Zdenek Pastorek

Člen ŠKODA Klubu
  • Počet příspěvků

    109
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Popularita

28 Výborná

O uživateli Zdenek Pastorek

  • Hodnost
    Uživatel
  • Datum narození 29.1.1978

Návštěvy profilu

120 zobrazení profilu
  1. Zvolil jsem prodejce v místě bydliště. Svět je malý a jeden druhého zná buď na přímo nebo přes další známé, kamarády, či přátele. Osobní jednání a důvěra u prodejců je důležitá hlavně v regionech, které nejsou velkými městy a tím větším prodejním potenciálem. Každý dealer si je vědom důsledků nekorektního jednání. Někteří to mají v řiti víc a někteří si na korektnosti zakládají. Takže si udržet zákazníky a získávat nové je pro lokality mimo velká města důležité. Speciálně, když existuje možnost místa servisu volitelná na zákazníkovi samotném. Proto jsem byl potěšen přístupem dealera jak při jednání a komunikaci, tak obchodní vstřícnosti. Zálohu jsem platil zaokrouhlenou, což činilo cca 8% z ceny konfigurace. Při předání jsem pak dostal pozornosti typu pětiletého servisu a ještě něco v celkové výši slevy asi 12%. Takže "brojler", Tvé rozhořčení chápu a věřím, že kdyby to byla soukromá objednávka, nebyla by přebírání hodna.
  2. Hyundai se pyšní podobnými rozměry, jako Octavia a rádi se s ní srovnávají. Člověk ale sedne dovnitř a je to o poznání menší. Ani motoricky mi to auto nesedí. Můj osobní názor - neznám auto ve stejné nižší cenové relaci, které by se Octavii vyrovnalo jak místem na sezení, tak hlavně velikostí kufru.
  3. Ahoj, podle přezdívky usuzuju, že je moje zpráva adresovaná správně. Jestli ne, tak se omlouvám za spam. ;)

     

    Od M_ike jsem dostal link http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=34221 - tam se řešila přechodka na zadní lampy FL standard (před face LED) a FL TOP LED. Mohl bych Tě poprosit (za předpokladu, že jsi opravdu ten, kdo to má vyzkoušeno), jestli bys mi mohl poslat čísla konektorů a linky na eshopy, kdes komponenty objednal? V tom vlákně je zmíněný jenom link na piny:

     

    http://www.konektor-brno.cz/kontakt-z-rady-junior-power-timer-v-provedeni-nesymetrickem-do-prurezu-10mm2-2

     

    Děkuju předem za odpověď. ;)

  4. Mám najetých něco přes 1800 km. Jezdím denně do práce 20 km tam a 20 km zpět z toho 15 km po dálnici (Holandsko). Jezdím cca za 5,2 l/100 km. Pro klidné a pohodové řidiče je motor víc než dostačující. Nezakrývám neustálé nadšení.
  5. Přikládám fotku patice.
  6. Toto je patice toho světla. Pokud máte nějaký nápad, sem s ním. Je asi o 5 mm kratší, než nba standard lampě.
  7. Mohl by mi prosím někdo pomoci s číslem konektoru k připojení do zadních TOP LED lamp OIII FL? 5E5945257A - levý držák žárovek + 5E5945258A - pravý držák žárovek = konektor by měl být stejný pro obě strany. Bohužel je konektor standardních lamp větší a nesedí do TOP světel. Kdyby bylo možné eventuálně dát vědět, kde to sehnat, byl bych moc vděčný. Děkuju za případnou reakci.
  8. Prosím o pomoc někoho, kdo má zmáknuté díly na zadní lampy - přesněji konektor. Sháním samce na face lift TOP led lampu a nějaký nápad, jak to připojit na originál konektor svazku, který má stejný tvar a rozměr jako na před face led svítilně. Nerad bych ho odstřihnul.
  9. Nejpodstatnější je, že to rozpozná online aktuální situaci na silnicích a nabídne člověku nejrychlejší trasu.
  10. Souhrn - cesta domů z práce - jel jsem podle toho, co mi ukázala Waze (mám možnost dvou tras). Rádio krásně k ruce (pochvala ŠA ), stihl jsem i oznámit aktuální situaci na cestě (kolona). Android Auto jede perfektně a Waze je jedinečný nápad. Na dlouhé tratě používám Sygic, ale do práce a zpět bude určitě Waze. Spojení mezi mobilem a rádiem bylo okamžité. Na pozadí hraje v pohodě rádio nebo karta, které si před přepnutím zvolím. Jsem nad míru spokojený.
  11. Funguje to parádně.
  12. Lasse: Díky moc za link. Nainstalovat šlo bez problémů, po práci zkusím, jestli se připojím. PistaTT: na ulozto.cz je těch verzí mraky. Ale těžko říct, která by to mohla být, pokud tam vůbec je. Mohl bys mi prosím doporučit nějakou online navi, která funguje podobně a která funguje s AA?
  13. Mám Samsung S7 Edge s Androidem 7. Včera mi to ještě šlo s obtížemi připojit, ale dneska vůbec. Zkusil jsem 3 kabely...už jsem z toho nemocný. Nemáte prosím někdo tip, jak to rozchod it, aby šly aspoň Google mapy, ideálně Waze?
  14. Mám najeto téměř 700 km. 300 km okresky a sem tam dálnice a posledních téměř 400 km cesta z Moravy do regionu západní Prahy. Od novoty průměr 5,7 a s tou cestou do Prahy přes HK průměr 5,3, takže aktuální průměr 5,4 litru. Motor je živější, než můj předchozí Pažout 308 1,6 HDi 82 kW. Ještě se naučím zacházet s nohou trošku citlivěji a bude to super. Opravdu dobře jsem si vybral. (klep klep klep na dřevo)
  15. Můj postřeh zvuku rádia Bolero 8" + 8 repro v O3 FL - nebudu nic měnit. Repra hrajou parádně a hlasitost jak víno. Hraju na kytaru v kapele, mám už něco let nahráno, takže už nějakou představu o slušném zvuku mám, i když nejsem HiFi audiofil.