Přejít na obsah

Šušká se - úprava cen škodovek


Jir-ka

Doporučené příspěvky

Vždyť bych se tomu nedivil. Zrovna nedavno jsem slyšel, že se bude zabívat protimonopolní úřad tím jak je možné, že třeba audi v zahraničí je o 200 litrů levnější než u nás... Tak najednou dostávají strach a zlevňujou... Stejně bych jim vrazil řádnej flastr za to, měli v tej době pořád předražený jako svině...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmn, tak jako je dobry, ze snaha tu je, to se za jistych okolonosti ceni, ale tady jde imho spis o pokus utahnout cechacky na vareny nudli. Minus 60.000 je 'az', tj u nejaky ambiente to bude min, a i po sleve zustava cena skodovky v CR bezkonkurencne nejvyssi na Zemekouli. Takze kliiidek decka. Do Drazdan jezdi pohodlnej vlak, a pani v mistnim salonu skoda mluvi cesky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabia

Fabia: -10k

Classic: -16k / - nastavitelné sedadlo řidiče

Ambiente: -15k / +dal. ovl.

Sport: -20k / + TPM a Maxidot

Elegance: -22k/ + Maxidot, el. okna vzadu a CLIMATRONIC

Roomster

Roomster: -20k

Style: -25k

Sport: -28k

Comfort: -29k

Scout: -30k

Výbavy zůstavají

Octavaia Tour

Combi: -50k dolu (prostě za cenu Liftbacku)

Liftback 1.4: -50k (319 900)

Octavia

Classic: -25k

Ambiente: -30k / +rádio Melody

Elegance: -35k / +Stream, Maxidot, textilní koberce a vyhřívani sedadel

L&K: -60k / +Park. asistent vpredu a vzadu, mezipodlaha, TPM, Soundsystem, vyhřívané trysky ostřikovačů, Multifunkční volant pro rádio a telefon, Skisack, Funkční paket pro Jumbo Box, Příprava pro telefon

GSM II s Bluetooth bez držáku / - střešní nosič

Již předané vozny bez kompenzace; vozy zadané do výroby s možností změny budou dovybaveny; tam, kde změna není možná bude cena o ty výbavy snížena; u skladových a už vyrobených vozů bude cena taky snížena; slevy jsou bez účasti prodejce, tzn. s výjimkou touru mužete očekávat obvyklé slevy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabia

Fabia: -10k

Classic: -16k / - nastavitelné sedadlo řidiče

Ambiente: -15k / +dal. ovl.

Sport: -20k / + TPM a Maxidot

Elegance: -22k/ + Maxidot, el. okna vzadu a CLIMATRONIC

Roomster

Roomster: -20k

Style: -25k

Sport: -28k

Comfort: -29k

Scout: -30k

Výbavy zůstavají

Octavaia Tour

Combi: -50k dolu (prostě za cenu Liftbacku)

Liftback 1.4: -50k (319 900)

Octavia

Classic: -25k

Ambiente: -30k / +rádio Melody

Elegance: -35k / +Stream, Maxidot, textilní koberce a vyhřívani sedadel

L&K: -60k / +Park. asistent vpredu a vzadu, mezipodlaha, TPM, Soundsystem, vyhřívané trysky ostřikovačů, Multifunkční volant pro rádio a telefon, Skisack, Funkční paket pro Jumbo Box, Příprava pro telefon

GSM II s Bluetooth bez držáku / - střešní nosič

Již předané vozny bez kompenzace; vozy zadané do výroby s možností změny budou dovybaveny; tam, kde změna není možná bude cena o ty výbavy snížena; u skladových a už vyrobených vozů bude cena taky snížena; slevy jsou bez účasti prodejce, tzn. s výjimkou touru mužete očekávat obvyklé slevy

No tak to vypadá hooooodně dobře :) . když to tak pročítám ani se tomu nechce věřit. Mám pocit, že to pro konkurenci bude slušná rána pod pás :palec2:a prodeje automobilce rozhodně ještě stoupnou. Sleva 50 000Kč na O Tour Combi no já myslím že ji budou vyrábět ještě dlouho, za ty peníze takový auto....

Editováno: , autor: TomášT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi tady poradte, chystam se koupit nove rs, mel sem o 2 ale mladej blbecek me sestrelil a mam to jako totalku. Dostanu za ni 430 tisic, neco doma mam, tak mi to dela pul melounu,tak se chystam koupit rs. No a ted se dozvidam ze maji byt nejake slevy, me ji totiz prodejce nabizel za 710 v zakladu a ja si tam chtel jeste neco dodat tak by me vysla nejakych 750 000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabia

Fabia: -10k

Classic: -16k / - nastavitelné sedadlo řidiče

Ambiente: -15k / +dal. ovl.

Sport: -20k / + TPM a Maxidot

Elegance: -22k/ + Maxidot, el. okna vzadu a CLIMATRONIC

Roomster

Roomster: -20k

Style: -25k

Sport: -28k

Comfort: -29k

Scout: -30k

Výbavy zůstavají

Octavaia Tour

Combi: -50k dolu (prostě za cenu Liftbacku)

Liftback 1.4: -50k (319 900)

Octavia

Classic: -25k

Ambiente: -30k / +rádio Melody

Elegance: -35k / +Stream, Maxidot, textilní koberce a vyhřívani sedadel

L&K: -60k / +Park. asistent vpredu a vzadu, mezipodlaha, TPM, Soundsystem, vyhřívané trysky ostřikovačů, Multifunkční volant pro rádio a telefon, Skisack, Funkční paket pro Jumbo Box, Příprava pro telefon

GSM II s Bluetooth bez držáku / - střešní nosič

Již předané vozny bez kompenzace; vozy zadané do výroby s možností změny budou dovybaveny; tam, kde změna není možná bude cena o ty výbavy snížena; u skladových a už vyrobených vozů bude cena taky snížena; slevy jsou bez účasti prodejce, tzn. s výjimkou touru mužete očekávat obvyklé slevy

Zní to opravdu lákavě, bohužel jsem se dnes v jednom Škoda autosalonu dozvěděl, že se jedná spíše jen o marketingový tah Škoda auto, který zatápí dealerům. Výše zmíněné ceny & dovýbavy jsou dnes ke stažení už i na www.skoda-auto.cz, marže se dealerům opravdu nekrátí - až sem vše OK. Údajně ale jednorázově všichni přišli o jakousi finanční podporu prodeje vázanou na jednotlivé modely. Světe div se, tyto jsou u FII právě od zmíněných 10k až 22k u Elegance.

Ostatní avizované kompenzace výbav skladovek mi byly potvrzeny.

Takže ceny skladovek se u jistého dealera změní jen o tyto kompenzace a u sestavovaných vozů prý můžeme zapomenou na dřívější hitparády slev kolem 10% - dealeři to už nemají tolik z čeho brát...

Jakou zkušenost jste udělali vy? Mám věřit, nebo se jít ptát ještě jinam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...