Přejít na obsah

Promázáno - proboha proč???


Petr

Doporučené příspěvky

V průběhu posledního roku jsem vytvořil pro tyto stránky pár návodů "Jak na to",

ve formátu PDF, neboť se domnívám, že ne každý má v garáži pořád zapnuté PC, aby při každém kroku opravy koukal do návodu "jak na to" v původním html formátu. PDF se snadno vytiskne, může prodebatit se známými v hospodě nebo klidně umaštěnou rukou od probíhajících prací poničit.

Aby to vše bylo přehlednější, zpracoval jsem do svého podpisu asi 10 přímých odkazů na tyto PDF dokumenty, které se daly poté z těchto stránek lehce stáhnout. Vše bylo GRATIS (i když mě to stálo mnoho času) a podle počtu stažení (stovky i tisíce) ASI i zajímavé a prospěšné,

leč to mohou posoudit jen ti, co si dokumenty stáhli..

POSLEDNÍ DOBOU MÁM ALE PLNÝ a ZAHLCENÝ MAIL ŽÁDOSTMI A DOTAZY O ZASLÁNÍ TECHTO PDF DOKUMENTŮ :help:

Nic proti, za "úložnu" na tomto serveru nic neplatím, takže si tu mohu maximálně postěžovat, ALE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kdo z adminů tyto soubory na tomto serveru v Instalačním manuálech - podkategorii PDF dokumenty (kde bylo vše správně umístěno) PROMAZAL???????????? :aggressive::aggressive::aggressive::aggressive::aggressive::aggressive::aggressive:

Nechcu se ani hádat, ani za nic bojovat, jen mě napadlo, že než kdokoliv udělá NEVRATNÉ DELETE (!) je slušnost, korektnost a vychovanost toto autorovi jaksi předem oznámit.. Proboha lidi, nechovejte se jako primitivové, a občas používejte hlavu.. :(

Tak nějak doufám, že tento aktivní pořádkář se alespoň přizná, napíše důvody PROČ to tiché delete (!) a vloží nové linky odkazující na místa, kam soubory nově umístil (pakliže to udělal).

Tfuj, takovouhle podpásovku jsem TADY tedy nečekal.. :ble Pěkný den všem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V průběhu posledního roku jsem vytvořil pro tyto stránky pár návodů "Jak na to",

ve formátu PDF, neboť se domnívám, že ne každý má v garáži pořád zapnuté PC, aby při každém kroku opravy koukal do návodu "jak na to" v původním html formátu. PDF se snadno vytiskne, může prodebatit se známými v hospodě nebo klidně umaštěnou rukou od probíhajících prací poničit.

Aby to vše bylo přehlednější, zpracoval jsem do svého podpisu asi 10 přímých odkazů na tyto PDF dokumenty, které se daly poté z těchto stránek lehce stáhnout. Vše bylo GRATIS (i když mě to stálo mnoho času) a podle počtu stažení (stovky i tisíce) ASI i zajímavé a prospěšné,

leč to mohou posoudit jen ti, co si dokumenty stáhli..

POSLEDNÍ DOBOU MÁM ALE PLNÝ a ZAHLCENÝ MAIL ŽÁDOSTMI A DOTAZY O ZASLÁNÍ TECHTO PDF DOKUMENTŮ :help:

Nic proti, za "úložnu" na tomto serveru nic neplatím, takže si tu mohu maximálně postěžovat, ALE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kdo z adminů tyto soubory na tomto serveru v Instalačním manuálech - podkategorii PDF dokumenty (kde bylo vše správně umístěno) PROMAZAL???????????? :aggressive::aggressive::aggressive::aggressive::aggressive::aggressive::aggressive:

Nechcu se ani hádat, ani za nic bojovat, jen mě napadlo, že než kdokoliv udělá NEVRATNÉ DELETE (!) je slušnost, korektnost a vychovanost toto autorovi jaksi předem oznámit.. Proboha lidi, nechovejte se jako primitivové, a občas používejte hlavu.. :(

Tak nějak doufám, že tento aktivní pořádkář se alespoň přizná, napíše důvody PROČ to tiché delete (!) a vloží nové linky odkazující na místa, kam soubory nově umístil (pakliže to udělal).

Tfuj, takovouhle podpásovku jsem TADY tedy nečekal.. :ble Pěkný den všem!

Cau dekuji ti za zaslani dokumentu.

Nevim, z jakeho duvodu ti to bylo smazano. Asi jsi nekomu vadil . Ze je to zadarmo.

