Přejít na obsah

Křídlo na octu


czechmichael

Doporučené příspěvky

Zdary tak jsem si vybral fajné křídlo na octu http://www.tuning-centrum.cz/index.php?feM...dSelected=12799 fakt se mi moc líbí ale bylo mi řečeno že když nemá atest tak raději nekupovat vadí to nebo to nevadí když nemá atest fakt bych ho chtěl ale nevím estli ho fakt koupit když nemá ten atest:(

bez atestu ani ránu,na stk by se mohl najít nějaký hnup a je problém hned,nebo polda co má mindrák ze služby v sobotu odpoledne a...

navíc tedy mně osobně se nelíbí,jak ucho na nákupní tašku,jeden to tu má na alfe a fakt hnus,ale na to si se neptal,promin!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bez atestu ani ránu,na stk by se mohl najít nějaký hnup a je problém hned,nebo polda co má mindrák ze služby v sobotu odpoledne a...

navíc tedy mně osobně se nelíbí,jak ucho na nákupní tašku,jeden to tu má na alfe a fakt hnus,ale na to si se neptal,promin!

Mno a nefíš kde se dají sehnat křídla s atestem a nějaký pěkný?:)Fakt bych nějaký pěkný moc chtěl!Díkes moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbost na stk ani poliši křídla neřeší. Takže atest bych neřešil. Možná když má někdo tu hliníkovou obludnost tak to možná. :palec2:

měl jsem na favu křídlo od ellri s třetím brzdovým světlem a atest zajímal technika na stk,chtěl i papíry od toho,stříška na střeše jakbysmet

o nasávači na kapotě ani nemluvím ten jsem musel urvat hned při silniční kontrole a to atest měl!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...