Zdenek Pastorek

Člen ŠKODA Klubu
 • Počet příspěvků

  193
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

39 Výborná

O uživateli Zdenek Pastorek

 • Hodnost
  Uživatel
 • Datum narození 29.1.1978

Návštěvy profilu

241 zobrazení profilu
 1. Taky myslím, že to bude teplotami, jak psal "nixberg" výše. Jakmile bude chladněji nebo zima samotná, určitě se tu ozve více lidí s dotazy, jak problémy řešit.
 2. ...čas všechno prověří, říkají leckteří...
 3. Mně se celkem nepozdávají na OIII FL v TOP LED zadních světlech dvě věci: - ta zdcadlová clonka, která zvenčí kryje žárovku - v horní části uvnitř té paraboly je díra jak do světa, takže to bohužel taky ubírá svítivosti lampy obecně... Zajímalo mě, jestli má nějaký zásadní vliv ten kužel ve srovnání s ledkami osazenými přímo na plášti žárovky. Bez pochyby na to budou mít vliv ledky samotné, ale tím pádem, když jsou dobré, není jich třeba tolik. Uvidíme, jak dlouho vydrží.
 4. Rád bych se s Vámi podělil o osobní zkušenost s LEDkama konkrétně osvětlení zpátečkových světel. Obrázek se žárovkami ukazuje druhy, které jsem zkoušel. Koupil jsem obě na Wish. Levá žárovka v popisu demonstrovala "praktickou LED žárovku s 30W svítivostí". Pravá pak oznamovala "LED žárovku osvětlení zpátečky se svítivostí 100W". Na fotce to sice není vidět tak dobře, ale vlevo na autě svítí ta 30W a vpravo 100W. Ta třicítka má světlo trochu dožluta a svítí mnohem lépe, než druhá, která má barvu do fialova. Ta 30W svítí dokonce mnohem líp, než klasická žárovka. Naopak ta fialová je dobrá tak na osvětlení k nočnímu stolku. Vzhledem k tomu, že jsem si nakódaval i akivní couvačky při otevřeném kufru, tak intenzitu u kufru jsem dal na 60% a při couvání na 100%. Je to padáda = u otevřeného kufru to nesvítí do xichtu a při couvání i něco vidím. Obě žárovky mě vyšly na 7 EUR i s dopravou a určitě si je koupím znovu do foroty. PS: Kódovat je nebylo třeba. Tedy aspoň ne na FL.
 5. Bylo by prosím možné hodit fotku přímo toho místa, aby člověk věděl přesně, kde, co a jak, kdyby to přišlo?
 6. Zkus to ještě vylézt do nastavení -> aplikace -> AA a promazat mezipaměť a všechny ty blbosti, pak to odinstaluj a uvidíš. Eventuálně vygoogli která verze funguje s Tvým mobilem. Já osobně mám S7 Edge s holandským softem. Takže přesně podle sebe Ti neporadím.
 7. mrkni na ulozto.cz - to radio jsem chtěl jenom připomenout...občas se na takovou podstatnou drobnost zapomene
 8. Mně funguje verze 2.3.716604...pak je samozřejmě třeba ještě zvolit na rádiu, že chceš jet přes AA, ne přes ML...tzn. vycouvat do prvotní nabídky autorádia.
 9. Možná záleží na telefonu, verzi Androidu atd. Jaký máš telefon a systém?
 10. Poradí prosím někdo, které ze světel jsou interierové stropní? Díky.
 11. Řekl bych, ze je tam protáhnutá obrysovka + LED mlhovka.
 12. Ještě to s něma zkusím probrat osobně. Pán mi do telefonu naznačil řešení USB modulu ze Supa, který by se napojil na vstup rádia, ale pak přehodil výhybku na jiné téma (nenápadně).
 13. Bylo by luxusní tam dohodit třeba ten modul, co má SIII. V podstatě by stačilo tam mít jenom dobíjecí USB...nepotřebuju, aby mi někdo vrtal od zadu do rádia. Ale nemám jinou možnost, než autorizovaného servisu, takže pro mě je to pasé...
 14. Odpověď servisu - po prověření přímo u výrobce ŠA uvádí, že dodělat oficiálně nelze. Tedy v autorizovaném servise na autě se zárukou...
 15. Díky za tip. Mám ale kárku v záruce, takže bych to nechal na servise. V konfigurátoru je za příplatek cca 1100 bez měniče, což by mi stačilo. V reálu tajně doufám v cenu cca 3.000. Poklud by to tak bylo, zvažuju dodělání.