Přejít na obsah

Autorádio okolo 4000,-


Doporučené příspěvky

Ahoj

potřebuji poradit s výběrem autorádia okolo 4000,-

Docela se mi líbí Sony CDX-GT610U nebo DEH-P4900IB a nebo Alpine CDE-9881RB

Jediné čeho se trochu bojím je přední Usb vstup:

  1. zasunutou Usb flash může spolujezdec urazit kolenem (stalo se kolegovi)
  2. přehrávání mp3 z Usb není tak kvalitní

Jediné co chci aby to pěkně hrálo a mělo to pěkný designe, žádný bluetooth ani jiné opičárny

Dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem našel Alpine-CDE-9880R cena 5000,- , že bych si připlatil, vypadá opravdu zajímavě

na 9880R uz jsem se dival a moc povedene radijko, myslim, ze se povedlo a osobne by to pro mne za ty penize byla jednoznacna volba :palec2:

kdybys chtel, taky umime ;)

http://www.prohifi.cz/autoradia-s-cd/alpine-cde-9880r

zitra dorazi nejaka na sklad :) a mame k nim ted jednoduche pouzdro na cd jako bonus :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau.Tak hele já osobně mám Sony CDX-GT300.Jsem s ním spokojenej.Ale pak si kámoš koupil nějakýho Clariona.V té době stál asi 6000,-...Na Clarionu se mi líbí že má hodně podrobný nastavení EQ.U Sony to bohužel tak slavný není.A co sem čet ňáký info o značce Clarion v oblasti autohifi tak se tlačí mezi elitu.No ale ty se teď rozhoduješ mezi DVD přehrávačema.Já bych v tomhle případě ale začal řešit taky LCDčka do opěrek ne bo na strop.No a to se potom cena tlačí hoooodně vysoko....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...