Přejít na obsah

Climatronic


Mr.Tom

Doporučené příspěvky

Tak to je jediný důvod, proč jsem zůstal u manuální klimy a do auta nechci zabudovanou navigaci nebo můj sen rádio Rhapsody. Vypadá to sice nádherně, ale u nás před panelákem by to nevydrželo ani měsíc. Ohledně toho panelu bych doporučoval zkoušet Aukro. Já jsem tam sehnal zatím vše co jsem potřeboval. Navíc když uvidíš, že tam někdo třeba kšeftuje s věcma z interiéru, tak mu pošli konkrétní požadavek. Už jsem měl kolikrát štěstí, že odepsal: "Nemám, ale seženu. Cena bude tolik a tolik."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je jediný důvod, proč jsem zůstal u manuální klimy a do auta nechci zabudovanou navigaci nebo můj sen rádio Rhapsody. Vypadá to sice nádherně, ale u nás před panelákem by to nevydrželo ani měsíc. Ohledně toho panelu bych doporučoval zkoušet Aukro. Já jsem tam sehnal zatím vše co jsem potřeboval. Navíc když uvidíš, že tam někdo třeba kšeftuje s věcma z interiéru, tak mu pošli konkrétní požadavek. Už jsem měl kolikrát štěstí, že odepsal: "Nemám, ale seženu. Cena bude tolik a tolik."

jen otazka k zamysleni... kdepak to tak asi shani??? nic tim nechci rict, jen takovy poznatek k zamysleni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...