Přejít na obsah

6.sraz SKODAHOME.cz


vittorio

Doporučené příspěvky

Tak určitě přijedu, jen si letos dám bacha na to chlastací komando se slívkou! -_-

Loni mi bylo celou sobotu blbě!!! :ble

ale co pak,snad se nás nebojíš :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich:

Editováno: , autor: maca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, kamarádi !

Po několika úspěšných lol ročnících srazů ŠKODAHOME je letošní ročník pro " slivka komando" ohrožen ! :feve:

Velice nerad byc letošní vyjímečný ročník vynechal, protože se dočkáme ( neměl bych to prozrazovat, ale... ) historického okamžiku, kdy P2M prodá svojí FRS a konečně si koupí AUTO - SEDAN !!! ( sorry Peťo, odolal jsem OT v tvém inzerátu, ale nemohl jsem si to nechat jen pro sebe :p ) a Bobík nebude mít odpojenou baterii kol7 , nebo alespoň nebude mít koho obvinit. ;) Nehledě na to, že tam budete všichni večer TRAPNĚ STŘÍZLIVÍ !!! -_-

Udělám maximum, abychom vás poctili svou účastí, ale vzhledem k tomu, že je na cestě malý Harmík nebo Harmička a v práci je v době konání srazu nedostatek lidí, nebude to snadné. :rip:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, kamarádi !

Po několika úspěšných lol ročnících srazů ŠKODAHOME je letošní ročník pro " slivka komando" ohrožen ! :feve:

Velice nerad byc letošní vyjímečný ročník vynechal, protože se dočkáme ( neměl bych to prozrazovat, ale... ) historického okamžiku, kdy P2M prodá svojí FRS a konečně si koupí AUTO - SEDAN !!! ( sorry Peťo, odolal jsem OT v tvém inzerátu, ale nemohl jsem si to nechat jen pro sebe :p ) a Bobík nebude mít odpojenou baterii kol7 , nebo alespoň nebude mít koho obvinit. ;) Nehledě na to, že tam budete všichni večer TRAPNĚ STŘÍZLIVÍ !!! -_-

Udělám maximum, abychom vás poctili svou účastí, ale vzhledem k tomu, že je na cestě malý Harmík nebo Harmička a v práci je v době konání srazu nedostatek lidí, nebude to snadné. :rip:

Čoveče ještě žiješ jo :) ,se vůbec neukážeš :kuk: každopádně tvé důvody chápu ;)

Budu rád,ne jen já když dorazíš :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čavec Máco,

ještě žiju ;) . Moc sem nechodím, je čím dál míň času. Snažím se to trochu sledovat, ale Fabule je zanedbaná , jezdí s ní teď převážně drahá polovička, já teď přispívám na provoz Českých drah lol .

Pokusím se přijet, rád Vás všechny uvidím, aspoň jednou za rok :p:palec2: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čavec Máco,

ještě žiju ;) . Moc sem nechodím, je čím dál míň času. Snažím se to trochu sledovat, ale Fabule je zanedbaná , jezdí s ní teď převážně drahá polovička, já teď přispívám na provoz Českých drah lol .

Pokusím se přijet, rád Vás všechny uvidím, aspoň jednou za rok :p:palec2: .

Tak snad se to podaří a dorazíš ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...