Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Nový prvek v chemické tabulce - draslík, sodík a teď.....romík.
Romík (latinsky Cikanium) - chem. značka Ci, nejedná se o prvek, ale pouze stabilní izotop india. Je hojně zastoupený na zemském povrchu. Základní fyzikálně chemické vlastnosti:
romík je hnědý, měkký, zapáchající . Jeho hustota 1,2g/cm3 je vyšší než hustota vody, to znamená že v ní neplave. Romík je hořlavý, vyniká značnou hydrofobií, naopak dobře vstřebává alkohol. Je magnetický - přitahuje železo, ale i barevné kovy. Atomy romíku se nevyskytují samostatně, ale vytvářejí homonukleární molekuly zvané klany, které mohou dále polymerovat do tzv. tlup.
Sloučeniny: koncentrovaný je prudce nebezpečný, proto je vhodné ho ředit olovem.
Využití: využití romíku v praxi je mizivé!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

<on> Zlato ? <3 ... tak jsem nám zařídil tu dovolenou jak si chtěla :)

<ona> si skvělej ! opravdu v chaloupce v horách a na samotě aby nás nikdo nerušil ?

<on> jasně, je to chalupa v chráněný oblasti a mimo cesty, tak tam nás nikdo celej tejden rušit nebude :)

<on> akorát teda bude fuška tam donýst provijant (je to 4 kilometry pěšky furt dokopce)

<on> voda je kousek asi půl kiláku je studánka, kadibudka je za chalupou v lese, vařit můžeme na kamnech, není tam eletrika ani signál. Fakt uplně romantická samota !

<ona> SES ZBLÁZNIL ???!!! TAM NEJEDU :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Městský vnouček Pepíček byl na víkend u dědy a babičky.

S babičkou krmil králíky a kozu, s dědou kypřil záhonky a ošetřoval stromky v zahradě.

Večer s údivem pozoroval žížalu, jak leze přes čerstvě zalitý záhon.

Když v tom ho něco napadlo:

- Dědo vsaď se, že tu žížalu zastrčím zase zpátky do země!

- Není možná, to se nedá!

- Ale jo, o co se vsadíme?

- No klidně o dvě stovky, tohle nemůžeš vyhrát!

Pepíček odběhnul do koupelny, vrátil se sprejem s nápisem "Vlasové tužidlo - extra strong", postříkal žížalu, chvíli počkal a pak ji jako hřebík narval zpátky do záhonu...

Děda čumí jak nahá zadel z roští, naprázdno polkne a krčí rameny:

- Dostals mě, tohle bych nevěřil... Ale mám problém - důchod mám až pozejtří, počkáš mi?

- No jasně, dědo, klidně...

 

Za tři dny Pepa přijede k dědovi, tam sama babka.

- Ahoj babi, děda není doma?

- Ne, je na schůzi včelařů, ale něco ti mám předat!

Babka sáhne do stolu, vytáhne peněženku a překvapenýmu Pepovi podává tisícovku

- Ale babi, my se s dědou vsadili jen o dvě sta!

- Mlč a ber, to máš ode mne za výbornej tip...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

K baru přijde krásná ženská, opře se o pult a koketně kývne na barmana, který na ní může nechat oči.
Ona mu zajede oběma rukama do fousů, až muži z toho naskočí husí kůže, pomalu se těmi fousy probírá a zapřede :
"Vy jste majitel tohohle baru?" "N..n..ne", vydechne barman.
Ženská mu sjede rukama z fousů do vlasů, pomalu mu je cuchá a zavrní :
"A kdypak přijde majitel?""N..n..nevím", koktá barman v sedmém nebi.
"Tak až se vrátí," zašeptá ta ženská, zatímco mu zasouvá prostředník do 
pusy, aby ho mohl cucat,"tak mu vyřiďte, že na hajzlu není papír ..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni asi znáte pohádku O dvanácti měsíčkách.

Ale určitě ji znáte v plným znění...?

Řeknete "Jistě, Marušku vyhnala zlá macecha do sněhu sehnat v lese jahody. Maruška se v lese dohrabala na kopec, tam narazila na dvanáctku kolem ohně sedících chlápků, ti Marušce pomohli a jahody jí opatřili"

Ale jak to bylo dál už se moc neví.

Zadarmo totiž ani kuře nehrabe a tak se po sesbírání jahod Maruška správně zeptala, co že jako za ty jahody?

Měsíčkové se chvíli radili a pak jí oznámili výsledek - jahody si Maruška bude moct odnést, když se s nimi se všemi pomiluje.

Maruška souhlasila, koneckonců jí nic jinýho nezbejvalo, tak vykasala sukně a....

Když se "platba" skončila, Maruška spustila sukně a tak pookraji špitla na nejstaršího Ledna: "Ale to bylo jen devětkrát..."

"No to víš, holka, to je osud - bylo to jen devětkrát, protože červen, červenec a srpen jsou teplí...!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Jistý chlápek se vytahoval, že se zavázanýma očima jen podle čuchu pozná, co před něj kdo položí za dřevo a kde se to dřevo v poslední době nacházelo.

Vsázel se po hospodách, u truhlářů i nábytkářů - a furt vyhrával.

V jednom dřevozávodě se rozhodli, že ho musejí dostat i kdyby se dělo nevím co.

Chlápka pozvali, navrhli mu sázku, on blahosklonně přijal. Zavázali mu oči, nasadili přes ně lyžařský brejle vylepený černým filcem, odvedli ho do haly, kde leželo deset druhů dřeva, každý ohoblovaný na stejnou sílu i velikost.

Chlápek jde od stolu ke stolu a jen hlásí:

"...finská bříza, slušně proschlá, asi tak 3 roky ležela na skládce v hranici.... sibiřská borovice, čerstvě natěžená, poslední dobou jen jela na vagónu.... kanadskej jilm, úplně vysušenej..."

Řiditel už pomalu šediví, v sázce je pověst podniku, když tu se náměstek praští do čela, zatáhne řiditele do kumbálu a tam mu šeptá: "Když mi půjčíš Moniku a přesvědčíš ji, aby vyhověla všemu co od ní budu požadovat, tak ho dostanem!"

Řiditel celej trumpachovej kejvá, že jako sekretářka Monika jo, bude náměstkovi k dispozici, náměstek ji dovleče do dílny, přísně jí naznačí, aby mlčela jako hrob, vysvlíkne ji do naha a položí ji na stůl.

Pak přivede chlápka a jako že poslední pokus, dovedou ho ke stolu s nahou sekretářkou, chlápek nasaje vzduch jak loveckej pes, chvíli to zkoumá a pak uznale praví:

"Pánové, můžete mi tohle dřevo obrátit?

Monika je bez hlesu zručně obrácena, chlápek nasává vzduch "z druhý strany" a pak uznale potvrdí:

"Jo, chlapi, dostali jste mě. Druh dřeva určit nedokážu, ale máte můj obdiv za to, jak rychle jste tady uprostřed kontinetu dokázali sehnat dekl od hajzlu z rybářskýho škuneru..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...