Přejít na obsah

Sraz Fabia clubu


Janina

Doporučené příspěvky

Tady u nás zase již dost sněží, tak doufám, že toho 18.11. v Praze budete mít pěkně.. Koukejte to nějak zařídit :):palec2:

no jo ty jo, železnej je vejš, než sem já...ale když jedu do tvého bydliště, tak zastávka v lestkově v cukrárně je stoprocentní lol

a to mi hned zlepší náladu i z toho sněhu :palec2:

odkud jsi? s tím Lestkovem naprosto souhlasím... :palec2:

Rovensko pod Tr. ;)

tam se ještě krásně zelená tráva, ne? :)

včera ráno ještě jo, ted tam je asi 15 čísel, trošku to slehlo jak do toho mrholilo, ale solidní to se musí nechat, ale jinak joo, určo máte víc ne? :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera ráno ještě jo, ted tam je asi 15 čísel, trošku to slehlo jak do toho mrholilo, ale solidní to se musí nechat, ale jinak joo, určo máte víc ne? :palec2:

tady u nás bude asi tak stejně možná o trochu víc ale když se jede k JBC nebo k Tanvaldu nehorázně ten sníh přibývá. V sobotu jsem byl v PL v Lubinu na burze a v Harrachově bylo už i tak dost sněhu. Chtěl bych to vidět dnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady u nás bude asi tak stejně možná o trochu víc ale když se jede k JBC nebo k Tanvaldu nehorázně ten sníh přibývá. V sobotu jsem byl v PL v Lubinu na burze a v Harrachově bylo už i tak dost sněhu. Chtěl bych to vidět dnes.

A nepovídej, jezdím každej den do jbc lol v uterý to bylo od hodkovic zasekaný a čekali sme tam půl hodiny na dálnici a uviím zejtra ráno..prej to tam je ted řežba :feve: fakt sem zvědavej ajk se tam v 7 ráno budu tlačit na jablonec :help: ale jiank to bolo snad včera průjezdný ne zatím tedy?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekecejte, že sme s mácou jediní co mají ještě letní lol (máca ani zimní nemá, páč na sněhu už nejezdí)

sme akorát tu bílou mrdku vomet z auta a byl project a bylo to v pohodě (jen rozježděný srajdy na hnědym)

Njn, asi teda taky už přezuju i když se mě nechce :aggressive:

tak už jsem opustil taky řady z letních gum, včera jsem přezul, páč mě neděle večer čekala pracovní schůzka v Trutnově a z vjezdu do garáže jsem vymetal přes 10cm sněhu, jinak Snowsporty jsou super -_- , jsem zvědav zítra, jedu do Sokolova, nechce jet někdo se mnou? abych se nenudil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já přezouvám odpoledne. Raní jízda do práce mě přesvědčila, že už to není to pravé ořechové. Parkuju do mírného kopečka a jsem na uježděném snehu. Doufám, že to roztaje. Jináč tam budu stát do jara.

zase hladíš bosou nohou a plechem oblíbené sloupečky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o víkendu bylo tak hnusně, že se mě nechtělo... přezuli jsme jen otcovo stroj, když nebude chcát (to nemám rád) tak skočím na chajdu a přeházím to.... jinak budu muset na delší štreky projíždět cizí benzín lol

se těším jak pokecáme, co práce apod., možná pojedu ve čtvrtek kolem, odpolko, jinak Praha se blíží, neděle v 15.00 budu na Čerňáku,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj neděle je blizoučko :) Jestli pojedeš kolem, tak končím vždy kolem 16:00. Se těš, poreferuju co se chystá pod pokličkou ;):palec2:

RS? a psssst.

Tak to vypadá, že na srazu snad bude jediny bez RS )pravy, co? :kuk::feve::)

tak jsem po 2 hodinách dojel do jablonce dneska..dálnice ucpaná fakt síla zase..a to to mám jen 40 km..a zimáky jsou very good na tohle co tam je lol lidi už se těším na černák.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj neděle je blizoučko :) Jestli pojedeš kolem, tak končím vždy kolem 16:00. Se těš, poreferuju co se chystá pod pokličkou ;):palec2:

RS? a psssst.

Tak to vypadá, že na srazu snad bude jediny bez RS )pravy, co? :kuk::feve::)

tak jsem po 2 hodinách dojel do jablonce dneska..dálnice ucpaná fakt síla zase..a to to mám jen 40 km..a zimáky jsou very good na tohle co tam je lol lidi už se těším na černák.. :palec2:

jak tak pozoruju, bude tam víc fábií než na "domácím" srazu v Chabrech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj neděle je blizoučko :) Jestli pojedeš kolem, tak končím vždy kolem 16:00. Se těš, poreferuju co se chystá pod pokličkou ;):palec2:

RS? a psssst.

Tak to vypadá, že na srazu snad bude jediny bez RS )pravy, co? :kuk::feve::)

tak jsem po 2 hodinách dojel do jablonce dneska..dálnice ucpaná fakt síla zase..a to to mám jen 40 km..a zimáky jsou very good na tohle co tam je lol lidi už se těším na černák.. :palec2:

No to mi všichni - tedy doufám :) Hlavně aby vyšlo počasí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...