Na foru s Oplem Astrou G jsem sehnal celou ofocenou prirucku a nikdo to nesmazal. Tak nevim.

Tvemu snazeni zdar jen tak dal je to potreba.

Jinak jeste k tomu Oplu za nakodovani klice jsem dal 500.

Tomu chlapovi tady u nas v Jablonci jinak nereknou nez oblozka. :-)

Po stazeni jiz zmineneho navodu jsem klic nakodoval asi za dve minuty. Dale tam jde taky vymazat inspekce.

Takze koukam ze je to zase o byznysu.

No hold jsme narod zlatokopu jak to rika kazdej.

A kdyz je neco zadarmo tak se to zakaze a nebo neco podobneho .

Takze doufam ze jsem nekomu slapl na kuri oko.

Zdar Parno :076

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peto, mas zcela pravdu,nevim,proc se to smazalo,nerozumim, myslel jsem, ze forum je pro nas, ani bych se nedivil, kdyby v tom bylo neco jinyho.... :aggressive:

Vinco, ahoj :palec2:

třeba tvůj seriál o výměně kotoučů mi posloužil přímo vzorově a bravurně :palec2:

Ušetřil jsu spousty tisíc, co bych dal v servisu za něco, co by třeba ani nebylo podle mých představ.

Takže jak správně píšeš: forum by mělo být pro nás, kteří chceme a máme možnosti si opravy a úpravy dělat sami,

a neplatit zbytečně desetitíce..

Znám příjemnější a zajímavější formu utrácení peněz (investice do vlastních dětí a za věrnost partnerky, nebo ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je otázka do admin sekce Petře, chceš to tam šoupnout?

Děkuji moc za korektní a smysluplný dotaz :palec2:

Přesunout asi ne, ale spíše jen tagem upozornit, aby se zjistilo "Proč". Ani se mi nechce věřit tomu, že by

někdo se ze servismanů se těmito návody cítil nějak "dotčen"..

Nikdy jsu si za tyto návody nevzal ani 1 Kč, a nebylo by to fér tuto pomoc jakkoliv zpeněžovat či jakkoliv "bránit" dalšímu šíření.

A jestli ano, mohl to napsat přímo (a nebo zavolat, byl-li by odvážný, v menu mám i svůj mobil).

No, nebudeme dělat žádné předčasné závěry, snad to autor tohoto "promaznání" nějak logicky zdůvodní..

Pěkný večer všem! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhľadom na to, že fórum je pod drobnohľadom ("nepřítel naslouchá"), bol po dohode s ostatnými adminmi s platnosťou od 15. 4. vydaný zákaz akéhokoľvek pridávania príspevkov na fórum, ktoré porušujú autorský zákon - teda platí verejný zákaz postovania dielenských priručiek v ľubovoľnom formáte, naskenovaných celých kníh, softvéru na diagnostiku, ETKU atď. Rovnaku ku dňu 15.4. boli zrušené všetky diskusie, kde boli uvedené takéto informácie.

Netuším, kde presne si mal tie svoje dokumenty, no ak boli vo svojej oddelenej diskusii, nebol dôvod na zmazanie. Cvične som skúsil preklikať niektoré odkazy v tvojom podpise, a ani jeden z nich nebol mŕtvy. Je kľudne možné, že si svoje návody pripojil do nejakej existujúcej diskusie, trebárs k nejakým DP - preto ich teraz nevieš nájsť. Ja som preliezal diskusie v inštalačných manuáloch, tých diskusií bolo na 12 strán (!!!), robil som to 2 dni.

Myslím, že zbytočne sa cítiš urazený a robíš z komára somára. Sorry, ale aby sa niekto pred zmazaním pýtal, či niečo môže zmazať - to by sme tu nič iné nerobili. Už tak je dosť veľa administratívy okolo fóra, ľudia sú ako teľce (nemyslím tým teraz teba!), každý si tu robí čo chce a po udelení varovania ešte má tú drzosť vyhrážať sa cez SZ...

Ak ti to nerobí problém, pridaj svoje návody znova. Ak sa v tých diskusiách neobjaví nič, čo by porušovalo pravidlá fóra, nič nebude zmazané.

Na záver niečo na zamyslenie - chcete tu mať fórum tak, ako je a bolo doteraz, alebo vám bude stačiť po kliknutí na http://forum.skodahome.cz presmerovanie na http://www.pcr.cz/...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim, jak si klikal na odkazy v jeho podpisu, ale min 5 jich je KO a jsem si jist, že to byly jen jeho osobní výtvory bez nějakého scanování DP a podobných ptákovin

BTW: nemělo se to vše náááhodou přesunout jen do sekce pro členy?!?!

