Přejít na obsah

Vánoční besídka


FRANK

Doporučené příspěvky

ty ve no jo,von fakt nekeca. Tak ja o tom vubec nevim,ze jsem s tebou mluvil :help:

Kohtíku ty se budeš asi se Spiďákem rvát o pohár za tuhle besídku :smich: :smich: :smich::palec2:

Já bych ho dal obou, Kochtovi za jednosměrný dveře a Spidimu za nejkratší účast na samotné akci v restauraci :D

No bude to pro ně ostrý boj o prvenství!!!

Mě fakt dostal Spíďák s tím jak mě podával večer ruku jako že jsem zrovna přijel a já se s ním přitom zdravil už odpoledne!! :smich: :smich:

Ale on mezi tím tři hodiny ,,telefonoval" jak on sám říkal!!! :smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty ve no jo,von fakt nekeca. Tak ja o tom vubec nevim,ze jsem s tebou mluvil :help:

Kohtíku ty se budeš asi se Spiďákem rvát o pohár za tuhle besídku :smich: :smich: :smich::palec2:

Já bych ho dal obou, Kochtovi za jednosměrný dveře a Spidimu za nejkratší účast na samotné akci v restauraci :D

No bude to pro ně ostrý boj o prvenství!!!

Mě fakt dostal Spíďák s tím jak mě podával večer ruku jako že jsem zrovna přijel a já se s ním přitom zdravil už odpoledne!! :smich: :smich:

Ale on mezi tím tři hodiny ,,telefonoval" jak on sám říkal!!! :smich: :smich: :smich:

Jj to je fakt..To si pamatuju.. :D Mu rikam..Si telefonoval a u toho se Ti polozila hlava na polstar,co?A Spidak: No,trochu... :D:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno.... co bych k tomu vsemu rek :D .......asi tri pismena..... RUM lol

bylo to opravdu vydarene, dekuji vsem za vybornou akci :rolleyes:

jo a ty klice si matne vzpominam ze sem zahlid uplne nahodou :p

ááááá boreček žije lollol

zijeeee lol ale ze to byla poradna davka rumu :D ani nevim jak dlouho sme u toho baru stali lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno.... co bych k tomu vsemu rek :D .......asi tri pismena..... RUM lol

bylo to opravdu vydarene, dekuji vsem za vybornou akci :rolleyes:

jo a ty klice si matne vzpominam ze sem zahlid uplne nahodou :p

ááááá boreček žije lollol

zijeeee lol ale ze to byla poradna davka rumu :D ani nevim jak dlouho sme u toho baru stali lol

na čas jsem to nepřeváděl, lehce jsem se orosil, když se dojížděl druhý litr božkova :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno.... co bych k tomu vsemu rek :D .......asi tri pismena..... RUM lol

bylo to opravdu vydarene, dekuji vsem za vybornou akci :rolleyes:

jo a ty klice si matne vzpominam ze sem zahlid uplne nahodou :p

ááááá boreček žije lollol

zijeeee lol ale ze to byla poradna davka rumu :D ani nevim jak dlouho sme u toho baru stali lol

na čas jsem to nepřeváděl, lehce jsem se orosil, když se dojížděl druhý litr božkova :D:D:D

cooooze oni padly obe flasky? :smich: nojeje to si dam zas na chvili od rumu pokoj lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám, že jsem o nic nepřišel. Zase jen ten chlast - čím dál tím více stejné :feve:

Pavlíku klid. Zdaleka to není jen o chlastu, hlavně pokec, některý lidi vidíme 2x za rok atd. A že k tomu nejsme na Mattonce?

Se pak z toho dělá sranda jak někteří dopadli, ostudu nikdo nedělal tak co?

Nikdo nejsme svatej, ani ty ne tak nesuď. Nikdo tě jet nenutí tak není nutný komentovat když nevíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec .. jo jo opět vyvedená akcička... rumová aféra u baru byla super... ... :palec2: luke.. byl pěkně K.0. si ještě pamatuji...

Jsem byl rád ,že ráno mi bylo docela fajn ... a trochu si užil ten pokoj ....

Jediné co bylo o dost horší byla kuchyn... výmněna kuchaře byla docela znát.... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...