Přejít na obsah

Jake spotrebice do kuchyne?


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Neznamena co je drahe, je dobre!!! Ty jsi vsak dle toho co rikas byl vyborna rybka pro vsechny, co dostavaji provize od prodejcu a vlastne pro vsechny obchodniky! Jak muzou chtiit takovy nekrestansky prachy za nejakou Polskou podlahu nepochopim!

To je pravda, né vždy to nejdražší je nejlepší... Ono taky máš výrobky který se vyrobí u nás vyvezou se ven, tam to přebalí a pošlou nám to zpátky za draho... To je pak radost... Viz. OBI atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome a ty jsi daval dreveny plovouci? Ja jsem taky na nicem nechtel setrit, byl jsem rozhodnut jit do drevenych plovoucich podlah klidne za 1000 Kc za metr2, ale pak mi bylo kamaradem a jeho rodici, kteri meli drevene podlahy v baraku, doporuceno abych si dal lamino, ktere je pry odolnejsi. Koupil jsem podlehu Parador za 500 Kc/metr2 a myslim, ze to maximalne staci. Sam jsem si rikal, ze drevo je drevo, ale abych pravdu rekl, tak ty laminatovy jsou moc fajn ;) Rodice maj v baraku docela levny podlahy, asi 200 Kc za metr, ale musim uznat, ze jsou mimoradne odolny. Dost se po nich soupe, beha tam hafan a zadny problem...

Ja jsem se do bytu nastehoval az ted v sobotu, do te doby jsme jeste bydleli u rodicu, protoze zednici dodelavali dalzbu na chodbe a nemohlo se po ni chodit... Ale ted uz je finalni stav, takze treba zitra vyfotim a poslu... Finalni stav myslim tim, ze ted uz se nebude nic dodelavat, jen za cas chci barevne steny, ale musim pockat na dozrani stuku, a taky jeste nemame vsechen nabytek, chybej nam vnitrni dvere apod. Ale az to bude, tak myslim, ze ten byt, vcetne garaze, za par melounku prodam a bude na barak za mestem ;) Ale to je otazka par let jeste...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome a ty jsi daval dreveny plovouci? Ja jsem taky na nicem nechtel setrit, byl jsem rozhodnut jit do drevenych plovoucich podlah klidne za 1000 Kc za metr2, ale pak mi bylo kamaradem a jeho rodici, kteri meli drevene podlahy v baraku, doporuceno abych si dal lamino, ktere je pry odolnejsi. Koupil jsem podlehu Parador za 500 Kc/metr2 a myslim, ze to maximalne staci. Sam jsem si rikal, ze drevo je drevo, ale abych pravdu rekl, tak ty laminatovy jsou moc fajn ;) Rodice maj v baraku docela levny podlahy, asi 200 Kc za metr, ale musim uznat, ze jsou mimoradne odolny. Dost se po nich soupe, beha tam hafan a zadny problem...

Ja jsem se do bytu nastehoval az ted v sobotu, do te doby jsme jeste bydleli u rodicu, protoze zednici dodelavali dalzbu na chodbe a nemohlo se po ni chodit... Ale ted uz je finalni stav, takze treba zitra vyfotim a poslu... Finalni stav myslim tim, ze ted uz se nebude nic dodelavat, jen za cas chci barevne steny, ale musim pockat na dozrani stuku, a taky jeste nemame vsechen nabytek, chybej nam vnitrni dvere apod. Ale az to bude, tak myslim, ze ten byt, vcetne garaze, za par melounku prodam a bude na barak za mestem ;) Ale to je otazka par let jeste...

Ja dal PARADOR do loznice a Tarkett do obyvaku a jidelny! Bylo mi to doporuceno uzivateli, kteri s tim maji zkusenost, alespon tedy Paradoru co se tyce! Pokladal jsem to sam s pomoci svary a muzu rici, ze na tom neni naprosto nic! Fakte je to snandy ze mi prijde az dost drzost si uctovat 250,- za m2 jako nekteri experti!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaaaaa, koukam taky Izofloor Plus 6mm ;) Ja docela usetril diky akci v OBI. Sleva 15% na podlahu, takze jsem mel vlastne Izofloor do celyho bytu zdarma ;)