"V pravidlech je warez a nelegalni software zakazany, cili tato temata budou SMAZANA - resp.presunuta do sekce jen pro cleny klubu skodahome (fabia a octavia club) a pote tez odstranena."

ale to se podle mě vůbec nestalo a vše bylo hned vymazáno

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhľadom na to, že fórum je pod drobnohľadom ("nepřítel naslouchá"), bol po dohode s ostatnými adminmi s platnosťou od 15. 4. vydaný zákaz akéhokoľvek pridávania príspevkov na fórum, ktoré porušujú autorský zákon - teda platí verejný zákaz postovania dielenských priručiek v ľubovoľnom formáte, naskenovaných celých kníh, softvéru na diagnostiku, ETKU atď. Rovnaku ku dňu 15.4. boli zrušené všetky diskusie, kde boli uvedené takéto informácie.

Netuším, kde presne si mal tie svoje dokumenty, no ak boli vo svojej oddelenej diskusii, nebol dôvod na zmazanie. Cvične som skúsil preklikať niektoré odkazy v tvojom podpise, a ani jeden z nich nebol mŕtvy. Je kľudne možné, že si svoje návody pripojil do nejakej existujúcej diskusie, trebárs k nejakým DP - preto ich teraz nevieš nájsť. Ja som preliezal diskusie v inštalačných manuáloch, tých diskusií bolo na 12 strán (!!!), robil som to 2 dni.

Myslím, že zbytočne sa cítiš urazený a robíš z komára somára. Sorry, ale aby sa niekto pred zmazaním pýtal, či niečo môže zmazať - to by sme tu nič iné nerobili. Už tak je dosť veľa administratívy okolo fóra, ľudia sú ako teľce (nemyslím tým teraz teba!), každý si tu robí čo chce a po udelení varovania ešte má tú drzosť vyhrážať sa cez SZ...

Ak ti to nerobí problém, pridaj svoje návody znova. Ak sa v tých diskusiách neobjaví nič, čo by porušovalo pravidlá fóra, nič nebude zmazané.

Na záver niečo na zamyslenie - chcete tu mať fórum tak, ako je a bolo doteraz, alebo vám bude stačiť po kliknutí na http://forum.skodahome.cz presmerovanie na http://www.pcr.cz/...

Igore, omlouvám se, ale asi jste mi nerozumněl (možná jsem to neúmyslně lakonicky popsal), ALE:

všechny návody jsem napsal konkrétně podle svých zkušeností během postupu při výměně, opravě, nastavení.

Až sem jde o mé duševní dílo, se kterým jako autor mohu podle platného Autorského zákona libovolně zacházet a šířit je dle své úvahy.

Ilustrativní obrázky knih (1-2 ks uvnitř PDF) byly popsány v souladu s tímto Autorským zákonem (citace názvu knihy a jména autora + vydavatelství).

Nicméně klikám na odkazy ve svém podpisu a objevuje se mi hláška (stejně jako jiným): "Litujeme, některé požadované položky chybějí. Pokud chcete zobrazit toto téma, pravděpodobně bylo uzavřeno či smazáno."

Konkrétně zde:

# Jak měnit Převodový olej (1 A4, PDF)

# Jak nastavit ukazatele údržby OIL, INSP a nové nastavení hodin (1 A4, PDF)

# Jak měnit pylový filtr a filtr vzduchu (1 A4, PDF)

# Jak správně měnit kolo v nouzi (1 A4, PDF)

# Jak správně nasadit a jezdit se sněhovými řetězy (2 A4, PDF)

# Štítek servisního intervalu - Octavia 2 (1 A4, PDF) - verze s palivovým filtrem a rozvody

(NEMOHL BYSTE TO NĚKDO NEZÁVISLÝ OVĚŘIT, ZDA ODKAZY FUNGUJÍ?)

Jsu si jistý, že jsem zákon v žádném případě neporušil, bylo by fajn vrátit soubory zpět, protože za ně nesu plnou odpovědnost jako autor. Nicméně když to tam nacpu zpět, nenajde se druhý den opět aktivista, který mi to smázne???

Leč by bylo jistě fér napsat, kdo konkrétně byl takový "dobrák", co jej k tomu vedlo, a hlavně: proč dopředu nic nanapsal???

