Přejít na obsah

Dodělání zámečku v kastlíku před spolujezdcem


MaD

Doporučené příspěvky

Nejjednodussi je vytahnout celou tu klicku. Bud ji pootevri, nebo se dostan sroubovak z horni hrany mezi klickou a suplikem, trochu zapacis a klicka vcetne zamku ti vyskoci.

To se dostavame k tomu, ze novej zamecek je tam zcela zbytecnej, resp i vymena je zbytecna. Vyndani je velmi snadne a kdyz se pak kouknes, co ti tam zbylo, tak zjistis jak snadne je suplik otevrit. Takhle je to u OI.

Stejne tak staci trochu silnejsi sroubovak a zamek se vytoci. Takze bych rekl, ze je zbytecny :)

Editováno: , autor: gismo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já vím, že ten zámek je víceméně jen na okrasu, ale když už měním všechny ostatní vložky zámků, tak chci mít jeden klíč na všechno a všechno funkční.

Jo v pohode, jak sem ti psal, staci vytahnout celou klicku a pak si s tim uz snad poradis doma. Je potreba tam stricit klicek, jinak ty plisky muzou delat problem. Lepsi nez to pacit z ty klicky, ktera je pridelana. Ja mel ted dost srani s tim, abych z toho ten zamecek dostal (ani k tomu nemam klicek - nebo by to melo pasovat na klici k zapalovani? :) ) Nebo pokud chces, tak vem velkej plochej sroubovak zamek otoc do polohy zamknuto a pak ho sroubovakem vyraz ven a jen vloz novej a mas to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem nikdy schranku nezamknul.

Duvod: Nic draheho tam nevozim (serviska, navod k pouziti, haslerky). Kdyz se tam bude chtit pobuda dostat, tak ji vypaci a udela vic skody.

On nic pačit nemusí. Když za tu kliku zabereš více tak jde ven i stím zámkem je to tam jen nacvaklé a pak stačí jen prstem strčit do páčky a šuplík je otevřen. Jednou mi vykradli auto a udělali toto. Nic nebylo poškozené stačilo to nacvaknou zpátky. Takže ten zámek je tam jen pro to aby se ti schránka za jízdy neotevřela :D Takže pokud máš ten zámek i s tou klikou tak to vyměn celé

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potvrzuji, ověřeno praxí. Shora šroubovák, lehce zapáčit a už jsem to měl venku, větší problém byl s vyndáním zámku z kličky. Ale otočení klíčkem v zámku o 45 stupňů a s trochou větší síly jsem ten zámek z té kliky vytrhl, zacvakl nový a vše funguje jak má. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potvrzuji, ověřeno praxí. Shora šroubovák, lehce zapáčit a už jsem to měl venku, větší problém byl s vyndáním zámku z kličky. Ale otočení klíčkem v zámku o 45 stupňů a s trochou větší síly jsem ten zámek z té kliky vytrhl, zacvakl nový a vše funguje jak má. :palec2:

Sem ti to rikal ne. Jinak neslo to lehce kvuli tem pliskum, ktery delaji vzorek pro klicek. Jak jsou volne, tak se seknou o hrany uvnitr te klicky. Proto je lepsi mit tam este ten klicek. Ja to otocil napevno velkym sroubovakem a pak z druhe strany vyrazil. Jen nevim, proc jsem to tam vracel i s tema pliskama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdar panove. Mne sa nejak predvcerom ten kastlik zasekol a jak som to pravda s citom potreboval otvorit mi ostala klucka v ruke. Pravda nebolo to uplne nezne ale ziadna velka sila. Ale mam pocit ze uz to bolo doje... pretoze t vobec neovladalo tie zapadky. Takze teraz to mam cele vylomene.

Mate pre mna nejaku radu ci sa to da nejak opravit? Alebo musim kupit cele tie dvierka? A ked uz sme pri tom nemate niekto tmave dvierka na predaj :D

dik z kazdu radu.

PS: vyzerato to pekne hnusne ked tam chyba ta klucka :((((((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
potvrzuji, ověřeno praxí. Shora šroubovák, lehce zapáčit a už jsem to měl venku, větší problém byl s vyndáním zámku z kličky. Ale otočení klíčkem v zámku o 45 stupňů a s trochou větší síly jsem ten zámek z té kliky vytrhl, zacvakl nový a vše funguje jak má. :palec2:

Ještě bych doplnil, že při páčení zámku ven musí být klíč v zámku protože pak jsou plíšky zastrčené a zámek jde ven.

A taky, že jde zámek vložit i do kastlíku kde zámek není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...