Přejít na obsah

Šušká se - úprava cen škodovek


Jir-ka

Doporučené příspěvky

Jj,to já vim že ceny v německu(když neberu ty katalogový) jsou daleko menší než u nás.

Známej si taky nedavno přivezl z německa Audi A6-Avant 2.7TDi v nadstandart.výbavě (předváděčka z necel.6000km-prakticky nové auto!!!) a pořídil jí tam o více jak 400.000kč méně než co měl zjištění u nás ty ceny předváděček a takovou A6 tam pořídil za cenu za co by u nás měl OII Combi L+K 2.0TDI

Taky přemýšlim že bych v létě místo toho novýho Superba co chci koupit,radši přivezl takovou A6 2.7TDi(nechci zas Quattro a ty 3.0TDi jsou jen v Quattru)........nejde mi vůbec o to že to bude Audi..ten novej Superb se jí myslim už vyrovná,ale o pořádnej V6TDi motor kterej v SII určitě nebude a to mě sere.

Když jsem se naposledy svezl právě s takovym 2.7TDi(nebo i u druhého známého z 3.0TDi) tak jsem byl pak akorát nasranej z těch všech čtyřválců co jsem kdy měl.

Ten známej co si přivezl tu A6 Avant 2.7TDi mi řekl že kdybych chtěl A6 limuzínku(na combiky nejsem) z 2.7TDi z hodně nadstandart.výbavou tak funglovku tam pořídim pod mega scela určitě a to už bude libová.....prý když to tam kupoval on u Audi dealera tak tam zrovna měli na salóně takovou A6 lim.2.7TDi man.6.kvalt(funglovou) z fakt libovou výbavou(sport.sedadla+kůže,dřevo,Navi,park.asistenty,Xena,18"kola a další hromada blbostí který bych ani nepotřeboval)a byla ze slevou za 36.000,-euro,to když beru dle dnešního kurzu tak je to +- 909.000kč,což u nás když jsem se ptal na Jarově na nějakou takovou tak funglová pod 1,1mil.nejsou a to je v základ.výbavě a když jsem tomu prodejci tehdy odhadem řekl tu výbavu co měla ta podle toho známého z toho německa co jí tam viděl na salóně za těch 36.000,-euro tak mi řekl ten prodejce řekl že u nich ze slevou at nepočítám pod 1,3mil. .....takže opět rozdíl min.400.000kč.

Tehdy na tom Jarově měli venku stát novou A6 2.0TDi limuz...asi v nějakym základu protože neměla ani chrom.lišty kolem bočních oken a vevnitř jsem jen zahlídl ten obyč.volant,světlou hnusnou látku apod. a byla podotýkám už v akci za 889.900kč.

já nevím proč? - motory 2,5 TDI pětiválce dávají jen do Transporterů, Multivanů a Crafterů, akorát ho má Touareg, kdyby ho dali do supa, když vidím jak to cvičí s Transporterem a Touaregem i při jejich váze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nevím proč? - motory 2,5 TDI pětiválce dávají jen do Transporterů, Multivanů a Crafterů, akorát ho má Touareg, kdyby ho dali do supa, když vidím jak to cvičí s Transporterem a Touaregem i při jejich váze...

Přesně tak!!!!!!

Já mám toho pětiválce 2.5TDi ve všech Carravelle a je super,akorát tam je divně zpřevodovanej,hlavně jednička.....ale ten motor sám o sobě je super.

Nedavno jsem s tou Carravellou táhnul kluka co ho vyšplouchnul jeho Peugeot 607 a upřímně jsem ani necítil že táhnu takovej kus auta.....ten tahal nádherně i z takovou zátěží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,to já vim že ceny v německu(když neberu ty katalogový) jsou daleko menší než u nás.

Známej si taky nedavno přivezl z německa Audi A6-Avant 2.7TDi v nadstandart.výbavě (předváděčka z necel.6000km-prakticky nové auto!!!) a pořídil jí tam o více jak 400.000kč méně než co měl zjištění u nás ty ceny předváděček a takovou A6 tam pořídil za cenu za co by u nás měl OII Combi L+K 2.0TDI

Taky přemýšlim že bych v létě místo toho novýho Superba co chci koupit,radši přivezl takovou A6 2.7TDi(nechci zas Quattro a ty 3.0TDi jsou jen v Quattru)........nejde mi vůbec o to že to bude Audi..ten novej Superb se jí myslim už vyrovná,ale o pořádnej V6TDi motor kterej v SII určitě nebude a to mě sere.

Když jsem se naposledy svezl právě s takovym 2.7TDi(nebo i u druhého známého z 3.0TDi) tak jsem byl pak akorát nasranej z těch všech čtyřválců co jsem kdy měl.

