Zdenek Pastorek

Člen ŠKODA Klubu
 • Počet příspěvků

  442
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

91 Výborná

O uživateli Zdenek Pastorek

 • Hodnost
  Profesional
 • Datum narození 29.1.1978

Návštěvy profilu

772 zobrazení profilu
 1. Co jsem pochopil z příspěvků výše, tak originál je vestavěný pod krytem u dešťáku a nebo máš možnost dodělat, ale to pak je snažší asi tím externím připojeným na spínač a natažený na palubovku ke sklu.
 2. djtwenty - něco mi říká, že jsem nebyl úplně mimo...
 3. Za maličko.
 4. Jestli je Tvůj dotaz ještě pořád aktuální, tak jsem na sbazaru teď viděl pár na liftback k prodeji za 4,4K.
 5. Stejný určitě není....teda aspoň ne vizuálně.
 6. Možná se pletu, ale ke spínači bys měl pořídit i senzor, který se umístí např do spodního levého rohu palubovky pod čelní sklo, aby to bralo aktuální světelnou intenzitu zvenku. No a pak naučit ten spínaš podle návodu, který určitě nebude problém od strýčka Googla dostat.
 7. Je to standardní výbava u FL s obyčejnými parkovacími senzory. Osobně vyzkoušeno na mém autě a potvrzeno i dealerem. Když jsem v létě couval k nízkému obrubníku s vysokým porostem trávy, tak mě to nečekaně zastavilo, až ve mně hrklo.
 8. Tu recenzi jsem četl už včera. Kromě srovnání místa v autě, velikostí kufrů a palubovek je to motání jablek s hruškama. Kdyby vedle sebe postavili stejnou motorizaci a výbavu, tak by měla ta recenze mnohem větší váhu.
 9. Přesně tak. A navíc po nehodě už nepůjde nikdo za rozbitou posádkou, ale za tím, kdo je veze.
 10. Ok, sorry za zkušenost...
 11. Mám výbavu fresh a taky to světýlko mám. Nemáš ho náhodou rozbité? Jinak obecně - kdo chce psa bit, hůl si najde. Já vidím v některých věcech pozitiva. Např. ony pásy - dojde k nehodě a po kom policajti půjdou? Po řidiči. To je osoba odpovědná za bezpečnost i zabezpečení posádky. Že dozadu nevidí nebo se během jízdy někdo bez řidičova vědomí odpoutá, pak policajty ani soud nezajímá. Takže konkrétně toto = ANO!
 12. Dovolím si i já zveřejnit svůj postřeh. Spotřeba na zimních gumách šířky 195 je asi o 0,2 vyšší, než na letních 205. Jinak jsem v zimě jezdil za cca 5,3 a teď mám letní týden, tak zatím asi těch 5,2 na krátké trase do práce. Obecně jsem že svého litru pořád hodně nadšený.
 13. Aleši, ano, souhlasím se zvláštním lakováním dílů (byť separé před montáží) přímo v ŠA. Myslel jsem poje těch např. nárazníků s kastlí atd. Nicméně pozitivem pro Škodu obecně je trochu "jednodušší" nekomplikovanost dílů kastle auta. Pro vysvětlení - dříve jsem pracoval pro prvododavatele nárazníků korejské automobilky, kde se mimo jiné lakovaly např. boční plastové obložení o dvě generace starší Kii Spartage, díly na páté dveře pro Ceed, nebo předchozí generaci H-i30. Odsud se line koplikovanost trefení se přesnosti barvy (speciálně metalické) mimo fabriku výrobce samotné káry. Takže obecně zpět k Tvojí poznámce na můj příspěvek - ano, uznávám, máš pravdu.
 14. Přesně tak. Jak by pak vypadaly spoje, kdyby se to lakovalo celé najednou smontované.
 15. Pak dej vědět, jak jsi dopadl. Taky by mě zajímalo, čím to je. Teda na Octávii se mi to zatím neprojevilo, ale na předchozím autě to taky tak divně smrdělo, i když jsem filtr vyměnil...