Přejít na obsah

upevneni znaku RS


kalecek

Doporučené příspěvky

ahoj chtel bych se zeptat koupil sem si ted znak RS predni nemate nekdo zkusenosti s jeho pridelanim?potreboval bych poradit jak ho mam upevnit diky moc

no originál je na masce jakoby přitavený, ale už se to tu řešilo, je na to lepící oboustraná páska,drží to prý dobře!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasna diky za rady nejak se s tim poperua nevite nekdo kde by se dala sehnat radici paka z eresa?nebo aspon jen ten vrchni stitek z tim napisem?nikde to nemuzu sehnat

No seženeš spíš asi z Fabie - tady:

http://www.shop.skodaoctavia.cz/Ostatni.htm

a předělej si to podle tohodle návodu:

http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/radickaRS.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem fungl novou řadičku RS kupoval na Ostravské burze za 380,- je to teda sice už 3 roky,ale tam se dá koupit mraky věcí za pár korun.Stejně tak jsem tam kupoval znak na přední masku RS 50,- a na zadek 120,- a ještě jsem si vzpoměl že jsem kupoval boční blinkry na blatník(Milotec je myslím nabízí za nějaké velké peníze) a mě stály 20,-ks

Škoda,že už nejsem z ostravska ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem fungl novou řadičku RS kupoval na Ostravské burze za 380,- je to teda sice už 3 roky,ale tam se dá koupit mraky věcí za pár korun.Stejně tak jsem tam kupoval znak na přední masku RS 50,- a na zadek 120,- a ještě jsem si vzpoměl že jsem kupoval boční blinkry na blatník(Milotec je myslím nabízí za nějaké velké peníze) a mě stály 20,-ks

Škoda,že už nejsem z ostravska ;)

ta doba je tatam...

ale k věci, přilep co oboustranou páskou, mám to nalepeno a drží už 2hy rok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...