Přejít na obsah

Chromy oken?


Deny.Kr

Doporučené příspěvky

taky mi přijde, že je to blbost..nečekám, že by se vůbec něco takového v rámci designu dělalo..právě proto se po onom tipu ptám, zda o tom nikdo nic neví..jak vidno,tak ee

Je to problém,nikde jsem taky nic neviděl,párkrát snad na O1 ale to byl nějaký "lojza tuning" takže nic :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to problém,nikde jsem taky nic neviděl,párkrát snad na O1 ale to byl nějaký "lojza tuning" takže nic :-)

na OI se to dělalo..divné je,že i v rámci recenzí Autostyl Janko se to objevilo,ale přitom v jeho nabídce vůbec není..má to dost aut a není to zlé (na OI, jakou má dnes dkx - modrá admiral, béžová bamboo, jsme měli leskle černé sloupky, tmavá skla a chrom proužek dole..a vypadalo to fakt bombově...) - kéž by to tak vypadalo i na OII :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochopil jsem to ještě u známých co měli dříve Passaty v Trendline kde tyto lišty nebyli,tak to origo dokupovali,nebo u Superbů.......ale vážně na OII toto nepatří.

Jestli je někdo fanda chromů apod. ....tak bych si spíš sehnal ty origo lišty narazníků+boční lišty+kliky dveří z OII pro Čína-trh(viz.obrázek).....to vypadá hodně dobře,ale kolem oken u tohoto typu dveří jako má OII mi to jde až proti srsti.

Ty lišty alá OII-Čína jsou nás na 100% sehnatelné,viděl jsem to už na OII min.5x....akorát že vrakoviště určitě nehrozí.....tak to bude asi pěkná raketa.

Vím že je jednou měl i v AutoAsp2.

post-12679-1210538552_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navíc chrom už jde zas pomalu z módy......u takových A6 je příplatkem nějakej paket kde máš ty lišty kolem oken+dokonce i ta zadní co je přes kufr v černé PIANO..........

Mě třeba chrom nevadí,ale musí to být decentní...nic přepláclýho....taková lišta nad RZ,nebo pod světly na OII to vypadá taky dobře,ale né zas všechno najednou...to je pak jak od kolotočů.

Tady v okolí mého bydliště jezdí frajer ze standartní OII(zelená Island) na který má snad naprosto vše chromovaného od MILOTEC,JANKO apod. a vypadá to tragicky.....tim to auto úplně zkurvil+v tom má oranžový potahy :doh ..já jdyž jí viděl poprvé stát tady u nás u krámu,tak jsem u toho stál s pusou dokořan a nevěřil jsem....myslel jsem že to je nějaká provokace....a nebyl jsem jedinej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady v okolí mého bydliště jezdí frajer ze standartní OII(zelená Island) na který má snad naprosto vše chromovaného od MILOTEC,JANKO apod. a vypadá to tragicky.....tim to auto úplně zkurvil+v tom má oranžový potahy :doh ..já jdyž jí viděl poprvé stát tady u nás u krámu,tak jsem u toho stál s pusou dokořan a nevěřil jsem....myslel jsem že to je nějaká provokace....a nebyl jsem jedinej.

Nemyslíš náhodou tohle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to dával do jinýho tématu, ale když tady je to o chromech, tak i sem přidám ještě pohled z boku.

To už je fakt vrchol všeho. Je mi toho auta líto.

To fakt nemá obdoby ;) .....teď si ještě představ +- něco takovýho navíc z oranžovými výraznými potahy na sedadlech+na zad.sklech má zrcadlovo-chrom-fólie............řikám,stály jsme u toho před tim krámem asi 4.chlapy z otevřenou pusou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapy, tak to je moc už aji na mě.. Tohle vidět projíždět okolo mě v Ově tak to napálím asi do prvního sloupu..

Ať žije klasická O II.

Sám přemejšlím jak autí zkrášlím, ale tohle je extrém !!

Nazval bych to přestříbřená raketa :kuk:

já bych to nazval hnusem velebnosti teda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deny: nechtěl jsem se vyjadřovat moc vulgárně :D

Tak jsem to nazval jak jsem to nazval.. ale je to fakt něco děsnýho.. Mít tam toho míň a jen někde - OK :palec2: , ale takhle.. kol9

Zajímalo by mě, kdo majitele k tomuhle dokopal.. (páč to ho asi samotnýho nemohlo napadnout)

aha :D no, pár takových lidí znám, kteří ohrnují nos nad fakt povedenou prací mnohých lidí a nad svým přeplácaným, přechromovaným hnusem si libují..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by nějakej frajírek co dostal auto od tatínka k 18-tým narozeninám? Nebo nějakej zbohatlej méně přizpůsobivej róm co dostal ty svoje dávky ze socky a nevěděl co s tolika penězi udělat? Viděl jsem toho dost, ale tohle je teda bomba. :aggressive:

já bych to pozměnil-rom,který ji ukradl a upravil dle svého gusta :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Ty bocni chrom listy na cinske verzi jsou docela pekne, decentni a elegantni, zvlaste na tmavem aute - opticky to auto natahne do delky a snizi...

Docela me to zajima (pokud to stoji 1.300,- to neni mnoho), kde se to da sehnat ? Pokud vim tak Ales Prazak to v nabidce nema, alepson ne na svem webu (ani novem)...

Jen by me zajimalo to provedeni, aby to nebyl jen nejaky velmi laciny plast, to by asi dlouho nevydrzelo, zvlaste ne mycky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...