Přejít na obsah

Climatronic - máte někdo tenhle ovládací panel??


Epicop

Doporučené příspěvky

Máte někdy stejný panel ovládání climatronicu? Ještě jsem ho na žádný oktávce neviděl :feve: A ještě jeden dotaz. Občas se mi stává, že mi začne blikat na displeji "ECON". Vůbec nevím proč, vše normálně funguje dál, ale bliká to.

tak presne tuhle klimu jsem mel v passatovi byl z roku 1998 rok takze oznaceni B5 tusim . jo a byla dodelavana.takze toto je tez dodelavane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdy stejný panel ovládání climatronicu? Ještě jsem ho na žádný oktávce neviděl :feve: A ještě jeden dotaz. Občas se mi stává, že mi začne blikat na displeji "ECON". Vůbec nevím proč, vše normálně funguje dál, ale bliká to.

taky sme meli jednu oktu v praci s presne takovym klimatronikem takze nejsi sam :palec2: navod je stejny jak u normal klimatroniku tak si to nastuduj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdy stejný panel ovládání climatronicu? Ještě jsem ho na žádný oktávce neviděl :feve: A ještě jeden dotaz. Občas se mi stává, že mi začne blikat na displeji "ECON". Vůbec nevím proč, vše normálně funguje dál, ale bliká to.

Mam taky isty panel v Octe aj ja.Je to dorábaný climatronic od talianskej firmy DIAVIA.Dá sa povedať,že je to renomovaný výrobca klimatizacií,takže je to v poho.To že Ti občas bliká ECON je preto,lebo pri volbe ECON je vypnutý kompresor,a keďže už býva vonku teplejšie,tak kompresor sa pýta aj trocha chladiť.Úplne stopni klímu a potom navoľ automat alebo ručne a malo by to byť OK.Inak ako už bolo spomenuté ovládanie je také isté pri origo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...