Přejít na obsah

kabeláž od riadiacej jednotky pre tempomat


dado

Doporučené příspěvky

Mám Octaviu 1.8T rv.12/2001 a chcel som si namontovať tempomat. Páčku mám aj kabeláž od páčky k čiernemu konektoru T10 v oddeľovacom priestore. Nemám však káble od riadiacej jednotky k tomu čiernemu konektoru v motorovom priestore piny T10k/9, T10k/1 a T10k/2. Z riadiacej jednotky sú nataihnuté len 2 káble pin T1Ok/3 a pin T10k/5. Ako dostanem do riadiacej jednotky do konektora tie tri káble? Je potrebné dokúpiť piny alebo ako sú tie káble uchytené v tom konektore.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Octaviu 1.8T rv.12/2001 a chcel som si namontovať tempomat. Páčku mám aj kabeláž od páčky k čiernemu konektoru T10 v oddeľovacom priestore. Nemám však káble od riadiacej jednotky k tomu čiernemu konektoru v motorovom priestore piny T10k/9, T10k/1 a T10k/2. Z riadiacej jednotky sú nataihnuté len 2 káble pin T1Ok/3 a pin T10k/5. Ako dostanem do riadiacej jednotky do konektora tie tri káble? Je potrebné dokúpiť piny alebo ako sú tie káble uchytené v tom konektore.

volné piny jsou jen v motorovce, do dělící stěny musíš koupit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

volné piny jsou jen v motorovce, do dělící stěny musíš koupit

Vaša znamená to, že v konektoru riadiacej jednotky sú voľné piny a stači odizolovať kábel a zvrchu strčiť a bude držať v konektore? Alebo tie volné piny je potrebné z konektora riadiacej jednotky nejako vybrať a kabel do ních nacvaknúť a vsunúť do konektora? S pinami konektora deliacej steny mám jasno dokúpim piny nacvaknem do nich káble a zastrčím do konektora. Nemám jasno s inštaláciou káblov do toho myslím 80 pinového konektora riadiacej jednotky. A kod motora je arx takže by mala podporovať tempomat. ďakujem za odpoveď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ja som s toho magor. Tak v konektore co sa strka so RJ su tie piny neobsadene? mozem ja zistovat akej farby su tie draty

Kua prosim napiste tu niekto kto sa vyznate aky je postum montaze AK AUTO NEMA PREDPRIPRAVU (benziny)

Ako zistim co kam napojit (vystup z tempomatu --- kam pripojit), dalej ci je tam viac volnych pinov na RJ. Mnoho ludi tu montuje temp. a co robite iba diesel?

Len sem prosim nedavajte ze to treba natahat do deliaceho priestoru a osadit do svorkovnicky :076

Takze este raz, AKO A AKE VODICE TREBA DOSTAT Z RJ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...