Přejít na obsah

Jak se vykrádá OII?


TomasB

Doporučené příspěvky

Tak a je po pulnoci všude tma všici spí :ph34r: Já celí v černým vyrážím ven. Jen jsem se zapoměl zeptat bude mi tam navi vůbec pasovat?

No nic uvidíme už musím jít, soused má raní a brzo vstává lol

Nebude, ale na to kasli, hlavne ze umis otevrit bez poskozeni OII... A jinak, mame tady kdyztak bazar ne, to strelis tam! lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je uplne jedno ci sa to tu zverejni alebo nie- profici o tejto moznosti vedia, amateri rozbiju sklo... A to by som chcel vidiet ako sa hned vsetci po zverejneni sposobu otvarania vsetci vrhnu na otvaranie Octavii :p . A preco hned vsetci myslia na vykradanie? co maju robit ti uboziaci ktori si zabuchnu v O2 kluce? Ved to bez problemov ide...

A na zaver- internet je plny vseliakych navodov... Ved staci sa pozriet sem...

http://www.youtube.com/results?search_quer...mp;search_type=

lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně by mě to taky zajímalo, ale z druhé strany mince, co s tím udělat aby to tak nešlo - jakou provést úpravu, to je to podstatné proč to asi chtějí všichni vědět.

A co sekce pro členy clubů? Tam je přeci omezen přístup jen členům, tam by se mohla tato info pustit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tu Lampárna, o tom žádná, ale pokud někdo napíše něco takovýho kalibru a pak jen odkládá a mlží s detailama, tak to ani s Lampárnou nemá nic společnýho...

Samozřejmě zabiak má pravdu, takovýhle věci by se měly právě pěkně rozmáznout, aby se s nima začalo něco dít. Stejně jako kluci z Briskoda z UK mají ověřeno, že na jejich web a fórum chodí lidi ze Škoda UK pro info z první ruky (reference na servisy, poruchy atp.), tak věřím, že i tady se občas podívá někdo z Boleslavi a takový záležitosti, jako tu nakousl Tomáš, pošle případně dál, takže jen s tím ven.

To je můj názor. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klidně si projděte IP, toho člověka vůbec neznám. A je mi celkem jedno, jestli tomu věříte nebo ne. Je tady pár lidí, kterej jsem ochoten to říct, ale ne každému. Jsem ochoten to říct těm, které znám osobně.

Tadle veta si nejak odporuje ne ? Nejdriv rikas ze toho clvoeka vubec neznas a pak rikas, ze si ochoten to rict jen tem co je znas osobne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tu Lampárna, o tom žádná, ale pokud ně.................

No ale zase když se podíváš na návštěvnost tak jé toto téma o ničem velice navštěvované. Samo, že Martinoslavovému strastiplnému hledání správného sporáku to nemůže konkurvat.

Ale na poměry lapárny je 1161 za pár dnů slušnej výsledek. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to souhlas samozřejmě, sága o sporáku se už bohužel chýlí ke konci, Martinoslav už bydlí a Tomáš už finišuje a pouze řeší jakým směrem se mají ubírat letokruhy na jeho sedmivrstvé podlaze lol

ještě tu pak máme téměř venezuelskou ságu o rozvětvené rodině lol

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to souhlas samozřejmě, sága o sporáku se už bohužel chýlí ke konci, Martinoslav už bydlí a Tomáš už finišuje a pouze řeší jakým směrem se mají ubírat letokruhy na jeho sedmivrstvé podlaze lol

ještě tu pak máme téměř venezuelskou ságu o rozvětvené rodině lol

;)

ono ne každého zase zajímají věci jako úpravy na autě ;) Myslím, že život je zajímavější než jakékoliv auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to někam, kam se nedá strčit obyč. klíč, ale vystřelovák nebo šroubovák ano. Mele se tu jen o OII. Ostatní Škody mají stejné kliky. Zdůrazňuje se tu "vložka zámku řidiče ne", to je teda stejný jako od spolujezdce. Co jinej zámek?

Co takhle klika/vložka zámku kufru? To bývá slabý místo a centrál to otevře celé.

Nebo pojďme přemýšlet kam nejde nacpat normální a vystřelovák jo.

Jen malý rozbor indícií, když tu máme takové tajnůstkáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak psal už někdo výše, je jedno kdo co použije. Pokud budu chtít někomu auto vybrat, tak je mi jedno, jestli půjdu přes zámek nebo přes okno. Max. výhoda zámku je ta, že si mě nikdo nevšimne i za dne na místě plném lidí, a pokud půjdu do detailu, tak spousta lidi když vidí, jak někdo někde něco vykrádá, tak se otočí na druhou stranu a jdou pryč. Pravda je ta, že by se tu mělo hledat řešení, jak danou věc napravit. Někdo by měl být zodpovědný a mělo by se to řešit se Škodovkou, vždyť přeci jezdíme v jejich vozech a dobře zaplacených.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Bobik

Ty vsak vedes... Respektive tva ipina

Jméno IP adresa Příspěvků Registrován

engine123 81.25.16.78 0 25-February 08

Pajam 81.25.16.78 0 15-February 08

goosy 81.25.16.78 2 13-February 08

Fanda008 81.25.16.78 0 9-February 08

2001 81.25.16.78 17 11-January 08

JURÁŠ 81.25.16.78 4 28-November 07

tutik 81.25.16.78 2 3-May 07

fuck

hledáš špatně :p je jich podstatně víc lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi,toz jak se asi muze vykradat OII? tak,jak O1,F,S....a mnoho dalsich aut viz: kradeze aut :aggressive::aggressive:

Pěkný reklamní článek, takže SON-AUTO je to nejlepší. Hmmm to bych :ble

A je zajímavý, že se třeba nezmínili o konkurenci - Sherlog. Zbožňuju reklamní články.

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...