Přejít na obsah

Středový dekor na O I


2Tall

Doporučené příspěvky

Zdar lidi, hrozne shanim dekor stredoveho panelu, jak ma RS, takovy ten matny hlinik. a radici paku s chromovym rameckem

Nevite kde bych to mohl sehnat ?? Popř nabídněte ....

Diky

Ja to mam ... budu se toho zbavovat, ale musim si namontovat volant a sehnat dekor z L&K ... ale klidne Ti to necham :) Domluvime se, jestli je to teda jeste aktualni :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi, hrozne shanim dekor stredoveho panelu, jak ma RS, takovy ten matny hlinik. a radici paku s chromovym rameckem

Nevite kde bych to mohl sehnat ?? Popř nabídněte ....

Diky

Ja to mam ... budu se toho zbavovat, ale musim si namontovat volant a sehnat dekor z L&K ... ale klidne Ti to necham :) Domluvime se, jestli je to teda jeste aktualni :palec2:

Tak mohli by jsme se domluvit, hodis jsem jeste foto, jestli to je to co shanim...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi, hrozne shanim dekor stredoveho panelu, jak ma RS, takovy ten matny hlinik. a radici paku s chromovym rameckem

Nevite kde bych to mohl sehnat ?? Popř nabídněte ....

Diky

Ja to mam ... budu se toho zbavovat, ale musim si namontovat volant a sehnat dekor z L&K ... ale klidne Ti to necham :) Domluvime se, jestli je to teda jeste aktualni :palec2:

Tak mohli by jsme se domluvit, hodis jsem jeste foto, jestli to je to co shanim...:-)

Ahoj, no zamluvil si ho uz lukash ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi, hrozne shanim dekor stredoveho panelu, jak ma RS, takovy ten matny hlinik. a radici paku s chromovym rameckem

Nevite kde bych to mohl sehnat ?? Popř nabídněte ....

Diky

Ja to mam ... budu se toho zbavovat, ale musim si namontovat volant a sehnat dekor z L&K ... ale klidne Ti to necham :) Domluvime se, jestli je to teda jeste aktualni :palec2:

Tak mohli by jsme se domluvit, hodis jsem jeste foto, jestli to je to co shanim...:-)

Ahoj, no zamluvil si ho uz lukash ...

No, kdyby si se sem podival driv, mohlo to byt jinak :-) , co nadelat....

Kazdopadne diky za nabidku.

A nevis o nekom, kdo by se toho eventualne taky zbavoval ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám sadu OI FL (dekor, popelník a kolem řadičky). Nevím, jestli je to přesně co hledáš. Ale když jsem ho kupoval, tak mi bylo řečeno, že je jako z RS ale stříbrný. Nástřik vypadá takhle, jenom místo tý černý je stříbrná.

Nemel by jsi nejaky vetsi foto toho ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám sadu OI FL (dekor, popelník a kolem řadičky). Nevím, jestli je to přesně co hledáš. Ale když jsem ho kupoval, tak mi bylo řečeno, že je jako z RS ale stříbrný. Nástřik vypadá takhle, jenom místo tý černý je stříbrná.

Nemel by jsi nejaky vetsi foto toho ??

Ta barva trochu zkresluje. Je to šedý podklad a přestříkaný stříbrnýma tečka. Vzor viz přechozí obr.

post-10607-1196062855_thumb.jpg

post-10607-1196062866_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...