Přejít na obsah

Policie a její benevolentnost


Bazz

Doporučené příspěvky

Nazdárek pánové dneska jsem kecel s kamarádem co je u policie a říkal mi že prý od léta se chystají velké změny na silnicích hlavně co se týká upravených aut prý půjdou hlavně po tuningových autech a cokoliv na autě nebude mít atest upozorňuji atest na TUV tak budou dávat pokuty a prý žádný symbolický takže to je super hlavně že si dementi daj na auta Pomáhat a CHránit :aggressive: .Jsem myslel že si dělá srandu ,ale několikrát mě na to upozornil že je to fakt co vy na to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek pánové dneska jsem kecel s kamarádem co je u policie a říkal mi že prý od léta se chystají velké změny na silnicích hlavně co se týká upravených aut prý půjdou hlavně po tuningových autech a cokoliv na autě nebude mít atest upozorňuji atest na TUV tak budou dávat pokuty a prý žádný symbolický takže to je super hlavně že si dementi daj na auta Pomáhat a CHránit :aggressive: .Jsem myslel že si dělá srandu ,ale několikrát mě na to upozornil že je to fakt co vy na to ?

no jo no,safra, a co treba nejaky naraznik? ten nema atest?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se klukama od PČR pracovně někdy setkávám a většina je v pohodě. Najdou se ale vyjímky, které jsou schopné "vybodovat" i vlastní rodinu. Pokud je člověk slušný k nim tak není problém, jakmile někdo machruje a je příliš chytrý tak má po p..i (doslovná citace).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

věci, co jsou z origo dílů na autě dodělaný snad nepoznaj, to by museli mýt velkej TP aby mohli študovat Bagy, ASR apod.

kdyby alespoň udělali to, co v německu, kde se dá auto překopat a oni ti to schválej.

No moje řeč člověk se stím piplá stojí to moře času a peněz a oni za to chtějí rozdávat pokuty :feve: zrovna mám čerstvej zážitek s poldama na můj RS nárazník vše origo a polda mi chtěl dát pokutu za to že tam nepatří když nemám Rs tak tam nemá co dělat takovej nárazník , marně jsem mu vysvětloval že je to origo a že teda stím není žádnej problém a on stále tvrdil svou no nakonec přišel kolega a říká mu že má pěknou felicii ,která nemá technickou no a polda už se se mnou nebavil podal papíry a ať prej jedu :)

tak asi jenom hledali záminku na pokutu :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4Bazz podle mně je ten Tvůj kámoš dělá akorát tak machra u píva a kecá blbosti.

Jednak už z toho co píšeš je vidět,že nemá ani potuchy o homologačních značkách a kde jaká musí být,protože TÜV není žádná značka,ale protokol o tom,že příslušná konstrukční část prošla akreditovanou zkušebnou některého ze států unie,pro potřeby kontroly naprosto nepotřebná záležitost.Co se ATESTu 8 SD týká ,musí jím být označena konstrukční část schválená před 1.7.2001.Doplňky se schválením mladšího data musí mít označení E s číslem státu,kde ke schválení došlo.

Co se týká orig dílů,to je vážně už jenom k smíchu.Octavia RS a TDI a Clasic a Tour atd.je jedno auto a to Octavia 1U od r.1996 dosud.Díly jsou označeny 1U...a E,co chtějí řešit??Navíc je veřejně dostupný pravidelně doplňovaný dokument Škoda TZH,kde jsou nepovolené záměny ND jasně uvedeny.Kdo se bojí,může ho vozit sebou.

S radou sklopit před nimi oči a stáhnout oc*s nesouhlasím,stačí znát to,co mají znát oni a za co berou koruny dát jim to sežrat.Až kápnu na týpka,kterej to opravdu zná,tak třeba narazím, BOHUŽEL se to ještě nestalo,zatím pokaždý když mě kontrolovali,tak buď byli v pohodě a ti co vyskakovali se ukázalo,že jsou zřejmě ti největší blbci,kteří hřeší právě na to,že jsou z nich lidi podělaný.

Tak asi tak. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4Bazz podle mně je ten Tvůj kámoš dělá akorát tak machra u píva a kecá blbosti.

Jednak už z toho co píšeš je vidět,že nemá ani potuchy o homologačních značkách a kde jaká musí být,protože TÜV není žádná značka,ale protokol o tom,že příslušná konstrukční část prošla akreditovanou zkušebnou některého ze států unie,pro potřeby kontroly naprosto nepotřebná záležitost.Co se ATESTu 8 SD týká ,musí jím být označena konstrukční část schválená před 1.7.2001.Doplňky se schválením mladšího data musí mít označení E s číslem státu,kde ke schválení došlo.

Co se týká orig dílů,to je vážně už jenom k smíchu.Octavia RS a TDI a Clasic a Tour atd.je jedno auto a to Octavia 1U od r.1996 dosud.Díly jsou označeny 1U...a E,co chtějí řešit??Navíc je veřejně dostupný pravidelně doplňovaný dokument Škoda TZH,kde jsou nepovolené záměny ND jasně uvedeny.Kdo se bojí,může ho vozit sebou.

S radou sklopit před nimi oči a stáhnout oc*s nesouhlasím,stačí znát to,co mají znát oni a za co berou koruny dát jim to sežrat.Až kápnu na týpka,kterej to opravdu zná,tak třeba narazím, BOHUŽEL se to ještě nestalo,zatím pokaždý když mě kontrolovali,tak buď byli v pohodě a ti co vyskakovali se ukázalo,že jsou zřejmě ti největší blbci,kteří hřeší právě na to,že jsou z nich lidi podělaný.

