Přejít na obsah

DO pres mobil


armos

Doporučené příspěvky

Dneska mi prislo mi mailem

Zamknul jsi svoje klíče v autě?

Máš dálkové ovládání zámku auta a doma máš náhradní klíče a manželku? Zavolej mobilem a

drž jej asi 30 cm od dveří svého auta zatímco manželka zmačkne dálkové ovládání jež drží u

sluchátka svého mobilu. Tvé auto se otevře! Můžeš být třeba na jiném kontinentě – prý to

pracuje.

myslite, ze je to mozny? Me se to nezda. Jeste jsem to nevyzousel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo fakt to funguje, já takhle otevírám auto běžně. A funguje to třeba i na ovládání vrat, tam to má ještě lepší dosah, byl jsem v Německu a manželka nechala dálku doma tak jsem jí to otevřel a to nemusela ani vylézt z auta tam to fungovalo asi na 5 metrů.

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HEHE nedavno byl na internetu clanek, ze staci na prechodu pro chodce zmacknout v urcitych intervalech takovy to tlacitko co byva u semaforu a ihned se vam rozsviti zelena. Kdyz jsem pak sel po praze videl jsem hromadu lidi co datlujou do toho tlacitka -_- A ted mam pocit ze uvidim hromadu lidi, co budou drzet mobil 30cm od zamku auta :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HEHE nedavno byl na internetu clanek, ze staci na prechodu pro chodce zmacknout v urcitych intervalech takovy to tlacitko co byva u semaforu a ihned se vam rozsviti zelena. Kdyz jsem pak sel po praze videl jsem hromadu lidi co datlujou do toho tlacitka -_- A ted mam pocit ze uvidim hromadu lidi, co budou drzet mobil 30cm od zamku auta :-)

lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo fakt to funguje, já takhle otevírám auto běžně. A funguje to třeba i na ovládání vrat, tam to má ještě lepší dosah, byl jsem v Německu a manželka nechala dálku doma tak jsem jí to otevřel a to nemusela ani vylézt z auta tam to fungovalo asi na 5 metrů.

lol lol lol lol lol:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo fakt to funguje, já takhle otevírám auto běžně. A funguje to třeba i na ovládání vrat, tam to má ještě lepší dosah, byl jsem v Německu a manželka nechala dálku doma tak jsem jí to otevřel a to nemusela ani vylézt z auta tam to fungovalo asi na 5 metrů.

Hele a nefunguje to treba taky na televizi? Ze bych namiril ovladac na mobil a vona by se mi prepla na druhy strane republiky televize :-) :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi prislo mi mailem

Zamknul jsi svoje klíče v autě?

Máš dálkové ovládání zámku auta a doma máš náhradní klíče a manželku? Zavolej mobilem a

drž jej asi 30 cm od dveří svého auta zatímco manželka zmačkne dálkové ovládání jež drží u

sluchátka svého mobilu. Tvé auto se otevře! Můžeš být třeba na jiném kontinentě – prý to

pracuje.

myslite, ze je to mozny? Me se to nezda. Jeste jsem to nevyzousel.

a když nemáš manželku tak si v prdeli... přítelkyně to neumí lollollollollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi prislo mi mailem

Zamknul jsi svoje klíče v autě?

Máš dálkové ovládání zámku auta a doma máš náhradní klíče a manželku? Zavolej mobilem a

drž jej asi 30 cm od dveří svého auta zatímco manželka zmačkne dálkové ovládání jež drží u

sluchátka svého mobilu. Tvé auto se otevře! Můžeš být třeba na jiném kontinentě – prý to

pracuje.

myslite, ze je to mozny? Me se to nezda. Jeste jsem to nevyzousel.

Zdarek teoreticky mozne to je, ale ALE...jen pokud by dalka fungovala na frekvenci, kterou prenese i mikrak mobilu, coz asi nepujde a dle meho se dalky delaji uplne v jinem frekvencim pasmu...mobilni site prenasi omezeny rozsah kmitoctu kvuli uspore dat (na prenos hlasu to staci) odbornik na dane tema urcite upresni...jinak bych rekl ze jsi dostal typicky hoax, ale nenasel sem ho tam

OT: http://www.hoax.cz/cze/index.php?action=press_news

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vem tkanicku, minutu casu, nech se natocit a ukaz video ;)

Já to u feldy umím, ale ne tkaničkou od bot a né za minutu, ale myslím, že do 3min. to ještě dokážu. No co, měl jsem feldu s centrálem, ale né dálkou, tak že klíče zůstaly uvnitř asi 5krát a bylo zamčeno. No a to se už potom člověk naučí, jen nesmí být krytky na čudlících ve dveřích lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to u feldy umím, ale ne tkaničkou od bot a né za minutu, ale myslím, že do 3min. to ještě dokážu. No co, měl jsem feldu s centrálem, ale né dálkou, tak že klíče zůstaly uvnitř asi 5krát a bylo zamčeno. No a to se už potom člověk naučí, jen nesmí být krytky na čudlících ve dveřích lol

Meli jsme s pritelkyni kdysi oba sluzebni feldy a dost casto nam je v noci vybrali, obe. Mistni policajti mi sami vysvetlili, jak do feldy s tkanickou za minutu. Jestli to je rovnych 60s nebo 70s fakt uz nevim, ale tata v sobotu s feldou prijede, tak to zkusim, jen nemam kameru, ale nemam duvod kecat ;)

Vyuzil jsem to asi 5x, kdyz jsem si zamkl ve felde klice, tkanicka funguje dobre, jeste lepe funguje drat, ne pleteny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem si vzpoměl, když jsem tudle si zabouh klíče v autě, resp. v kufru v plzni.... No měl jsem radost... ale vyřešil jsem to diplomaticky. Zavolal jsem tátovi až skončí z práce ať sjede domů pro náhradní klíče a já si mezitím skočil na orosený Plzeňský. Měl jsem kliku, že končil v práci až za tři hodiny + hoďka cesty.... Ale nic pěkného to není si klíče zabochnout. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

velmi kvalitní repro přenese rozsah 20 Hz až 20 kHz (20 000 Hz)

DO má frekvenci 433 MHz (433 000 000 Hz)

Já si říkal že ta nosna frekvence bude v mikrovlnách, ale nikde sem na to nekoukal...

JE TO VYRESENO!!! fungovat to prostě nemůže, můžem to tu zamčít...ja to ani zkouset nebudu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...