Přejít na obsah

Radary, body a pokuty


jirkaK

Doporučené příspěvky

No vidíš a já tudle viděl měšťáky v Bohdanči jak měřili za tmy tou pistolí na stojanu. Taže s tím jde měřit po tmě, ne že ne.

Ad Komárek: bylo načase. Trvalo to, ale je klid.

Copak měřit stim jde v noci,ale prej je tam prd vidět,nemá to blesk.Nebo teda aspon unás v Kolíně a Kutné Hoře.

A jestli mysliš měš'táky v Lazních Bohdaneč tak ty jsou vubec divný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proč by ten laser nemoh mít infra přisvícení jako maj úsekový radary? jinak by s tim neměřili, když by z toho nebylo nic vidět = nemaj žádnej důkaz

No dyk unás tim večer neměřej,strejc je u městckejch a takhle mi to řikal.Těžko by mi asi kecal.Za tmy je o prej na hovno.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Tak jsem se dnes nechal blbě chytit na notoricky známém místě ,na konci hradecké dálnice.Normálně jsem zaspal a začal pozdě brzdit,na šedesátce mi naměřili 99km/h.Výsledek je -2500kč a -3 body :doh

Soucítím s tebou, taká mě loni lapli na hradecké s podobným výsledkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mi je tě líto a myslím, že byli hodný i ty poliši. 99 by byla moc velká náhoda. Spíš to bylo víc, ale to už by byl průser tak, to nechtěli hrotit.

No je fakt, že jsem čekal na ortel nekonečných 20 minut. Pak mi řekl, že kdybych jel ještě o něco rychlejš, tak mě směruje na nádraží :D

Luke: u tebe to nic jínýho ani bejt nemohlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je dobrý že mezi policajtama je dost rozumnejch lidí,jsou schopni tu rychlost stáhnout o pár km/h aby nám nemuseli vzít noty a to se cení.

vyveďte mě z omylu, ale když mě vyfotí a daj mi pokutu, tak fotku nemusí přikládat k vyjádření? protože mi nějak není jasný, jak může policajt rychlost stáhnout o nějaký km. ve chvíli, kdy by to bylo u nás v ČR, tak když budu vědět, že jsem letěl třeba o 50víc a on mi řekne, že to bylo jenom o 30, tak bych měl velký cukání mu zaplatit cokoliv, protože by to znamenalo, že žádnou fotku nemaj. ono berte v potaz proměřování tacho a taky to, že klasický auto s radarem jde většinou vidět dřív, než proběhne měření, takže každej z nás instinktivně sundá nohu z plynu a ona ta rychlost dost spadne. nějak se mi nechce zdát, že by benga upravovali změřenou rychlost tak, aby mohli dát menší flastr nebo nechat papíry, zvlášť po tom, co se děje na silnicích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne v Čechách, ale předloni v Chorvatsku na dálnici za Zagrebem v osmdesátce 152km/hod. Docela smůla, nejdřív to začalo pokutou 300 eur+zabavení pasu+odjezd k soudci do Zagrebu,postupně mi pomohla manželka a skončili jsme u 50 eur do kapsy. Komu to říkám, tak mi gratuluje, že to snad není možný. Sám jsem tomu nevěřil, že se to povedlo, je fakt, že to bylo o hubu, ale zaplatit tam 300 eur, tak mě tam už nikdy nikdo neuvidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle národnosti jsou fakt trošku horký hlavy. měl jsem nehodu v Černý Hoře, nic jsem po nikom nechtěl, mam havarijku, takže jsem akorát potřeboval vyjádření od Policie, že to do mě napálil ten jejich místní týpek. ten měl samozřejmě strach, prachy že mi nedá, protože je nemá, měl podmínku nebo co, tak to vzal na sebe ten spolujezdec, přiznali vlastní vinu, řikám OK, napište mi to písemně pro pojišťovnu. dopadlo to tak, že mi chtěli zabavit pasy, že oni nemaj pravomoc takový potvrzení vydat (policajti za všechny prachy), že za 2 dny bude soud a pak až můžu odjet ze země. pasy jsem zapřel, že je mam na hotelu, i když jsme v hotelu nebydleli, nakonec to dopadlo tak, že jsem to celý odvolal, poslali jsme je pryč at na to zapomenou a nehodu jsem nahlásil až v ČR na parkovišti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za Chorvatsko, Slovnisko a pod, mluví případ z loňského léta, kd ytam policajti tak vyletěli an naše dvě turistky, že jedna se z toho ještě ps. nevspamatovala, tehdá to obletělo všechna media, tak jsou pěkný paka vylízaný, spolužákovi tam odtáhly auto, původně po něm chtěli 200 Euro, pak to sklepnul na 25,- E fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neplaťte pokuty...!

Víte, že vůbec nemusíte platit pokuty za "přiměřeně" rychlou jízdu?

Taky jsem se to dozvěděl nedávno a řeknu Vám, že mě mrzí, že jsem těm bídákům zeleným dala peníze za něco na co vůbec nemají ze zákona právo.

V zákoně č.361/2000 o pozemních komunikacích je sice napsáno, že máme povinnost jezdit v obci 50km/hod., na okresce 90 km/hod. a na dálnici max 130 km/hod.. Jenže kluci zelení nás můžou pokutovat jen za přestupek.

A v přestupkovém zákoně č. 200/1990 je přestupek definován jako překročeni rychlosti v obci o 30 km/hod a mimo obec o 50 km/hod.

Jo jo, to je ta naše legislativa. Takže, když se fakt budete mírnit a v obci pojedete do 79km/hod, na okresce do 119 km/hod a

na dálnici do 179 km/hod, tak jim nemusíte dávat nic a místo peněz vyhozených za pokutu zajít radši na zmrzlinu. Ověřovala jsem si to u naší právničky a je to skutečně tak.

Opět zase stát spoléhá na to, že neznáme dobře zákony. Jo a kdyby Vám chtěli argumentovat tím, že celá tato věc je ošetřena v nějaké vyhlášce, tak to klidně může být, ale zákon je vyhlášce nadřazen. Tak a mají smůlu. Teď už jen připravit lékárničky, technický stav vozidla, aby si rozčilení "neléčili" na něčem jiném.

To mi přišlo mejlem....myslíte, že na tom něco je? Jestli ano, tak ať nám ty policajti políběj.... lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...