Tak asi tak. :palec2:

Nevidím jedinej důvod proč by kamarád machroval absolutně to nemá za potřebí jen mě na tohle upozornil a ani sami cajti z jeho oddělení nejsou tím nadšený že se budou plazit tak to řekl doslova plazit pod autem a hledat např. na prahu atest a vždy mám od něho spolehlivé info co se týká hlídek a kontrol jen jsem chtěl informovat nic víc a co se týká policajtů a řečněním s nima tak vým že se to prostě nevyplácí polda si vždy něco najde ať už blbou šňůrkou na zrcátku a nebo kolama :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a já si myslím že je pěkná pí*ovina, a že nic velkého se dít nebude. Pokud má nějaký UB auto rozřezané a ověšené laminátem, tak určitě, nebo když někomu koukaji kola ven o několik cm na podložkách, možná fólie ve předu. Nic víc nic míň se dít nebude. Takže nevyvolávat prosím davovou hysterii ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně jsem o ničem takovém, jako o kontrolách zaměřených speciálně na upravená auta neslyšel. Možná něco proběhlo nahoře ale tak je to vždycky. Tamty nahoře něco navrhnou a s velkou slávou s tím vtrhnou do médií. Nakonec se ale přijde na to, že nejsou lidi ani peníze. Udělá se nějaké nedělní odpolední akce aby se neřeklo, jejíž úspěšnost se náležitě okomentuje ve večerních zprávách a vše se vrátí do normálních kolejí. Policie se bude věnovat své klasické činnosti a na tunery se zaměřovat nebude. Samozřejmě pokud má někdo octávku s tunou plastů, kolama půl metru ven od lemu blatníku nebo všude folie černý jak uhel, tak se na to ty policajti při běžný kontrole pokoukaj. Nikdo ale nebude zjišťovat, že máš sportovní trysky od DieselPower, silnější turbo nebo RS nárazník na 1.9 TDi. atd. Nikdo ti ani nebude přeměřovat disky pokud nebudeš mít 20" a vytažený lemy. Je to také z důvodu, že i oni sami policajti nechtějí jít do ničeho, s čím si nebudou 100% jistí. Takže si budou dělat dál svůj chlast, rychlost, pásy, svícení atd. Pokud vám zastaví na běžné kontrole, tak buďte slušní a uvidíte, že i ten policajt vám nebude prolejzat auto. Ani teď, ani v létě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně jsem o ničem takovém, jako o kontrolách zaměřených speciálně na upravená auta neslyšel. Možná něco proběhlo nahoře ale tak je to vždycky. Tamty nahoře něco navrhnou a s velkou slávou s tím vtrhnou do médií. Nakonec se ale přijde na to, že nejsou lidi ani peníze. Udělá se nějaké nedělní odpolední akce aby se neřeklo, jejíž úspěšnost se náležitě okomentuje ve večerních zprávách a vše se vrátí do normálních kolejí. Policie se bude věnovat své klasické činnosti a na tunery se zaměřovat nebude. Samozřejmě pokud má někdo octávku s tunou plastů, kolama půl metru ven od lemu blatníku nebo všude folie černý jak uhel, tak se na to ty policajti při běžný kontrole pokoukaj. Nikdo ale nebude zjišťovat, že máš sportovní trysky od DieselPower, silnější turbo nebo RS nárazník na 1.9 TDi. atd. Nikdo ti ani nebude přeměřovat disky pokud nebudeš mít 20" a vytažený lemy. Je to také z důvodu, že i oni sami policajti nechtějí jít do ničeho, s čím si nebudou 100% jistí. Takže si budou dělat dál svůj chlast, rychlost, pásy, svícení atd. Pokud vám zastaví na běžné kontrole, tak buďte slušní a uvidíte, že i ten policajt vám nebude prolejzat auto. Ani teď, ani v létě.

tak nějak bych to viděl i já!

nehledě na to jak říkáš,že zase nebudou mít peníze.jak je já vídám,tak jsou vždy někde zašití,když zastavujou tak jen tak si tipujou koho.ale jinak ted bude mít vláda pro policii dost peněz na přestříkání aut na stříbrno,ale to že mají starý chrchly to nikoho nesere!

zase říkám a nejen já,moje auto je moje vizitka,takže mít vše v cajku,to musí bejt nejen kvůli policajtům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenomže ty řadový policajti, který vidíš stát u silnice nemají absolutně žádnej vliv ani moc na to, aby rozhodli, do čeho se budou ty peníze investovat. Jsou to obyčejný čísla a pro vedení jen hovna u cesty. Ty kluci by taky raději novou Octávku v TDI než přestříkání starý Felicie, ale na ministerstvu i presidiu jejich názor zajímá asi tak, jako když v Tokiu upadne jízdní kolo. Výsledkem je že ředitelé si jezdí v nadupanejch Octách a kluci z OHS jezdí v polorozpadlý Felici Combi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt že do boje s fajšmekrem který má namašlený auto a něco o tom taky ví se pustí do křížku jen mladý policajt nebo nějaký fanatik který si myslí, že spasí svět. Ti rozumní co tam vydělávají na živobytí pro rodinu, si udělají svaji rychlost na čtyřicítce, nějaký ty světla, pásy a bez bez problémů, zkažené nálady, a s čistou hlavou a bez inspekce na krku půjdou po šichtě domů. Takže žádnej tuzing a aroganci a bude ve většině případu v klidu nebo velmi mírné :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...