Zdenek Pastorek

Člen ŠKODA Klubu
 • Počet příspěvků

  372
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

80 Výborná

O uživateli Zdenek Pastorek

 • Hodnost
  Profesional
 • Datum narození 29.1.1978

Návštěvy profilu

546 zobrazení profilu
 1. Jojo: určitě zajdu. Patrik: žárovky jsem měnil proti zdi, takže bylo hezky vidět ohraničení paprsku a celkově všechny 4 žárovky najednou a jsem si jistý správným usazením žárovek. Bohužel jsem nenašel ty správné šrouby, takže profíci to jistí. Snad mi neřeknou, že je to v pořádku.
 2. Díky Patrik, asi budu muset, zkusím. Bureš se divit, Michale, ale chová se to stejně jak na LEDkách, tak i na halogenových Osram Night Breaker.
 3. Jestli je nosičemCD/DVD nebo karta, je úplně jedno. Formát toho videa je pořád stejný tam něho tam. Bolero neumí přehrávat video ani z karty, ani z případné mechaniky na disky. Takže zbývá jen Mirrorlink.
 4. Bude to vypadat, že jsem v tomto asi paranoidní, ale včera jsem zkusil zase na ulici bliknout dálkovými a věřte nebo ne, svítilo to do oken v PRVNÍM PATŘE!!! Vzdálenost něco přes 100 metrů.
 5. Nenašel jsem podobné téma, tak sned mě admin neukamenuje. Existuje možnost nastavení výšky paraboly dálkových světel u halogenů OIII FL? Svítí mi to na sovy, namísto zajíců. Vůbec se světlo neopírá o silnici... Díky.
 6. Ano, nastavoval jsem to přes VCP. Tam jsou ty Byty pojmenované o číslo výše, čili 0=1, 1=2 atd. Ujistil mě v tom ferda25, protože jsem to už nastavil dávno. Jen s tím rozdílem, že jsem až dosud neudělal reset na rádiu a bylo vymalováno.
 7. Tak to fakt kukám...jsem měl za to, že pro jabko je jenom Car Play. Teda ve vztahu k infotainmentu auta...
 8. vyměnit sedačky celé káry
 9. Aha...a já si ráno při 4°C říkal, proč tak a ne jinak... to dává smysl. Díky moc za objasnění, Jirko. Tak potvrzeno - při cestě z práce domů při teplotě 6,5 stupně to fungovalo. Tak jsem rád.
 10. iPhone a Mirrorlink? To asi ne...
 11. Jsem z toho zmatený, Jirko. Včera ráno to fungovalo a dneska už zase ne. Při chvilce ještě jednou mrknu do VCP a resetuju rádio znovu. Snad se mi to podaří v práci, že bych to otestoval, jak pojedu domů...
 12. Tak konečně to dotření funguje. Tři zásadní věci, které vypadají samozřejmě, ale nikdo to člověku nepřipomene: - resetovat nastavení stěračů na rádiu - nechat auto “si pospat”...večer jsem resetoval a zamknul a ráno šlo (teda tímto si jistý nejsem) - funguje to pouze za jízdy, nikoli při stání
 13. Přišel jsem na to... Ta mrcha si sice blbě pamatuje uložené nastavení, nebo to já naopak špatně chápu. Každopádně jde obraz vypnout i ručně, aniž by se přerušilo nahrávání. .
 14. M_ike - pochopil jsi správně! Díky. brrrrm - Zatím pro vyzkoušení mám low price kameru, kde je tam časovač ve spojitosti s vypnutím v režimu na baterii, čili zapnutý pohyb/vypnutý klíček. Ale ten kousek už něco pamatuje, to je fakt. Jinak napájení jsem zapojil do pojistky pro měnič 220V.
 15. Má některá kamera možnost automatického vypnutí displaye po nějakém čase za jízdy byť stále nahrávající, nebo je to utopická otázka?