Přejít na obsah

Jak se vykrádá OII?


TomasB

Doporučené příspěvky

Čuměl jsem, jak jednoduše se dá OII otevřít bez poškození. Kámošovi tudle v Brně vybrali OII. Ukazoval mi, jak to udělali. Záležitost na pár vteřin, stačí k tomu jakýkoliv vystřelovací klíč od jakékoliv Octávky...nebo taky obyč šroubovák stačí. Na utě nezůstane sebemenší poškození, jen zústane odemčené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci nic rikat, ale je to stary :) ne nadarmo se pise ze auto neni trezor :))

jemu taky nic neodnesli, protože tam nic neměl. I rádio tam nechali, když nenašli panel. Parkuje před barákem, auto má pod oknama... Ty víš, jak se tam leze tím způsobem, jak jsem naznačil?

Teď už vím, jak vykradli kolegovi tu OII na Shellce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne osobne primo ne, ale znam lidi co vi.. ale neni se cemu divit, uz i fakt, ze ten zamek jde otevrit u kazde skodovky jen mirne upravenym klicem je zarazejici.. no a jeste to nedavo popsiovali na nove.. skoda mluvit :)

jinak osobne si myslim ze stare zpusoby stejne prevladaj :D kamosovi ted rozmlatili okynko spolujezdce a slohli navigaci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne osobne primo ne, ale znam lidi co vi.. ale neni se cemu divit, uz i fakt, ze ten zamek jde otevrit u kazde skodovky jen mirne upravenym klicem je zarazejici.. no a jeste to nedavo popsiovali na nove.. skoda mluvit :)

jinak osobne si myslim ze stare zpusoby stejne prevladaj :D kamosovi ted rozmlatili okynko spolujezdce a slohli navigaci :)

no počkej, ale to co mi ukazoval kámoš na té jeho Octě, tak není ani potřeba upravovat klíč, stačí na to i obyč placatej šroubovák. A nebo jakejkoliv vystřelovák od Škodovky. Jen stačí vědět, kde ho použít a je to tak do 10 sekund. Prakticky stejně dlouho jako otevřít manuálně kíčem své auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no počkej, ale to co mi ukazoval kámoš na té jeho Octě, tak není ani potřeba upravovat klíč, stačí na to i obyč placatej šroubovák. A nebo jakejkoliv vystřelovák od Škodovky. Jen stačí vědět, kde ho použít a je to tak do 10 sekund. Prakticky stejně dlouho jako otevřít manuálně kíčem své auto.

uf ,tak to ma teda nenapada kde sa ten srobovak strka ak nie do vlozky zamku vodica , neprezradis? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uf ,tak to ma teda nenapada kde sa ten srobovak strka ak nie do vlozky zamku vodica , neprezradis? ;)

máš pravdu, není to přes vložku zámku řidiče. Mně by to osobně nikdy nenapadlo kudy se tam leze. Jen tady kdysi někdo tvrdil, jak se OII obtížně kradou, tak se tomu musím smát, protože to je ve skutečnosti jak na zašupovací petlici co se dávala na latríny :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice nevim kde je najaky misto mimo zamek kde neco takovyho jde,ale ....

.....zato vim jiste ze kdyz jsem prisel minulej patek cca ve 12 hod k autu tak jsem dirku na klic nemel ve dverich svisle jak ma byt ale nejak sikmo,

zkusil jsem dat klic,sel tam ale otocil se tam a zpatky skoro o celou otacku,nekdo se mi tam v noci podival

schazi me skoro prazdna lekarnicka a plysak co sedel v kufru,asi se mu libil,jinak nebylo co vzit

na vinohradech v brne pred domem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...