Přejít na obsah

Autobazar starcars.cz, nedali mi stitek s vin kodem kíče, na žalobu ?


pointfrost

Doporučené příspěvky

Zdravím,

moje Octa je koupena v starcars.cz v autobazaru. Ted jsem si chtěl udělat nové klíče protože sem tam nenastartuju s mojim kličem. Přišel jsem do origo skodovky a řekli mi že mam mít nějaký štítek s vin kodem klíče aby mohli udělat novej. (jinak to prej neudělaj pač mužou byt vyměněné zámky atd. a že si to na triko nevemou)

Bohužel ten mi nedali k auto ani k kliči v tom bazaru. Nevíte jestli to jde udělat jinak ?

Je to povinost dát vždy tento kod k klíči a k autu ?

Kamarád řekl že "čekali na takového blbce jako jsem já, kterej ten štítek nebude ani chtít".

Je to mé druhé auto. První byl VW golf 2 a tam byl obyč klíč takže ...

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajed do nejakeho jineho skoda servisu, urcite si delal po koupeni auta evidencni prohlidku. Takze ven doklad o te prohlidce, kupni smlouvu a oba technicaky a ve skoda servisu ti to tusim za 500 z auta vytahnou.

Evidenční prohlídku jsem bohužel nedělal.

Vynechal jsem ji, jen jsem ji poopravil přez zname, a podle vinka a znamyho v škodovce jsem zkontroloval co se s tím autem dělo (nic).

V té škodovce mi řekli že to prej jde podle č.karoserie auta udělat ten klíč, ovšem není jisté jeslti bude pasovat.

Bez té evidenční prohlídky to neudělaj ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vlastně ja sem debil, evidenčka je kvuli novym čislům a přepisu že ? tak tu jsem samozřejmě dělal

Ok takže to poberu a zkusím tam zajít.

Doufám ovšem ale že to není to co oni řikali, že to klidně udělaj ale nemusí tam pasovat protože někdo vyměnil zámky.

Editováno: , autor: pointfrost
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

moje Octa je koupena v starcars.cz v autobazaru. Ted jsem si chtěl udělat nové klíče protože sem tam nenastartuju s mojim kličem. Přišel jsem do origo skodovky a řekli mi že mam mít nějaký štítek s vin kodem klíče aby mohli udělat novej. (jinak to prej neudělaj pač mužou byt vyměněné zámky atd. a že si to na triko nevemou)

Bohužel ten mi nedali k auto ani k kliči v tom bazaru. Nevíte jestli to jde udělat jinak ?

Je to povinost dát vždy tento kod k klíči a k autu ?

Kamarád řekl že "čekali na takového blbce jako jsem já, kterej ten štítek nebude ani chtít".

Je to mé druhé auto. První byl VW golf 2 a tam byl obyč klíč takže ...

Díky za rady.

kamarád je odborník

nejlepší je hodně toho vědět a hned chtět každýho zažalovat- nechápu takovej postoj

co si třeba nechat udělat klíč - a není jednoduší třeba toto ?

http://www.autoklice.cz/klice-cipove.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamarád je odborník

nejlepší je hodně toho vědět a hned chtět každýho zažalovat- nechápu takovej postoj

co si třeba nechat udělat klíč - a není jednoduší třeba toto ?

http://www.autoklice.cz/klice-cipove.php

Žalování jsem psal jen z uzkosti z toho že někdo jiny ten štítek má a udělá si klíče na mé auto a klidně s ním odjede. Určitě jsem to nemyslel tak zlomyslně jak říkáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamarád je odborník

nejlepší je hodně toho vědět a hned chtět každýho zažalovat- nechápu takovej postoj

co si třeba nechat udělat klíč - a není jednoduší třeba toto ?

http://www.autoklice.cz/klice-cipove.php

Bohužel z Prahy nejsem, budu si muset najít někoho stejně šikovného na severní moravě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žalování jsem psal jen z uzkosti z toho že někdo jiny ten štítek má a udělá si klíče na mé auto a klidně s ním odjede. Určitě jsem to nemyslel tak zlomyslně jak říkáš.

