Přejít na obsah

5W-30 TDI ?


Lukascheck

Doporučené příspěvky

tak to pardón, já odpovídal na olej Shell Ultra Diesel 5w30 a tan skutečně nemá normu 505.01 PD a ty mluvíš o úplně jiném oleji a to Shell VA Diesel Plus 505.01 a ten samozřejmě tuto normu má, ale když se tak dívám na tvůj ALH motor tak si stejně myslím , že od výroby 09/96 kdy se začaly vyrábět tak o nějakém 505.01 nebylo ani vidu ani slechu, v manuálu máš určitě jiné doporučení než olej pro PD, na jaký olej jsi jezdil do teď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to pardón, já odpovídal na olej Shell Ultra Diesel 5w30 a tan skutečně nemá normu 505.01 PD a ty mluvíš o úplně jiném oleji a to Shell VA Diesel Plus 505.01 a ten samozřejmě tuto normu má, ale když se tak dívám na tvůj ALH motor tak si stejně myslím , že od výroby 09/96 kdy se začaly vyrábět tak o nějakém 505.01 nebylo ani vidu ani slechu, v manuálu máš určitě jiné doporučení než olej pro PD, na jaký olej jsi jezdil do teď?

No to asi ne ale ALH se dává až od roku 2001 a ten motor je v QG1 původně což je prodloužený servis takže do teďka to jezdilo na LONG-LIFE tedy Shell VX a po 50 000 tisících maximálně.Teď jsem přešel na QG2 což je 15 000 km a dal jsem tam Shell VA 5W - 30

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...