidiče se mi kvůli tomu nechtělo a slepit to jaksi z principu nejde.

Přísahám, že pokaždé, než jsem šel k někomu na diagnostiku jsem tu přihrádku radši úplně vyndal z auta, jedinkrát jsem to neudělal a tak jsem dopad. On se totiž každý borec cítí nad takové prkotiny povznesený.

takové prkotiny si snad všimne každý kdo jen nepatrně myslí hlavou - tu větu si zarámuju :palec2: .

Jinak pro Mirka M, pro Cosbyho, ale i ostatní: zmáčknout by se měl nikoliv ten zobáček v červeném kroužku, ale ten zobáček v palubní desce, který chodí proti zobáčku na přihrádce. Zmáčknout lehce směrem nahoru a přihrádka se sama otevře.

Editováno: , autor: Carlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli lze neco ulomit, pak zobacek na kasliku, tak na co menit velky dil oblozeni ridice??

I tak mi to prijde logicke, kdyz se clovek podiva, jak to vypada...

Ulomenych zobacku jsem videl plno..Kdyby tu radsi nekdo napsal, jak pohodlne vytahnout modry stekr pri instalaci Tempomatu doOII do roku 2005... To bych mu mooooc podekoval..

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak se to da udelat jinak? Zasnu taky,jakoCosby..

Panove, nemam Fabie vedle pocitace a neni to ani otazka "minuty" nez se do ni dostanu. Mechanizmus zamku jsem nepochopil z obrazku, ktery jsem nasel na Internetu a vzpomel jsem si na znameho, ze je na otevreni pro pristup k zasuvce nejaka finta. Priste nez se zeptam, pujdu se podivat do auta jak to v realu vypada. Ale i tak bych se zeptal jesti vyhnout zobacek na supliku nebo v palubni desce - nemam z vyhybanim plastovych dilu moc dobre zkusenosti.

Kdybych postupoval podle dilenske prirucky bez te "finty", tak bych ten zobacek nejspise ulomil jako cosby Carlovi :-)

Howg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli lze neco ulomit, pak zobacek na kasliku, tak na co menit velky dil oblozeni ridice??

I tak mi to prijde logicke, kdyz se clovek podiva, jak to vypada...

Ulomenych zobacku jsem videl plno..Kdyby tu radsi nekdo napsal, jak pohodlne vytahnout modry stekr pri instalaci Tempomatu doOII do roku 2005... To bych mu mooooc podekoval..

Honza

Tak to vidíš, mi se ulomil právě ten zobáček na tom obložení řidiče, nebo máš dojem, že jsem ho pak sundával a spravoval jen tak pro radost?

Pokud je to tak logické, tak je s podivem, že jsi viděl tolik ulomených zobáčků :blink:.

Modrý štekr na OII je tak trochu OT v diskuzi o Fábiích :kol-74: .

Vůbec bych o tom nezačínal, Cosby je super člověk, který každému pomůže, ale tohle zesměšňování MirkaM kvůli celkem jasnému dotazu mě fakt vytočilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ked otvaram diagnosticku zasuvku tak vyhynam do boku tu odkladaciu policku a taham ku sebe :)

hele ty vědátore, zase tu děláš brajgl... laskavě si vyber, kterej nick budeš používat Reso nebo zase VRS.... mám dojem, že to tu zase trochu přeháníš

To já si myslím, že všechno je lepší, než ulomit zobáček -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...