Přejít na obsah

Nejde spojit s rj motoru...!?


octavio

Doporučené příspěvky

Zdravim Vas pani, dnes som si nuloval servisny interval (klasicky na budikoch), lebo som menil olej, filtre, atd.... Chcel som si urobit preventivne aj diagnostiku motora a na moje prekvapenie som sa nemohol spojit s rj motoru, vraj jednotka má dlhu odozvu. Niekedy som sa aj spojil ale mal som vysvietene iba tlacidlo chybove kody a ked som klikol tak to tam napisalo ze jednotka nepodporuje chybove kody alebo nastala chyba v komunikacii! Ostatne mi diagnostikovat ide, t.j. pristrojova doska a central (okna). Neviete mi poradit kde by mohla byt chyba? Mam VAG-COM 304 aj 409 + kabel na USB. :help:

Octavia I, rv98, 1.6i, 74kW Simos2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak myslis vo windowse v spravcovi zariadeni, tak na tom "usb seriovom" porte mam nastavene 9600 bitov za sekundu.... :feve:

EDIT: prepac, napadlo ma ze myslis asi vo vagu, no mam tam tam nulu, sakra... ja som magor, dal som tam 9600, zajtra uvidime a dam vedet.... vdaka zatial cosby....

Zkus změnit přenosovou rychlosr na 9600 baudů
Editováno: , autor: octavio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak myslis vo windowse v spravcovi zariadeni, tak na tom "usb seriovom" porte mam nastavene 9600 bitov za sekundu.... :feve:

EDIT: prepac, napadlo ma ze myslis asi vo vagu, no mam tam tam nulu, sakra... ja som magor, dal som tam 9600, zajtra uvidime a dam vedet.... vdaka zatial cosby....

Nastav to primo ve VAG-COMu. Kdyz jsem to nastavoval primo na COM portu, nefungovalo to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...