Přejít na obsah

origo xenony na kolečko


peli

Doporučené příspěvky

Myslím, že čidla nivelace nebudou nic jiného než "potenciometry". Nemám tu nic, na čem to odzkoušet... ale zkusil bych si cvičně změřit co leze z čidel, když na ně připojím +5V no a pak to stejný co leze z kolečka ovládání no a porovnat :)

Díky něco podle toho skusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xenony na OI s naklápěním na kolečko umím udělat a mám na autě už cca. rok, funguje to k relativní spokojenosti.

Není to nic extra složitého, drbačka byla akorát vyladit ten systém, aby seděly sklony dle zatížení.

Momentálně dokončuju automatický naklápění bez čidel na nápravách, holt mě nebaví kroutit tím kolečkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jo, ale jak na to ty svetla reaguji, pokud se auto hybe tak se zvednou nebo naopak sjedou dolu? Svetla na nekterych autech reaguji na rychlost a podle toho upravuji tvar osvicene plochy. Ale ze by i O1 nejak reagovala na rychlost auta?

Asi tak, vyšší rychlost znamená nižší rychlost a nižší rozsah změny úhlu paprsku při naklápění. Navíc při vysokých rychlostech se světla krapet zvednou. Prostě režim město/mimo město/dálnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

Chci si dodělat xenony, sice mám koupenou hid sadu ale přecejen to není ono. Když nechám svítit xenony tak abych viděl do dálky na dálkový tak na potkávačky hodně oslňují protijedoucí auta, když je stáhnu tak pomalu nepoznám rozdíl mezi potkávačkama a dálkovejma a tak se rozmýšlím nad origo xenonama. Moje otázka zní, co říkají na stk a regulaci xenonů na kolečko a bez ostřikovačů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V červnu jsem byl na STK a jen tak jsem zkusil naťuknout toho technika co se týče dodělávaných xenonů. Podle toho co říkal si myslím, že nějaká dynamická regulace mu něco říkala, ale že by to kontrolovali tak to ne. Pro něj je důležité, aby světlo svítilo správně.

Takto na STK kde jezdím, jinde možná jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xenony na OI s naklápěním na kolečko umím udělat a mám na autě už cca. rok, funguje to k relativní spokojenosti.

Není to nic extra složitého, drbačka byla akorát vyladit ten systém, aby seděly sklony dle zatížení.

Momentálně dokončuju automatický naklápění bez čidel na nápravách, holt mě nebaví kroutit tím kolečkem.

To zní dobře... tak jak jsi dopadnul, pochlub se... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...