nesmysl

podle toho kódu ti udělá klíč jen škodovka a ta chce potvrdit že jsi majitel

a pokud by měl PIN tak bez napojení na VAG a spárování klíčů taky neodjede

pokud by to tak chtěl dělat kabelem tak vyčtení PINu trvá cca 1/2 minuty takže může odjet kdokoliv

najít někoho na severní moravě by neměl být problém (když používáš internet)

dělají to ve většinou ve velkých obchodácích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesmysl

podle toho kódu ti udělá klíč jen škodovka a ta chce potvrdit že jsi majitel

a pokud by měl PIN tak bez napojení na VAG a spárování klíčů taky neodjede

pokud by to tak chtěl dělat kabelem tak vyčtení PINu trvá cca 1/2 minuty takže může odjet kdokoliv

najít někoho na severní moravě by neměl být problém (když používáš internet)

dělají to ve většinou ve velkých obchodácích

ok Diky

asi navštivim: Olomouc - auto klíče

Editováno: , autor: pointfrost
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já k té svojí taky štítek nedostal.Dva klíče samozřejmě ano.Ale kašlu na to.Oba klíčky zatím fungujou.Ten jeden je skoro nepoužitý. Taky bych to tak viděl-majitel to prostě někam založil a už nenašel.Možná to i vyhodil.Když někdo neví k čemu to je, tak si říká, nějakej štítek z výroby a fuk s tím do koše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

moje Octa je koupena v starcars.cz v autobazaru. Ted jsem si chtěl udělat nové klíče protože sem tam nenastartuju s mojim kličem. Přišel jsem do origo skodovky a řekli mi že mam mít nějaký štítek s vin kodem klíče aby mohli udělat novej. (jinak to prej neudělaj pač mužou byt vyměněné zámky atd. a že si to na triko nevemou)

Bohužel ten mi nedali k auto ani k kliči v tom bazaru. Nevíte jestli to jde udělat jinak ?

Je to povinost dát vždy tento kod k klíči a k autu ?

Kamarád řekl že "čekali na takového blbce jako jsem já, kterej ten štítek nebude ani chtít".

Je to mé druhé auto. První byl VW golf 2 a tam byl obyč klíč takže ...

Díky za rady.

Tady ti udělají klíč is immo. Záležíí na roku výroby je různý typ immo a čipu. Pro jistotu si vem velký TP s sebou

Minulý týden tam dělai kolegovi z práce MR 1997 a stál 760,-

http://www.drapal.novak.cz/

Editováno: , autor: Pepa007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady ti udělají klíč is immo. Záležíí na roku výroby je různý typ immo a čipu. Pro jistotu si vem velký TP s sebou

Minulý týden tam dělai kolegovi z práce MR 1997 a stál 760,-

http://www.drapal.novak.cz/

jj díky, ja to ještě zkusím v přerově

jenom si dovolím opravit pro ostatní http://www.drapal-novak.cz/

Ted začínám přemýšlet jeslti si tim neohrožuju autíčko že to dělam u nějakeho zamečníka ... může si nahrát můj kód klíče a pak si udělat další později a ukrást mi moje bejby ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal jsem to udělat v Přerově v Prioru.

Hmmm tož mám asi problem s imobilizerem, v starém klíči mám takovou tyčinku. Ovšem teď do nového vystřelovacího klíče mi dal borec v zámečnictví (fajn chlap, vypadl že ten vystřel. klíč vyděl poprvé v životě) takovej hranolek.

Na čem závisí ? Na roku výroby ?

Taky tam ten čip v tom klíči lítá jak se mu zachce.

Totiž mi zůstal běžet motor jen 1x z 20 pokusů.

Nevíte čím to může být ?

Špatné nakodovani

Špatny druh čipu (impobilizeru) v klíči

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal jsem to udělat v Přerově v Prioru.

Hmmm tož mám asi problem s imobilizerem, v starém klíči mám takovou tyčinku. Ovšem teď do nového vystřelovacího klíče mi dal borec v zámečnictví (fajn chlap, vypadl že ten vystřel. klíč vyděl poprvé v životě) takovej hranolek.

Na čem závisí ? Na roku výroby ?

Taky tam ten čip v tom klíči lítá jak se mu zachce.

Totiž mi zůstal běžet motor jen 1x z 20 pokusů.

Nevíte čím to může být ?

Špatné nakodovani

Špatny druh čipu (impobilizeru) v klíči

Díky

pokud není čip u planžety tak to nenastartuje

pokud jsi jednou nastartoval tak to musí být OK

tvar čipu nic neříká (jen že není origo co dělá škodovka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...