Přejít na obsah

Jake spotrebice do kuchyne?


Martinoslav

Doporučené příspěvky

tak něco málo fotek, ale zdaleka to není ve finále a věci nejsou na svých místech. Než se to nějak utřepe, tak bude ještě dlouho trvat. Postupně se to musí ještě zabydlet a průběžně musíme zadat vyrobit nějakej ten nábytek. Pořád taky vynášíme krámy do kontejneru, průběžně probíráme starý krámy a přemejšlíme co je třeba koupit. Myslím, že budeme rádi, když to nějak finálně bude vypadat do konce roku. Jinak včera jsem už poprvé vařil, pekl a zabíhal myčku. Předevčírem jsem nabil ledničku a mražák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Covece neni ta kuchyn na byt o rozmerech 100m2 dost mala? Podle fotek by se dala udelat mnohem lepe, resp. vetsi...

A na co velkou kuchyň? Naopak jsme si říkali, že jsme ji měli udělat menší a ještě zvětšit koupelnu.

Ještě přidám další foto. Jen ignorujte ten bordel, holt se tady pracuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi si myslim, ze je lepsi bydlet v hotovem byte a mit to co mas na 4 kolech, nez si vozit pr_el v RS II a mit staveniste v holobyte... :)

Btw dnes privezli troubu, posledni spotrebic, co jsem postradal...

Koukám Davone, že máš taky mikrovlnku Moulinex jako my. My už ji teda máme asi 7 let, ale dokud bude chodit, tak nemá cenu kupovat novou. Jak klekne, tak ji hodím do konťasu a dojdu pro novou. Před těmi 7 lety jsme za ni dávali necelých 7tis. A spokojenost velká, je v tom i gryl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jste rodina, proto vetsi kuchyn :) My jsme sice jen dva, ale v ramci rozmeru bytu jsme udelali nejvetsi moznou kuchyn jak to jen slo... Kdyz privezes nakup, nebo neco kuchtis, tak se prostor sakra hodi ;) Jak se jmenuje dlazba, to nevim... Jestli najdu doklad, tak zjistim ;)

Fotky udelam...

dej sem více fotek. Jak to vypadá ve finále(jestli už máš teda vše hotovo, jestli ne, tak alespoň aktuální) a nejen kuchyň. Jinak v tý kuchyni máme místa až až. Pžedevčírem jsem dotáhnul žrádlo z Makra za 6 litrů a i v tom bordelu jsem měl místa habakuk na manipulaci. A to tam ještě po kuchyni byly kartony, polystyren a igelity...

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak jsem nejdříve žbrblal, když si manželka vybrala odpaďák za skoro 7 litrů, ale jak to namontovali, tak nelituju a jsem rád, že jsem jí do výběru a návrhů vůbec nemluvil a dal bych za něj i víc. Je to bomba, veškerej bordel se schová.

Otevírá se nášlapem nohy, takto se celej vysune, dá se v něm krásně separovat(aktuálně teda na separaci serem). Fakt mohu jen doporučit, stojí to za ty prachy. Jinak těch necelých 7 je cena z netu, jinak na krámě je ještě o cca třetinu dražší.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

praktická otázka, máte někdo nějakej nápad, jak vyčistit spáry mezi kachličkama od barvy z malování? Žena to furt drhne, ale ta zkurvená barva po uschnutí tam furt je. Původně byly ty spáry v hnědé barvě a po malování je to šedé. Sere nás to. Myslím spáry na podlaze.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je treba pohled na chodbu, od vchodovych dveri, smer kuchyn a z byvaleho tretiho pokoje jsem udelal jidelnu s pracovnou.

post-10-1208717819_thumb.jpg

Tohle je pruhled z kuchyne k pocitaci...

post-10-1208717862_thumb.jpg

Tady je pruhled z jidelny pres kuchyn na chodbu, a vchody do pokoju. Chybi mi interierove dvere...

post-10-1208717924_thumb.jpg

Tady je loznice, jeste tam mame bordel. Cekame na vestavnou skrin.

