Přejít na obsah

Škoda scala a Samsung s23 plus nejde spojit android auto


Doporučené příspěvky

Mám stejný problém s S23 / Scala 2022. Autorizák navštíven, prý normálně aktualizace infotaimentu ani nedělají. Celá záležitost ukončena tím, že telefon není s infotaimentem kompatibilní (dle tabulek na webu Škody).

 

Pán celkem podrážděn, když jsem se zmínil, že jsem na fórech našel, že hodně lidem pomohla verze 1800.

 

Nevíte náhodou, kde by se dal dohledat nějaký detail aktualizace na verzi 1800, co přesně bylo záplatováno, opravováno, ... abych to mohl v autorizáku touto cestou reklamovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne povedali to isté že môj telefón je príliš nový a že nieje v zozname podporovaných telefónov. 

Ale skúšali aj staršie telefóny ktoré by mali biť podporované a bol tam rovnaký problém.

 

Ale ja mám základné rádio Swing. 

 

Aktualizácia bola zdĺhavá, trvalo to 1,5 dňa.

 

Bolo potrebné aktualizovať viacero jednotiek ktoré sú spojené s rádiom , hrozilo že ak sa niečo pokazí tak budú musieť kompletne preinštalovať celý systém a toho by bol už problém.

 

Ako ide mi to teraz na prvý pokus, iba sa mi stáva cestou domou z práce že mi na jednom mieste vypne zrkadlenie telefónu a potom to naskočí po chvíľke. Vždy na tom jednem mieste. Ako stalo sa mi to aj inde v centre križovatky a tam som bol nahratý lebo to trvalo pár minút kím sa to znova pripojilo. Ale som spokojný lebo sa to aspoň dá používať. Hlavne že sa v škodovke vyhovárali že je to spôsobené mojím telefónom a po aktualizácií to ide.

Editováno: , autor: Jan D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jde o přerušení spojení mezi telefonem a infotainmentem, předpokládám, že je v místě radar, nebo aspoň informační radar s údajem o momentální rychlosti. Ve ŠA mi sdělili, že to způsobují radary s nepovolenou frekvencí - stává se mi to opakovaně na 2 místech úplně stejně, jak popisujete...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý, že můj Swing ve Scale 02/20 bere úplně všechny telefony, pochopitelně nejnovější, aktuálně Samsung A55, v prodeji od pátku a jede jako vždy na první dobrou, stejně jako ostatní značky a iphony. FW jsem měl donedávna původní až posledního půl roku mám novější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Informace o systému

 

CarPlay: v3.1.58_SOP1 + PanasonicMIB3_v1

 

MirrorLink: 1.5.15

 

Číslo zařízení: 6.54035871A

 

Hardware 040/

 

Software: 0469

 

Bluetooth: SW BGv2.11r12331 + MF0185, HW: 1PD

 

Android Auto: v3.1.58_SOP1 + PanasonicMIB3_v1

 

CarPlay: v3.1.58_SOP1 + PanasonicMIB3_v1

 

MirrorLink: 1.5.15

 

Číslo zařízení: 654035871A

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...