Přejít na obsah

Sraz Fabia clubu


Janina

Doporučené příspěvky

A někdy bysme mohli dát sraz třeba v radotíně a rozdat si to pěkně na dráze..:D Pěkně si zajezdit na motokárách..co vy na to??

Na Čerňáku jsou taky,teda bývali dole v garážích,dlouho jsem tam nebyl tak nevím jestli tam ještě jsou,ale měli tam nějaké šunky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A někdy bysme mohli dát sraz třeba v radotíně a rozdat si to pěkně na dráze..:D Pěkně si zajezdit na motokárách..co vy na to??

Na Čerňáku jsou taky,teda bývali dole v garážích,dlouho jsem tam nebyl tak nevím jestli tam ještě jsou,ale měli tam nějaké šunky...

souhlas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A někdy bysme mohli dát sraz třeba v radotíně a rozdat si to pěkně na dráze..:D Pěkně si zajezdit na motokárách..co vy na to??

Na Čerňáku jsou taky,teda bývali dole v garážích,dlouho jsem tam nebyl tak nevím jestli tam ještě jsou,ale měli tam nějaké šunky...

já si vemu svoji motokáru VR3 :smich: :smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A někdy bysme mohli dát sraz třeba v radotíně a rozdat si to pěkně na dráze..:D Pěkně si zajezdit na motokárách..co vy na to??

Na Čerňáku jsou taky,teda bývali dole v garážích,dlouho jsem tam nebyl tak nevím jestli tam ještě jsou,ale měli tam nějaké šunky...

JO to je moc dobrej napada byl sem tam teda jen dvakrat ale mam to co by kamenem dohodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, předem řikám do sekce Srazy jsem se koukala. Ale tohle jsem nenašla. Nebude nějaký sraz Fabia clubu? Nemyslim žádný tuning srazy ale prostě jen lidí odsud, v Praze nebo okolí? Docela ráda uvidim, s kym si tady píšu :-))))

neděle 18.11.2007 15:00 CČM (BBTP)

ja mam auto rozbite a bude az za tyden opravene :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak pro tebe vymyslíme nějaký handikep...Třeba ti necháme prohodit pedály brzdy a plynu...a to by jsi se s tím za těch 10 minut určitě nepopral.:D

Nebo do motokáry před Tebe posadíme blondýnu...a to uvidíš co dokáže udělat za paseku...:D

Bylzde: Jj, to vůbec není marná myšlenka, musim se ale přiznat, že to tam mám najetý :p
Editováno: , autor: Bylzde
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak pro tebe vymyslíme nějaký handikep...Třeba ti necháme prohodit pedály brzdy a plynu...a to by jsi se s tím za těch 10 minut určitě nepopral.:D

Nebo do motokáry před Tebe posadíme blondýnu...a to uvidíš co dokáže udělat za paseku...:D

Bylzde: Jj, to vůbec není marná myšlenka, musim se ale přiznat, že to tam mám najetý :p

To sou teda docela tezky zkousky....stim by se pral asi kazdej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ňák já blb nestíhám a ještě ke všemu nevidím :worthy:doh

v poho já taky neumim číst :feve:

-_- , měl bych odjet na dovolenou :) , nějaké lázně, masáže, válet se ve vířivce, nejlépe na horách .... chjo, místo toho teď spousta dohadů s dodavateli, který zítra nesplní co slíbili dnes, poslední dobou fakt hrůza a běs, pak se nikdo nemůže divit, že si to člověk nechá dovézt z venčí, cena stejná a dodávky na den přesně a českej subdodavatel může "nadávat" na dovozy, .... ale dovča bude i tak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v poho já taky neumim číst :feve:

svého času za volantem v csad jsem taky jel do nových zámků na slovač a pak to byly nové zámky u nás :)

to mě povídej. Posadili mě do auta a jeď do Bystřice. Znal jsem Bystřici pod Pernštejnem. Dorazím a kukám, tady žádná fabrika TON není. Bohužel to byla Bystřice pod Hostýnem slabejch 132 km a dvě hodiny jízdy jinde lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak pro tebe vymyslíme nějaký handikep...Třeba ti necháme prohodit pedály brzdy a plynu...a to by jsi se s tím za těch 10 minut určitě nepopral.:D

Nebo do motokáry před Tebe posadíme blondýnu...a to uvidíš co dokáže udělat za paseku...:D

Bylzde: Jj, to vůbec není marná myšlenka, musim se ale přiznat, že to tam mám najetý :p

tam jsou pedály naopak :p

blondýna neblondýna, motokáry jsou motokáry :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...