Přejít na obsah

Sedačky


zmesky

Doporučené příspěvky

Chce se zeptat jaká je pakárna zapojit vyhřívané sedačky?Nějaké schéma zapojení a pod. Nikde jsem to nenašel...Díky

Pakárna to není když máš origoš věci, já jsem sehnal sedačky a tady od MartinaRS komplet kabeláž s ovladačem a jednotkou origoš škoda za zhruba poloviční cenu než v prodejně škoda tam mi navíc řekli že nic takového není . Zkus ho vyhledat on Ti poradí - já jsem maximálně spokojen.Instalaci jsem zvládl asi tak za 3 hoďky a musím dodat že je to super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute hoši já bych se chtěl zase zeptat na kolik asi vyjde zakoupení těch věciček to je té kebeláže, ovladače atd... chtěl bych si taky udělat výhřev sedaček díky

Jak bylo napsáno vejš pošli zprávu Martinovi RS ten má vše a nové já taky momentálně čekám na balíček od něho jinak jestli jsi sehnal sedačky z výhřevem tak počítej origo kabeláž+řídící jednotky výhřevu a spínač výhřevu sedaček :) jestli ti chybí dečky v sedačkách tak ještě ty dečky :palec2: a pak už jenom chuť do práce lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak bylo napsáno vejš pošli zprávu Martinovi RS ten má vše a nové já taky momentálně čekám na balíček od něho jinak jestli jsi sehnal sedačky z výhřevem tak počítej origo kabeláž+řídící jednotky výhřevu a spínač výhřevu sedaček :) jestli ti chybí dečky v sedačkách tak ještě ty dečky :palec2: a pak už jenom chuť do práce lol

tak jo tak já teda napíšu martinoviRS, no ptám se zatím jen tak orijentačně. Kámoš mi má na jaro sehnat levně RS interiér a v sedačkách by měly být dečkytak se právě ptám na kolik by vyšel ten zbytek ale jinač dík za reakci :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jo tak já teda napíšu martinoviRS, no ptám se zatím jen tak orijentačně. Kámoš mi má na jaro sehnat levně RS interiér a v sedačkách by měly být dečkytak se právě ptám na kolik by vyšel ten zbytek ale jinač dík za reakci :palec2:

Já jsem sehnal kabeláž výhřevů sedaček za 650kč a teď čekám na ty jednotky + spínač sedaček vše by mělo stát kolem 1700kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A fakt to nekdo pouzivate? ja je mam, ale pouzil jsem je jen kdyz jsem kupoval auto a testoval, jestli to funguje. Od ty doby nikdy... Prijde mi to jako uplne zbytecna vec, ktera jen v zime oddela baterku... Je to asi ta posledni vec, kterou bych predelaval... :)

Když máš sedačky v kůži tak je to docela potřebné :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ja to asi jeste vyzkousim, az zase prijdou mrazy :) A jak je to s odberem proudu? Mam strach, ze oddelam baterku - parkuju venku a kdyz je nejakych -15, auto tam tejden stoji, tak nevim nevim.. Pokud jsem dobre pochopil orig. navod, tak topeni na max u benzinu taky zere trochu proudu, kdyz pak clovek teda nastartuje, zapne svetla, topeni na max, vyhrivani skla, zrcatek a k tomu jeste sedacky nezabiju tim fakt baterku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ja to asi jeste vyzkousim, az zase prijdou mrazy :) A jak je to s odberem proudu? Mam strach, ze oddelam baterku - parkuju venku a kdyz je nejakych -15, auto tam tejden stoji, tak nevim nevim.. Pokud jsem dobre pochopil orig. navod, tak topeni na max u benzinu taky zere trochu proudu, kdyz pak clovek teda nastartuje, zapne svetla, topeni na max, vyhrivani skla, zrcatek a k tomu jeste sedacky nezabiju tim fakt baterku?

To auto je na to stavěný ne? :) zaléží jakej máš alternátor (120 Am) je ok :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...