Přejít na obsah

Čepičky na ventilky


Diesel

Doporučené příspěvky

Ja mam komplet chromovy i s ventilkama...Moc to videt neni,ale neco prece..A zatim pohoda..Po tom lidi tolik nejdou jako po barevnejch hlinikovejch...Na Fabuli mi je ukradli 2x a otci te na Octave asi 4x,tak se na to vysral a dal tam plastaky..Jinak jak pise Bobik..Taky sem mel kdysi peknou antenu...A od ty doby sem pak na Fabuli vozil prut..

Lidi sou zmrdi!!!

post-1427-1188298143_thumb.jpg

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no až se někdy stavíš u mě na kafe tak pak až půjdeš k autu budeš nasranej loni v létě takhle přijel Borg a já mu říkám vsad se, že až půjdeme pryč už budeš mít kola bez čepiček a takových těch chrom návleků na ventilku a on myslíš? a hádejte jak to dopadlo lol lol lol lol lol

byl nasranej jak sviňa a to byl u nás ais jen 20min

se nedivim kdyz to mas domluveny s tim co tam hlida parkoviste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam komplet chromovy i s ventilkama...Moc to videt neni,ale neco prece..A zatim pohoda..Po tom lidi tolik nejdou jako po barevnejch hlinikovejch...Na Fabuli mi je ukradli 2x a otci te na Octave asi 4x,tak se na to vysral a dal tam plastaky..Jinak jak pise Bobik..Taky sem mel kdysi peknou antenu...A od ty doby sem pak na Fabuli vozil prut..

Lidi sou zmrdi!!!

Sekal bych ruce hajzlům! Mě ukradli tu šprcku na tažny a stejně to nasere.Kdybych viděl toho hajzla co mi to bere tak se vsadim že bude pár dni na neschopence.Zmrdi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel sem cerveny hlinikovy koupil sem je s kolama. Ukradli je na strane ridice tak sem cekal jestli si prijdou pro dve zbyvajici a neprisli. Asi si to nekdo ukrad na MTB s autoventilkama. Tak sem v globusu koupil za asi 30kc normalni hlinikovy a ty zatim drzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když mi ukradli čepičky,tak jsem trochu hledalna netu a našel zajímavý čepičky.

Tady -- http://www.xtuning.eu/cze/kategorie-zbozi-...toznacek-2---12

Tak mě napadlo, kdo máte jaké čepičky ? stačí fotečky.

Nestyďte se a pochlubte se. Ja zatím žádné,ale asi půjdu do těchhle :

Tak tyhle samý ale s trochu jinou klíčenkou mi letos dovezl brácha z Bulharska za 60Kč a on si tam koupil VW jj tam sou jiný ceny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam komplet chromovy i s ventilkama...Moc to videt neni,ale neco prece..A zatim pohoda..Po tom lidi tolik nejdou jako po barevnejch hlinikovejch...Na Fabuli mi je ukradli 2x a otci te na Octave asi 4x,tak se na to vysral a dal tam plastaky..Jinak jak pise Bobik..Taky sem mel kdysi peknou antenu...A od ty doby sem pak na Fabuli vozil prut..

Lidi sou zmrdi!!!

Cece, na co tam mas tu kryci folii? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě jich už ukradly měl jsem ventilky z passata zmizeli pak jsem si koupil podobné zmizeli. Tak jsem si pak koupil projistotu sadu navíc a dal to sobě a přítelkyni na kolo. Teď už zase na kole mám už jen jednu bo mi to postupně na autě rozkradli takže mám poslední rezervní a pak budu nasranej. To kradou kurvy malí si to dávájí na kola proto neberou všechny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už přišel o hafo chrom čepiček a brácha zrovna tak! Hajzlové mizerný!!! :aggressive:

Tak jsem se vytočil utáhl je ráčnou na obou autech co to šlo a je klid!!!

Taky jsem to utáhl ale až pichnu kolo tak se z toho poseru...

Proč...?? Já vozím v autě malej vercajk a je tam i desítka klíč mám to už od stodváci!

navíc máš rezervu ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už přišel o hafo chrom čepiček a brácha zrovna tak! Hajzlové mizerný!!! :aggressive:

Tak jsem se vytočil utáhl je ráčnou na obou autech co to šlo a je klid!!!

