Přejít na obsah

Sluneční roletka na zadní okno


Bazz

Doporučené příspěvky

Ja ten vrch nemam uchyteny za plast ale za vrch okna - nemalo by to byt uchytene tam?

Mam Octavia tour - zahyby plata sa mi zdaju vacsie - jednu stranu mam uchytenu v poriadku za hak, druhu stranu mam len tak dopoly - bojim sa, ze urvem ten plast, ktory drzi ten hak, keby som to tam rval. Ako ste to nasadzovali na to plato, aby ste to neurvali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to na plato šlo dát lehce, nebo spíše jde sundat a dát lehce, už jsem auto s roletkou koupil. Nedokážu si ale představit, kde máš uchycenou tu roletku nahoře u toho okna, hoď jsem prosím foto. Já se domnívám, že to má být za ten plast jak to mám já. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nechci vam kazit radost, ale vam se to vazne libi? Me to prijde docela hnusny... Navic vsichni, co to tady fotite tak vidim, ze se vam nezveda ta zadni "plosina" (nevim, jak to nazvat) spolecne se dverma, to je docela divny, ne? No, ja mam vzadu cerny okna a je to naprosto suprovy - do auta neni vubec videt a zevnitr naprosta pohoda. Kdyz jsem to kupoval, tak jsem byl rozhodnutej, ze to pujde hned dolu, ale fakt jsem si na to zvyknul a vsem doporucuju :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nechci vam kazit radost, ale vam se to vazne libi? Me to prijde docela hnusny... Navic vsichni, co to tady fotite tak vidim, ze se vam nezveda ta zadni "plosina" (nevim, jak to nazvat) spolecne se dverma, to je docela divny, ne? No, ja mam vzadu cerny okna a je to naprosto suprovy - do auta neni vubec videt a zevnitr naprosta pohoda. Kdyz jsem to kupoval, tak jsem byl rozhodnutej, ze to pujde hned dolu, ale fakt jsem si na to zvyknul a vsem doporucuju :p

No ta plošina se nezvedá. Kde se stala chyba? Kua já tam nedal zpět ty šňurky. Příště foto se šňurama.

Nebo raděli žádný když je to tak hnusný. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK. Sorry, ja to tak nemyslel. Fotky jsou rozhodne vitany a hnusny to neni, jen mam proste trochu jinej vkus :) Mimochodem, je skrz to zadni okno videt (z pohledu ridice), kdyz tam je ta roletka?

OK B)

Tak to by mě taky zajímalo. Já ji v garáži nasadil, vyfotil, sundal a uložil do krabice. V zimě by se jen vozila v autě. Do auta jsem nesedal abych na to koukl přes zrcátko. Kua sem si to nějak neuvědomil :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mmerlina: Plato se zvedá, jen při tom focení sem to plato odhákl od šňůrek, aby to bylo vidět, ale když se podíváš na mé další fotky, tak je to vyfocené i když je to zvednuté, jen se na fotky musíš podívat. ;)

Já ti roletku mám pořád natáhlou, a to i v zimě. Vidět je z okna trochu hůř, ve dne to jde, ale v noci je to horší, ale to samé jsem měl i s féliema. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ji asi vytáhnu z krabice a za ty prachy ať už slouží. ;)

To určitě. Stáhnout se dá vždycky a je fakt, že ti nikdo tak moc nečumí do auta, hlavně když třeba stojíš na semaforu. A s tím výhledem to není tak špatné, stejně je z okty vidět i tak špatně. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam to namontovane takto uz vyse polroka, absolutne ziadne problemy, neozyvaju sa ani pazvuky.

Jediny problem mam pri zatvarani, ale ten myslim nesuvisi s namontovanim na aute: pri zatvarani musim pouzit dve ruky - pravu mam na kufri, lavou potlacim mierne plato smerom dolu. Je to vsak zrejme dan za to, ze v Jubeka Valaskych Klobukoch mi tu roletku predali rozbitu. Urobili to tak sikovne, ze som si to vsimol az ked som dosiel domov. Nemal som naplanovanu ziadnu dalsiu cestu na Moravu kvoli reklamacii, bolo leto a teplo, tak som si to obzrel, premeral a otestoval typ lepidla. Natocil som pruzinu roletky a zalepil. Pruzina teda nie je nastavena na optimalnu uroven. Ako funguje Tvoje zatvaranie? Je potrebne trosku pritlacit plato? Inak uz som si na to tak zvykol, ze v mojej mysli to zatvaranie nie je problem, roletka je skvela vec, v aute je ovela menej teplo, nocne oslnovanie neexistuje aj ked niekto za mnou sa zabudne s dialkovymi svetlami. Pri cuvani vecer si vsak vzdy radsej zrekognoskujem teren, daju sa pouzit len vonkajsie zrkadla, cez roletku nie je vela vidiet.

Roletka, loketka, tempomat, denne svetla su veci (neboli vo vybave auta), ktore si uzivam a nezabudnem na pocity prvych minut pri testovacich jazdach po ich postupnom namontovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...