Přejít na obsah

Tak to se mě dotklo


cosby

Doporučené příspěvky

Jeden člen tohoto fóra mi napsal SZ s dotazem,a´t mu poradím,co je to "abgas werkstatt'"

Odepsal jsem mu,že neumím německy,což je také pravda.

Jeho odpověď byla,že neumím německy,protože on je Slovák.Tak pokud si toto ještě někdo myslí,tak tu nemá co dělat.

Toto už se probíralo v jednom tématu,kde já jsem mu jen poradil,ať si maxidot přepne do češtiny.Bude to asi něco s výfuk.plyny,ale bez čísla závady atd. se nedá nic radit,zase by to byly jen doměnky a blbé žvásty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten Slovak musel byť dosť hlúpi a domišlavi neskutočne keď to napísal, alebo si zmýlil forum, ja som ťa požiadal priamo aj nepriamo keď som potreboval pomôcť a žiaden problém poradil tým aj pomohol vyriešiť problém ako aj hodne iných na tomto fóre, a to som slovák ako aj hodne ostatných čo si im určite poradil taky blázon by sa nemal vôbec hlásiť ku slovensku a mali by mu dať trest zato čo napísal. To ma fakt štve že daky po......c nam slovákom tu kazil meno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten Slovak musel byť dosť hlúpi a domišlavi neskutočne keď to napísal, alebo si zmýlil forum, ja som ťa požiadal priamo aj nepriamo keď som potreboval pomôcť a žiaden problém poradil tým aj pomohol vyriešiť problém ako aj hodne iných na tomto fóre, a to som slovák ako aj hodne ostatných čo si im určite poradil taky blázon by sa nemal vôbec hlásiť ku slovensku a mali by mu dať trest zato čo napísal. To ma fakt štve že daky po......c nam slovákom tu kazil meno.

pod toto sa podpisem :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten Slovak musel byť dosť hlúpi a domišlavi neskutočne keď to napísal, alebo si zmýlil forum, ja som ťa požiadal priamo aj nepriamo keď som potreboval pomôcť a žiaden problém poradil tým aj pomohol vyriešiť problém ako aj hodne iných na tomto fóre, a to som slovák ako aj hodne ostatných čo si im určite poradil taky blázon by sa nemal vôbec hlásiť ku slovensku a mali by mu dať trest zato čo napísal. To ma fakt štve že daky po......c nam slovákom tu kazil meno.

naprosta pravda, pripajam sa :palec2:

taketo otazky by sa tu nemali riesit

ked som prisiel na toto forum kazdy kto vedel ochotne poradil a pomohol a stare dobre prislovie vravi, "Dobra rada nad zlato" pivo.gif

takze nie je co riesit s jednou vynimkou, ktora si berie veci moc osobne kol-94.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden člen tohoto fóra mi napsal SZ s dotazem,a´t mu poradím,co je to "abgas werkstatt'"

Odepsal jsem mu,že neumím německy,což je také pravda.

Jeho odpověď byla,že neumím německy,protože on je Slovák.Tak pokud si toto ještě někdo myslí,tak tu nemá co dělat.

Toto už se probíralo v jednom tématu,kde já jsem mu jen poradil,ať si maxidot přepne do češtiny.Bude to asi něco s výfuk.plyny,ale bez čísla závady atd. se nedá nic radit,zase by to byly jen doměnky a blbé žvásty.

CAU COSBY. NIC SI S TOHO NEROB. HLAVU HORE!!! :palec2: :palec2: :palec2: ODKAZ PRE TOHO CO TI TO NAPISAL fuck fuck fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...