Taky jsem to utáhl ale až pichnu kolo tak se z toho poseru...

Proč...?? Já vozím v autě malej vercajk a je tam i desítka klíč mám to už od stodváci!

navíc máš rezervu ne...

Jo,mám dojezdovy kolo...to uzky.V kufru mám muziku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už přišel o hafo chrom čepiček a brácha zrovna tak! Hajzlové mizerný!!! :aggressive:

Tak jsem se vytočil utáhl je ráčnou na obou autech co to šlo a je klid!!!

Taky jsem to utáhl ale až pichnu kolo tak se z toho poseru...

Proč...?? Já vozím v autě malej vercajk a je tam i desítka klíč mám to už od stodváci!

navíc máš rezervu ne...

Jo,mám dojezdovy kolo...to uzky.V kufru mám muziku...

No vidis, v tom pripade, kdyz se trochu zamyslis zjistis, ze nepotrebujes na vymenu kola povolovat ventilek lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už přišel o hafo chrom čepiček a brácha zrovna tak! Hajzlové mizerný!!! :aggressive:

Tak jsem se vytočil utáhl je ráčnou na obou autech co to šlo a je klid!!!

Taky jsem to utáhl ale až pichnu kolo tak se z toho poseru...

Proč...?? Já vozím v autě malej vercajk a je tam i desítka klíč mám to už od stodváci!

navíc máš rezervu ne...

Jo,mám dojezdovy kolo...to uzky.V kufru mám muziku...

No vidis, v tom pripade, kdyz se trochu zamyslis zjistis, ze nepotrebujes na vymenu kola povolovat ventilek lol lol

No jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A mě to člověče ani nenapadlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ Máš u mě jedno velky pívo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už přišel o hafo chrom čepiček a brácha zrovna tak! Hajzlové mizerný!!! :aggressive:

Tak jsem se vytočil utáhl je ráčnou na obou autech co to šlo a je klid!!!

Taky jsem to utáhl ale až pichnu kolo tak se z toho poseru...

Proč...?? Já vozím v autě malej vercajk a je tam i desítka klíč mám to už od stodváci!

navíc máš rezervu ne...

Jo,mám dojezdovy kolo...to uzky.V kufru mám muziku...

No vidis, v tom pripade, kdyz se trochu zamyslis zjistis, ze nepotrebujes na vymenu kola povolovat ventilek lol lol

:smich: :smich: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam komplet chromovy i s ventilkama...Moc to videt neni,ale neco prece..A zatim pohoda..Po tom lidi tolik nejdou jako po barevnejch hlinikovejch...Na Fabuli mi je ukradli 2x a otci te na Octave asi 4x,tak se na to vysral a dal tam plastaky..Jinak jak pise Bobik..Taky sem mel kdysi peknou antenu...A od ty doby sem pak na Fabuli vozil prut..

Lidi sou zmrdi!!!

Cece, na co tam mas tu kryci folii? :)

Ta uz tam davno neni..Byla tam asi pul hodky,co jsem tam dal kola..Zajimalo me,jak by to s tim vypadalo,kdyby ty "znacky" trochu opticky vystupovaly..Hnedka to slo dolu.. ;):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 10 měsíců později...
Mě jich už ukradly měl jsem ventilky z passata zmizeli pak jsem si koupil podobné zmizeli. Tak jsem si pak koupil projistotu sadu navíc a dal to sobě a přítelkyni na kolo. Teď už zase na kole mám už jen jednu bo mi to postupně na autě rozkradli takže mám poslední rezervní a pak budu nasranej. To kradou kurvy malí si to dávájí na kola proto neberou všechny.

Tak to je celkem jasný že to z většiny budou malý haranti se supr rodičema popřípadě haranti našich milých tmavších spoluobčanů....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 týdny později...

Dívám se jak řešíte mizení čepiček.

Mně právě mizely i černé plastové, tak jsem koupil obyčejné kovové, ale zmizelo jich už šest asi za měsíc :angry2:

To jsem tedy fakt nečekal. Takže zkusím koupit nějaké na klíč nebo je utáhnout kleštěmi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...