Koukas ale blbe... :D Je to sice Izo, ale Izonord a je to 3mm, jelikoz jsem daval jeste pod to Miralon 3mm... V obyvaku pro sichr, jelikoz se tam nejvece dupe jsem daval - Miralon 2mm, Izonord 3mm a jeste to jednou natahl Miralonem 2mm. Myslim, ze dole o nas nevedi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome a ty jsi daval dreveny plovouci? Ja jsem taky na nicem nechtel setrit, byl jsem rozhodnut jit do drevenych plovoucich podlah klidne za 1000 Kc za metr2, ale pak mi bylo kamaradem a jeho rodici, kteri meli drevene podlahy v baraku, doporuceno abych si dal lamino, ktere je pry odolnejsi. Koupil jsem podlehu Parador za 500 Kc/metr2 a myslim, ze to maximalne staci. Sam jsem si rikal, ze drevo je drevo, ale abych pravdu rekl, tak ty laminatovy jsou moc fajn ;) Rodice maj v baraku docela levny podlahy, asi 200 Kc za metr, ale musim uznat, ze jsou mimoradne odolny. Dost se po nich soupe, beha tam hafan a zadny problem...

Ja jsem se do bytu nastehoval az ted v sobotu, do te doby jsme jeste bydleli u rodicu, protoze zednici dodelavali dalzbu na chodbe a nemohlo se po ni chodit... Ale ted uz je finalni stav, takze treba zitra vyfotim a poslu... Finalni stav myslim tim, ze ted uz se nebude nic dodelavat, jen za cas chci barevne steny, ale musim pockat na dozrani stuku, a taky jeste nemame vsechen nabytek, chybej nam vnitrni dvere apod. Ale az to bude, tak myslim, ze ten byt, vcetne garaze, za par melounku prodam a bude na barak za mestem ;) Ale to je otazka par let jeste...

Jo, dřevo. Je fakt, že není tak odolný proti poškrábání jko lamino, to je fakt, protože je prostě měkčí, ale zase je to dřevo. Mně ty lamina moc nesedí. A na lamino, když ti spadne něco ostrého, tak se odštípne. To zase dřevo neudělá. Prostě nám ukázal výběr, řekl ke každýmu pro a proti a nám se prostě nejvíc líbil ten dubový masiv.

Třeba toho budu litovat, že jsem mohl vystačit s poloviční cenou za lamino, ale prostě jsme to riskli. Pod to jsem ještě nechal dát lepší podklad a i jakousi zvukovou izolaci, což jsou sice zbytečný prchy, ale snad trošku ulevím sousedovi od dětského dupotu, a zas o tolik to dražší nebude, abych z toho přišel na buben.

Jinak podlaha už leží, zbývá olištovat okraje, to udělá až s dalšími pokoji. Linka už je tak z 90% taky hotová, elektrika taky tak z 90%. U vodáků čekáme na tu zástěnu sprcháče, protože jak jsme si vymysleli(žena) to spešl sklo, tak je to zakázková výroba a čekaj na dodání. No a při jednom se zástěnou ještě namontí žebřík. O víkendu bych rád vymaloval tu téměř hotovou část a přestěhoval krámy a dodělaj se ty dva pokoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pozemek má 920 m2, a celé mě to přišlo včetně stavby a kompletního vybavení tak jak je to na posledních fotkách

cca 3,5 M k tomu parcela 400tis a zasíťování (voda, plyn, kanál, el.) 200tis

TomasB: taky musím pochválit, dal ses do toho z gruntu, vana (řek bych ??) rosa od ravaku, okna vekra, ..... jako já :-)

A ještě k původnímu tématu, kromě myčky (baumatic) a mikrovlnky (whirpool) všechny ostatní spotřebiče Gorenje, bez závad, spokojenost...

Editováno: , autor: viewer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pozemek má 920 m2, a celé mě to přišlo včetně stavby a kompletního vybavení tak jak je to na posledních fotkách

cca 3,5 M k tomu parcela 400tis a zasíťování (voda, plyn, kanál, el.) 200tis

TomasB: taky musím pochválit, dal ses do toho z gruntu, vana (řek bych ??) rosa od ravaku, okna vekra, ..... jako já :-)

A ještě k původnímu tématu, kromě myčky (baumatic) a mikrovlnky (whirpool) všechny ostatní spotřebiče Gorenje, bez závad, spokojenost...

