Přejít na obsah

Centralne zamykanie dorobenie na DO


Emanuel

Doporučené příspěvky

sehnat komfortku s oznaceim 433E na konci + ovladace + klice

- komfortka sejen prehodi

- nakoduji se ovladace

- vymeni zamky

vsechno je to jen vymena kus za kus, takze k tomu nejsou potreba takrka zadne znalosti

vse se da sehnat zde na foru.. komfortka tak 1-1,5k a klice to same

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sehnat komfortku s oznaceim 433E na konci + ovladace + klice

- komfortka sejen prehodi

- nakoduji se ovladace

- vymeni zamky

vsechno je to jen vymena kus za kus, takze k tomu nejsou potreba takrka zadne znalosti

vse se da sehnat zde na foru.. komfortka tak 1-1,5k a klice to same

A naco menit zamky kluce mam centralne je funkcne len to potrebujem aby to slo na DO mozes my to vysvetlit dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jesli zhanite origo vystřelovací klíč s nevypilovanou planžetou, tak se podívajte na www.autoramecky.cz, ja ho tam kupoval za 800 kč a je i s čipem na imobilizer. :palec2: Jo a ty imitace radši neberte, ja to koupil a kvalita made in POLAND, kol9 tak jsem si radši koupil ty origo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jesli zhanite origo vystřelovací klíč s nevypilovanou planžetou, tak se podívajte na www.autoramecky.cz, ja ho tam kupoval za 800 kč a je i s čipem na imobilizer. :palec2: Jo a ty imitace radši neberte, ja to koupil a kvalita made in POLAND, kol9 tak jsem si radši koupil ty origo.

Kolko vynde origo kluce su uz nacipovane?Staci len poprehadzovat zamky riadiacu na VAG a fachci?Kde sa to da objednat.

Vdaka Vam Fabiaci za poradu ahojte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolko vynde origo kluce su uz nacipovane?Staci len poprehadzovat zamky riadiacu na VAG a fachci?Kde sa to da objednat.

Vdaka Vam Fabiaci za poradu ahojte.

Ten co sem kupoval ja je nevyřezany, tak si musíš zajít někde kde dělají klíče a oni ti to tam vyřežou. A načipovany taky ne . ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to me hlava nebere, tech 800kc je za jeden klic? no to pak nechapu nad cim se uvazuje :) za vybrouseni drazky si berou tak kolem 2-400kč no a x2 a jsme na cene 2-2,5k .. a jeste me to bude stat spoustu casu nekam behat.. zamky jsou vymeneny za 30 minut (pro toho kdo to nedelal)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je asi najlepsia volba zapojim sam jeden kluc dam vybrusit a nacipovat su tam vystrelovaky super cena origo ked som ratal okolo 3000 sk

toto 1500 sk a moj ucel to bude splnat na 100 % :palec2:

Vdak chlapy za cenne rady ahojte FABISTI EMO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja koupil celou sadu a abych nemenil zamky, tak jsem si v Tescu na Zlicine v PRG nechal vyrezat zeleza ke klici ;) komfortku jsem jen vymenil a dalkuju uz jen nakodovat klice a je to hotovo... ;)

teď máme prázdniny - takže rodina, koncem příštího týdne, anebo zítra jsem v Praze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...