Přejít na obsah

Zapalovač do popelníku


armanny

Doporučené příspěvky

Zdravím. Jsem čerstvý majitel Škody Octavie ELEGANCE r.v.2002

Auto budu často používat na cesty do zahraničí s použitím navigace.

Tady ale nastává problém. Jedině kde se můžu napíchnout je zapalovač pod loketní opěrkou. Není v žádných silách natáhnout ten kabel prostředkem, nehledě na to že to zavazí řazení.

Jde přidat další zapalovač do popelníku? některé O ho mají právě tam. Takle jak to mám je napájení navigace nepoužitelné a na delší trasy si s baterkou nevystačím. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Jsem čerstvý majitel Škody Octavie ELEGANCE r.v.2002

Auto budu často používat na cesty do zahraničí s použitím navigace.

Tady ale nastává problém. Jedině kde se můžu napíchnout je zapalovač pod loketní opěrkou. Není v žádných silách natáhnout ten kabel prostředkem, nehledě na to že to zavazí řazení.

Jde přidat další zapalovač do popelníku? některé O ho mají právě tam. Takle jak to mám je napájení navigace nepoužitelné a na delší trasy si s baterkou nevystačím. Díky

Já jsem to vyřešil tak, že jsem si udělal novou zásuvku u spolujezdce u noh a ten kabel potom vůbec nezavazí. Krásně kopíruje přístrojovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marcelpv: jak jsi to řešil? Já bych stejně raději řešil způsob jak to Octavie dát zapalovač do popelníku.. Nechápu proč je to někde pod loketkou. Ale u Octavie takových věcí nechápu více

Editováno: , autor: armanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marcelpv: jak jsi to řešil? Já bych stejně raději řešil způsob jak to Octavie dát zapalovač do popelníku.. Nechápu proč je to někde pod loketkou. Ale u Octavie takových věcí nechápu více

Původní / první tsunami palubka má zapalovač v popelníku, od kapličky /černého vrchu je zapalovač mezi sedačkami!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Marcelpv: jak jsi to řešil? Já bych stejně raději řešil způsob jak to Octavie dát zapalovač do popelníku.. Nechápu proč je to někde pod loketkou. Ale u Octavie takových věcí nechápu více

Jestli se mi to povede tak sem hodím foto. To bude nejlepší vysvětlivka.

Zítra to zkusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...