Přejít na obsah

Je mozny abych mel 100 za par vterin?


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Návštěvník
Nic neni nemozneeeee, oleee T... ;) .. No jedine zkusit o kolik ti promeru tacho kdyz jedes 100kmh ;)

To mam 1.6 74kW a kdyz sednu do stejnych tak po usednuti a zozjezdu to tolik netlaci do sedacky jako ta moje - muze bejt chipla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
ne, je líp zajetá, je rozdíl auto po dědovi, co to šimral od nova 90 a auto po člověku, co točil dálnici 170 ;)

:palec2: rucicka nahore znamenala rychlost 120 lol

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: rucicka nahore znamenala rychlost 120 lol

pokud je auto slušně zajetý, tak jede samo líp a jde i líp do otáček, já mám něco podobnýho na tý svý Koktě, to samý jsme měl na feldě, naši to nešetřili, takže ej to rozchozený a podobně jsme rozchodil naše starý líný terrano, co s emu po koupi nechtělo jet ani 130, pak už lítalo 150 ani se nemrklo

dovča, 2 lidi, plnej kufr a 3x 20l kanistry s benzínem

aneb, jak jsem vybláznil OII, když jsme jí předjel lol zajímavý je to až od 1.30 Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
neřekl bych, je to sekce OII a toto je o OI, takže lampárna jako vyšitá ;)

Dik ze jsi me podporil a vysvetlil kam to vlastne patri

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud je auto slušně zajetý, tak jede samo líp a jde i líp do otáček, já mám něco podobnýho na tý svý Koktě, to samý jsme měl na feldě, naši to nešetřili, takže ej to rozchozený a podobně jsme rozchodil naše starý líný terrano, co s emu po koupi nechtělo jet ani 130, pak už lítalo 150 ani se nemrklo

dovča, 2 lidi, plnej kufr a 3x 20l kanistry s benzínem

aneb, jak jsem vybláznil OII, když jsme jí předjel lol zajímavý je to až od 1.30

rolbar ze je to tunel branisko? alebo sa mylim? byvam odtial co by kamenom dohodil B)

Editováno: , autor: martino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ja natocim lepsi video - tohle se neda - drzet mobil a jeste ridit :) ale jede me to fakt dobre - teda spise je dobre zajeta - jinak klasika snad 1.6 74kW - mozna je tam Chip - ale to uz se nedozvim :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Kdyz jsem stim jel do Prahy tak jsem ve 4 lidech vymackal na tachaku 230km - dale jsem uz vice nejel - uz zbejvalo posledni policko 240 a uz jsem nato prdel - byla to jen zkouska - jinak takhle jsem nikdy jeste nejel a jezdim normalne.

Spise bych rekl ze cim rychleji - tim vice tacho keca - takze rychlost 200 bych asi realne videl :feve:

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Ty voe Octávko já to taky budu muset vyzkoušet, ale mám najeto jen 5000km. Ale stará 1,6 74kw taky letěla jak šutr, ale nikdy mě nenapadlo zkoušet takový sprint z 0-100. lol;)

To bylo fakt jen pro prdel - pro me - proto zadna kvalita a vubec kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, vysvětli mi jednu věc... nevím zda počítám dobře, ale musíš mít tři ruce... jednou držíš volant, jednou řadíš a jednou natáčíš video... :D tohle fakt patří do sci-fi :D samozřejmě to zrychlení si zaslouží --> -_-

Editováno: , autor: vorlajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
hele, vysvětli mi jednu věc... nevím zda počítám dobře, ale musíš mít tři ruce... jednou držíš volant, jednou řadíš a jednou natáčíš video... :D tohle fakt patří do sci-fi :D samozřejmě to zrychlení si zaslouží --> -_-

Dobrej postreh - leva ruka drzela mobil i volant :) jde to - blbe ale jde lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...