post-10-1208717975_thumb.jpg

Tady je nase malinka koupelna ;)-_-

post-10-1208718024_thumb.jpg

Tady je obyvak... I s pritelkyni :D Ten flek na zdi je zalezitost fotaku... Asi pred objektivem proletel nejaky prach..

post-10-1208718215_thumb.jpg

Tady jeste jednou obyvak... Krome sedacky tam mae jeste starej nabytek, ten bude vymenen jen za jednoduchou stenu.. TV bude nova, pridelat na stenu a do rohu sloupove repro.

post-10-1208718308_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je treba pohled na chodbu, od vchodovych dveri, smer kuchyn a z byvaleho tretiho pokoje jsem udelal jidelnu s pracovnou.

post-10-1208717819_thumb.jpg

Tohle je pruhled z kuchyne k pocitaci...

post-10-1208717862_thumb.jpg

Tady je pruhled z jidelny pres kuchyn na chodbu, a vchody do pokoju. Chybi mi interierove dvere...

post-10-1208717924_thumb.jpg

Tady je loznice, jeste tam mame bordel. Cekame na vestavnou skrin.

post-10-1208717975_thumb.jpg

Tady je nase malinka koupelna ;)-_-

post-10-1208718024_thumb.jpg

Tady je obyvak... I s pritelkyni :D Ten flek na zdi je zalezitost fotaku... Asi pred objektivem proletel nejaky prach..

post-10-1208718215_thumb.jpg

Tady jeste jednou obyvak... Krome sedacky tam mae jeste starej nabytek, ten bude vymenen jen za jednoduchou stenu.. TV bude nova, pridelat na stenu a do rohu sloupove repro.

post-10-1208718308_thumb.jpg

Tak bordel chápu, když to vidím u nás, tak to bude ještě dlouho než se to včechno nějak usadí. Foto přítelkyně by taky potěšilo, stáhni z ní tu deku lol . Vy máte mrňouse, že tam vidím tu podložku pod děti? Pěknej kundolízek na posteli :palec2: Martinoslave, proč jste nenechali vyměnit i futra? A koukám, že máš nějakou sympatickou ledničku. Co to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na manželkskou postel má manželka vybranou firmu ze Srnojed, dělaj kované postele, takže budeme mít kovanou. Vestavná skříň do ložnice je už zadaná truhlářovi, tak čekáme. Pak budu určo chtít na hajzl nad dveře skříňku na toaleťáky a podobný peachoviny, tak musím říct našemu dvornímu truhlářovi. Jinak aktuálně po olištování podlah nemůžeme zavírat dveře, příští týden přijede dveřák doladit to a taky jsem mu řekl, že chci poladit nějaký detailečky kolem gumového těsnění. Jinak dveřma od hajzlu jsem si už omlátil oblouk, tak musím koupit nějakej gumovej doraz. No a postupně se musí toho nábytku domyslet více, ale vesměs všecko vestavěný. Vlastně všechen nábytek máme a i do budoucna budeme mít jen dělaný na míru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu plinku mame kvuli hafanovi... Je to jeste prdous, takze obcas si jeste ucurne doma, ale uz si zvyka curat venku... Futra nebudu menit, jen je necham oblozit drevenyma oblozkama...

Lednicku jsem kupoval Electrolux ERZ3670X nebo tak nejak... Nic levnyho, ale zase je funkcne naslapana :)

Lustry jsem nechtel vubec. Je tady docela nizky strop - necelych 250cm, takze svetla jedine na zed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu plinku mame kvuli hafanovi... Je to jeste prdous, takze obcas si jeste ucurne doma, ale uz si zvyka curat venku... Futra nebudu menit, jen je necham oblozit drevenyma oblozkama...

Lednicku jsem kupoval Electrolux ERZ3670X nebo tak nejak... Nic levnyho, ale zase je funkcne naslapana :)

Lustry jsem nechtel vubec. Je tady docela nizky strop - necelych 250cm, takze svetla jedine na zed.

Tak jasně, že tady taky nebudeme mít zámecké lustry, ale něco tam na stropy musíme vymyslet. Do ložnice chce žena nějakej kovovej, udělanej k tý posteli a zbytek se uvidí. Nejhorčí je něco vybrat. Prootže všeho je tři prdele a pak si vyber. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...