Přejít na obsah

6.sraz SKODAHOME.cz


vittorio

Doporučené příspěvky

Přátelé, kamarádi !

Po několika úspěšných lol ročnících srazů ŠKODAHOME je letošní ročník pro " slivka komando" ohrožen ! :feve:

Velice nerad byc letošní vyjímečný ročník vynechal, protože se dočkáme ( neměl bych to prozrazovat, ale... ) historického okamžiku, kdy P2M prodá svojí FRS a konečně si koupí AUTO - SEDAN !!! ( sorry Peťo, odolal jsem OT v tvém inzerátu, ale nemohl jsem si to nechat jen pro sebe :p ) a Bobík nebude mít odpojenou baterii kol7 , nebo alespoň nebude mít koho obvinit. ;) Nehledě na to, že tam budete všichni večer TRAPNĚ STŘÍZLIVÍ !!! -_-

Udělám maximum, abychom vás poctili svou účastí, ale vzhledem k tomu, že je na cestě malý Harmík nebo Harmička a v práci je v době konání srazu nedostatek lidí, nebude to snadné. :rip:

:smich::palec2:

Jinak něco* bez stěrače vzadu (čti sedan lol)??? :kuk: Nikdy lol

*slovo auto jsem vynechal záměrně lol

Když to vyjde, rád se dostavím k pranýřování za změnu značky atd...a doufám, že i bez toho stěrače, jak psal Bobeš, se nějak do Prahy dostavíš a že se bude malýmu Harmmovi/čce dařit gut :palec2:

....i když narodit se do rodiny se sedanem není žádný terno lol lol ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich::palec2:

Jinak něco* bez stěrače vzadu (čti sedan lol)??? :kuk: Nikdy lol

*slovo auto jsem vynechal záměrně lol

Když to vyjde, rád se dostavím k pranýřování za změnu značky atd...a doufám, že i bez toho stěrače, jak psal Bobeš, se nějak do Prahy dostavíš a že se bude malýmu Harmmovi/čce dařit gut :palec2:

....i když narodit se do rodiny se sedanem není žádný terno lol lol ;)-_-

tak to je wostrý :smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak potvrzeno a poprvé se na sraz škodahome podívám. :) Jakej den je to nelepší? Asi v sobotu co? Nebo tam přespat a vožrat se aspoň, ze soboty na neděli nebo z pátku na sobotu?

S mladou bez mladý? :) No spíše vezmu kámoše spoluchlastatele lol .

Poraďte nevím jak to tam chodí?

Je tam nějaký program večer? A kolik tam tam bývá aut?

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavní dění sobota, v pátek tam moc lídí není, takže pokud chceš jednu noc, asi spíš ta sobotní, ale zas je problém jak pak v neděli odjet -_-

jj díky beru na vědomí. No jo chlastat přez den a večer v pravý čas přestat a do rána to nějak vydejchat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...