Ten známej co si přivezl tu A6 Avant 2.7TDi mi řekl že kdybych chtěl A6 limuzínku(na combiky nejsem) z 2.7TDi z hodně nadstandart.výbavou tak funglovku tam pořídim pod mega scela určitě a to už bude libová.....prý když to tam kupoval on u Audi dealera tak tam zrovna měli na salóně takovou A6 lim.2.7TDi man.6.kvalt(funglovou) z fakt libovou výbavou(sport.sedadla+kůže,dřevo,Navi,park.asistenty,Xena,18"kola a další hromada blbostí který bych ani nepotřeboval)a byla ze slevou za 36.000,-euro,to když beru dle dnešního kurzu tak je to +- 909.000kč,což u nás když jsem se ptal na Jarově na nějakou takovou tak funglová pod 1,1mil.nejsou a to je v základ.výbavě a když jsem tomu prodejci tehdy odhadem řekl tu výbavu co měla ta podle toho známého z toho německa co jí tam viděl na salóně za těch 36.000,-euro tak mi řekl ten prodejce řekl že u nich ze slevou at nepočítám pod 1,3mil. .....takže opět rozdíl min.400.000kč.

Tehdy na tom Jarově měli venku stát novou A6 2.0TDi limuz...asi v nějakym základu protože neměla ani chrom.lišty kolem bočních oken a vevnitř jsem jen zahlídl ten obyč.volant,světlou hnusnou látku apod. a byla podotýkám už v akci za 889.900kč.

Tady jde v základě o jednu věc. Pokud si koupíš v zahraničí NOVÝ opakuji NOVÝ vůz, pak za něj v konečném důsledku zaplatíš stejně jako u nás - spíše o trošku více (musíš započítat dopravu,odpočet jejich DPH a potom připočíst naše DPH a ještě pár dalších zpoplatněných úkonů na úřadech). Na to jsou jistá pravidla EU.

Ovšem pokud si dovezeš ojetinu, což určitě předváděčka je, pak jde o zcela, ale úplně zcela jinou záležitost :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jde v základě o jednu věc. Pokud si koupíš v zahraničí NOVÝ opakuji NOVÝ vůz, pak za něj v konečném důsledku zaplatíš stejně jako u nás - spíše o trošku více (musíš započítat dopravu,odpočet jejich DPH a potom připočíst naše DPH a ještě pár dalších zpoplatněných úkonů na úřadech). Na to jsou jistá pravidla EU.

Ovšem pokud si dovezeš ojetinu, což určitě předváděčka je, pak jde o zcela, ale úplně zcela jinou záležitost :palec2:

to Subaru bylo nové ;) , přesto bylo o dost levnější a se službou dle vlastního výběru, buď nocleh (asi aby člověk nemusel otočkou domů) nebo vyřízení dočasných značek a pojištění na deset dní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodejní rekordy trhá, ale ne u nás. Ještě před pár lety měla 50% trhu, dnes ani ne 30%. Taková F2 vzhledem zrovna neláká a má dost silnou konkurenci. A když dnes srovnám takový Golf s téměř plnou vábavou včetně klima za 385 tis. s Octavií Tourem za zhruba stejnou cenu, ale chudobkou ve výbavě, tak když nemám potřebu toho obrovského kufru není co řešit. Pokud nebudu zohledňovat o něco dražší servis.
¨

jedinej kdo tady lze jsi ty, nevim kde jsi vzal, ze skodovka ma 30%!!!

Pracuju ve skodovce primo na prodeji a trzni podil je kolem 46%, tak tady na nas nezkousej neco se 30.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedinej kdo tady lze jsi ty, nevim kde jsi vzal, ze skodovka ma 30%!!!

Pracuju ve skodovce primo na prodeji a trzni podil je kolem 46%, tak tady na nas nezkousej neco se 30.

Nemáš k dispozícii graf za posledné 2 roky? U nás sa to vyvíja nejak takto, viď príloha. Trebárs január 08 bol super, to ľudia vykúpili úplne všetko, čo malo kolesá a volant...

post-140-1207082401_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Amadeus - Tak abych nekřivdil, loňský podíl byl 33%. Abych se dostal k těmto informacím, k tomu nepotřebuji pracovat ve Škodovce. Na těch svých 46% zapomeň, to jsou čísla několik let stará.

Podle mě máš ty nějaké zmatené info. ....stačí si přečíst nějaké motor.stránky na netu a zjistíš že škodovka má rekordní prodeje....dokonce OII ani nestačí už ani vyrábět že se začala montovat i na slovensku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Sakra Džordži ty jsi tajemnej jak hrad v karpatech.... Napřed jsem to "něco" tipoval na to, že Škodovka spustí konfigurátor SII, ale to by pak v tom případě se netýjkalo i OII o pár měsíců pozdějí, takže tuším, že s novým MR zlevní škoda všechny své nově vyrobené modely kromě OII tak o cca. 30 000,-/kus a OI Tour o 50 000,- /kus ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...