Přejít na obsah

Radio Symphony s CD+MaxiDot+CD měnič+zesilovač


Doporučené příspěvky

V OI combi mám instalovaný zesilovač, který byl připojen k neorig. radiu pomocí 2x jacků. Nyní jsem koupil orig. Radio škoda symphony s CD, které na zadní straně samice pro připojení zesilovače nemá. Rád bych dostal radu, jak propojit:

1. Radio se zesilovačem

2. Radio s Maxidotem

3. Radio s CD měničem

Díky za odborné rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V OI combi mám instalovaný zesilovač, který byl připojen k neorig. radiu pomocí 2x jacků. Nyní jsem koupil orig. Radio škoda symphony s CD, které na zadní straně samice pro připojení zesilovače nemá. Rád bych dostal radu, jak propojit:

1. Radio se zesilovačem

2. Radio s Maxidotem

3. Radio s CD měničem

Díky za odborné rady

1. Pres zluty mini iso

2. Po canu (nebo tridratu, podle toho co mas)

3. Origo CD menic propojis pres modry mini iso, neorigo musis nejak jinak (ale vzdy je to problem a ne vzdy to jde)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak na to, kde seženu žlutý mini ISO, jak poznám zda je radio Canový...? dík

Musis projit forum, uplne vse je tu napsano.

Zluty mini iso bud ve skodovce pokud si chces kabel udelat, prodavaj ho bez pinu, takze si k tomu musis koupit i piny. Nebo pokud chces hotovy vyrobek treba ve stualarmu, tam hledej redukci mini iso - RCA

Jestli je radio canove poznas podle vyrobniho cisla radia. Neco je treba tot' http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=9205

Editováno: , autor: tucnak01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...