Každopádně je to pěkný..... taky to stálo ranec.. přes 4 mega... ale je to fuk, člověk tam přeci bude bydlet do konce života. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pozemek má 920 m2, a celé mě to přišlo včetně stavby a kompletního vybavení tak jak je to na posledních fotkách

cca 3,5 M k tomu parcela 400tis a zasíťování (voda, plyn, kanál, el.) 200tis

TomasB: taky musím pochválit, dal ses do toho z gruntu, vana (řek bych ??) rosa od ravaku, okna vekra, ..... jako já :-)

A ještě k původnímu tématu, kromě myčky (baumatic) a mikrovlnky (whirpool) všechny ostatní spotřebiče Gorenje, bez závad, spokojenost...

Jo, vana je Ravak - Rosa, okna Vekra - nevím jak jsi to poznal?

Jak tak koukám, tak když vemu, že ten byt i bez rekonstrukce je dneska pomalu 2,5M, zrekonstruovaný ještě víc, tak jsem skoro na tom tvým baráku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poznal jsem to tak že mám stejnou vanu nahoře a že máš okna vekra si někde tady psal, stou cenou je to tak že jsem psal na co mě to přišlo,

to jsem hafo věcí dělal sám, prodejní cana tady u nás na "vesnici" by byla jak tak koukám na nístní reality něco kolem 5M

A co Ty, už si hotovej, chtělo by to nějaký fotky ve finálním stadiu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poznal jsem to tak že mám stejnou vanu nahoře a že máš okna vekra si někde tady psal, stou cenou je to tak že jsem psal na co mě to přišlo,

to jsem hafo věcí dělal sám, prodejní cana tady u nás na "vesnici" by byla jak tak koukám na nístní reality něco kolem 5M

A co Ty, už si hotovej, chtělo by to nějaký fotky ve finálním stadiu...

před chvílí jsem se tam byl kouknout, je tam ještě dost nedodělků. O víkendu chci malovat a stěhovat, ať se může dodělat ty dva pokoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem dojebany jak cyp. Kua, je vidět, že není tréning. Malování mi dalo zabrat. Ale zase jsem alespoň dneska udělal premiéru nové vaně. Tak už vím, jak se v ní bude p....

Koupil jsem si na dnešní malování takovej ten bazmek jak se do něj nacucne barva a pak se vytlačuje do válečku. Z počátku to makalo super, ale teď už mně to trošku zlobí. Nejdřív z toho neukápla ani kapička, ale teď už z toho docela chčije. Tak nevím, jestli se těch 700,- investice vyplatilo. Myslím, že po vymalování to budu moct zahodit. Musím se skočit zítra kouknout, jestli k tomu prodávaj náhradní válečky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem dojebany jak cyp. Kua, je vidět, že není tréning. Malování mi dalo zabrat. Ale zase jsem alespoň dneska udělal premiéru nové vaně. Tak už vím, jak se v ní bude p....

Koupil jsem si na dnešní malování takovej ten bazmek jak se do něj nacucne barva a pak se vytlačuje do válečku. Z počátku to makalo super, ale teď už mně to trošku zlobí. Nejdřív z toho neukápla ani kapička, ale teď už z toho docela chčije. Tak nevím, jestli se těch 700,- investice vyplatilo. Myslím, že po vymalování to budu moct zahodit. Musím se skočit zítra kouknout, jestli k tomu prodávaj náhradní válečky.

Budeš muset asi objetovat dalších 700,-kč :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://family.mysteria.cz/

Jak jsem stavěl barák .....

Vidim že jsem v tomto tématu dobře takže pokud má někdo zájem o info ke všemu co je na výše uvedeném odkazu ptejte se...

pěknej domek :palec2:

U nás je to teprve na začátku, díra v zemi, ale už se to pomalu rozjíždí.

Plyn ti závidím, u nás bohužel není, tak se bude topit pouze elektrikou. Podle toho budou taky tlustý zdi a ještě k tomu 10 cm polystyren. Jen mě nesedí ten hajzlík ve velký koupelně nahoře. Líbí se mi schodiště, co je to za matroš a cenovka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se před hoďkou vrátil a jsem pěkně utahaný. Už jsem zdělal skoro 40 kg Primalexu. A to mám jen vybílený stropy v kuchyni, obýváku, záchodě a na chodbičce. Koupelnu musím vzít strop ještě jednou. Chodba ještě není vůbec nic a ještě zbývaj dvva pokoje. Další pokračování bude kuchyň a obývák do barvy. Pak vystěhovat ty dva pokoje a pustit se do nich a chodbu si nechám nakonec, to je taky pěknejch m2. Ty dva pokoje ale zvažuju tapety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...