Přejít na obsah

Sundání plastu pod volantem


jvees69

Doporučené příspěvky

Ahoj lidi, předem se omlouvám, jetsli se to tu už někde řešilo, ale mylsim, že asi ne, pač si s tim nejspíš každej poradíte, kromě mě.. :feve::feve: sakra..

Jde o ten plast, co je pod volantem, odšrouboval jsem 5 šroubů, uvolnil se, ale pořád to drží, někde v místě jak je ovládání světlometů.. ten kryt světlometů mi nejde sundat, abych se podíval, jestli tam pod tim někde je ještě šroub.. :feve::help:

Předem děkuji každému, kdo se mi pokusí pomoct.., asi jsem neskutečně nešikovnej, bo nevim.. :feve: nerad bych to urval.., to bych si pak urval, ale hlavu asi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do prkenný ohrady.. právě jsem ho našel.. stačilo se podívat pod ten krycí plast pod budíkama.. je tam ještě jeden šroub.. taky mě to mohlo napadnout dřív.. :p:p:p:p

Kdyby ale přeci jen se někdo rozhodnul mi sem odpovědět, zkuste mi poradit, jak nejlíp demontovat, vyndat zepředu např. právě to oládání světel, nebo třeba různé ty odkládací schránky, víte jak to myslim.. nejrchlejší je asi použít šroubovák, vrazit ho do té škvíry mezi plasty a zabrat, no jo, ale jak to pak vypadá, že?? to si asi všichni umíme představit.. takže jak nejlíp bez poškození okolních plastů tyhle věci vyndávat..?? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurva ídrát...se na to vybodnu.... :aggressive:

psal sem ti tady slohovku jak prase a pak se mi nějak kousnul net a je to v píííí.....

znova to psát nebudu...jestli chceš cinkni mi na 608225546 a trochu ti to popíšu...

Edit:mrkni taky sem: http://forum.skodahome.cz/index.php?showforum=11

Editováno: , autor: najmis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najmis :feve::feve: to je fakt škoda.. já už nato sice přišel, ale pokud máš zkušenosti s rozebíráním plastů a tak, bylo by supr se něco nového dozvědět.. ve starých autech to bylo v v cajku, tam mě nějaké to odření plastu netrápilo, takdy by ě to ale štvalo fakt fest..

kdyby se ti chtěl, tak mi sem zkus něco o tom napsat, budu moc rád..

dneska odjíždím do prahy, dám si denní, denní, noční, noční a v úterý bych měl být z5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

treba to robit v prvom rade v teple, vediet kde su tie kovove zapadky a pacit dlhym srobovakom pri ich zakladni.

ked plast odtiahnes a posvietis tam uvidis kde je uchyteny.

k navijaku pasov v predu sa dostanes tak ze das dole vrchny plast b stlpiku, spodny plast b stlpiku a aj kryt prahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a že jsem si ještě vzpomněl.. Jakým způsobem udělám z volných pozic vypínačů (uprostřed pod výstražným trojúhelníkem) funkční vypínače?

A taky, jak se tam dostanu? Co jsem zatim zkoušel, tak ta přístupnost do míst za radiem, kolem a tak je všeobecně dost špatná.. No, snad mi to půjde nějak rozebrat a sundat plasty, pak snad už to nějak půjde.. chtěl bych si tam totiž udělat vypínač na neony.. u felicie jsem si to tak udělal a byo to supr..

ale jak to udělám ve fabii?

díky moc za radu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a že jsem si ještě vzpomněl.. Jakým způsobem udělám z volných pozic vypínačů (uprostřed pod výstražným trojúhelníkem) funkční vypínače?

A taky, jak se tam dostanu? Co jsem zatim zkoušel, tak ta přístupnost do míst za radiem, kolem a tak je všeobecně dost špatná.. No, snad mi to půjde nějak rozebrat a sundat plasty, pak snad už to nějak půjde.. chtěl bych si tam totiž udělat vypínač na neony.. u felicie jsem si to tak udělal a byo to supr..

ale jak to udělám ve fabii?

díky moc za radu..

:help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...