Nic ve zlém, jen se ptám a dosud jsu nedostal odpovědi. O nic nejde, že na www.idnes.cz, na www.novinky.cz mizejí nepohodlné komentáře jsu si zvykl, ale že i na tomto přáteslkém foru se tatkto cíleně škodí mi přijde nefér.. Ale možná se mýlím, asi jsme všichni bohatí a rádi dáváme za prkotiny v servisech tisíce.. ;)

p.s. důvod editace = překlepy

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ty odkazy projel a opravdu ty jak uvedl Petr nefungují. Je to škoda, nebylo v nich podle mého nic co by něco porušovalo. Ještě když fungovaly ty odkazy, tak jsem si vše pročet. Asi je na tom nejhorší to, že se tímto ničí práce ostatních lidí. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozkaz bol zmazať všade - presun bol po dohode s ostatnými zamietnutý.

Petr, určite sa tie tvoje príspevky úmyselne nezmazali. Ako som písal, je kľudne možné, že boli v rovnakej diskusii, kde boli uvedené odkazy na celé príručky, alebo iný nelegálny soft. A v rámci mazania sa zmazala celá táto diskusia - toto je jediné logické vysvetlenie. Cielene som tvoje príspevky nezmazal ani ja, ani nikto iný!

Kľudne tie tvoje vlastné návody môžeš umiestniť znova na fórum, nebudú zmazané. Rovnako nebudú zmazané návody a dokumenty ostatných členov, ktorí ich vytvorili.

Upozornenie, o tom, že sa bude mazať, bolo na fóre v Inštalačných manuáloch zverejnené 31.3.2008, príspevok písal vittorio. Takže dopredu to oznámené bolo. Bohužiaľ vy oktaviáni ste rovnako "zakonzervovaní", ako roomsteráci a fabiatici - čítate len svoje diskusie a bohužiaľ ignorujete tie všeobecné :help: A písať SZ každému, keď je nutné oznámiť niečo dôležité... na to by sme potrebovali celý team sekretárok kol5

Pre ostatných čo sa k téme doteraz vyjadrili - prečítajte si ešte raz, čo som napísal! Myslím, že z toho je jasné, čo a prečo sa stalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozkaz bol zmazať všade - presun bol po dohode s ostatnými zamietnutý.

Petr, určite sa tie tvoje príspevky úmyselne nezmazali. Ako som písal, je kľudne možné, že boli v rovnakej diskusii, kde boli uvedené odkazy na celé príručky, alebo iný nelegálny soft. A v rámci mazania sa zmazala celá táto diskusia - toto je jediné logické vysvetlenie. Cielene som tvoje príspevky nezmazal ani ja, ani nikto iný!

Kľudne tie tvoje vlastné návody môžeš umiestniť znova na fórum, nebudú zmazané. Rovnako nebudú zmazané návody a dokumenty ostatných členov, ktorí ich vytvorili.

Upozornenie, o tom, že sa bude mazať, bolo na fóre v Inštalačných manuáloch zverejnené 31.3.2008, príspevok písal vittorio. Takže dopredu to oznámené bolo. Bohužiaľ vy oktaviáni ste rovnako "zakonzervovaní", ako roomsteráci a fabiatici - čítate len svoje diskusie a bohužiaľ ignorujete tie všeobecné :help: A písať SZ každému, keď je nutné oznámiť niečo dôležité... na to by sme potrebovali celý team sekretárok kol5

Pre ostatných čo sa k téme doteraz vyjadrili - prečítajte si ešte raz, čo som napísal! Myslím, že z toho je jasné, čo a prečo sa stalo...

Igore, děkuji za zprávu.

Vzhledem k tomu, že odstraněné materiály byly přímo má osobní práce si dovoluji na závěr poznamenat, že ten kdo mazal, příliš nepřemýšlel. Za ony tři roky, které se považuji býti součástí tohoto fora ;) si dovoluji říci, ža až v poslední době se tu maže, přesouvá, zamyká až příliš (více než je zdrávo).. Admin (nebo moderátor) by měl být vždy soudný člověk, nikoliv jen osoba s plným internetovým připojením a volným časem (nechcu nikoho urazit :palec2: ) Takže než se bude opět přesovat, zamykat, mazat apod., chtělo by to více zapřemýšlet hlavou a nejlépe se poradit. Více hlav více ví..

Nejde o to přece někoho uzurpovat, ale předat si vlastní zkušenosti, rady, nápady, doporučení. Myslím, že konec konců od toho toto jinak bezvadné Forum přece je.. (tím netvrdím, že sdílení nelegálního software, scany DP, atp. sem patří).

Ještě jednou děkuji za zprávu :palec2: během dopoledne nasoukám dokumenty zpět, protože tím emailem je to pro všechny zdlouhavé a náročné..

Pěkný nedělní den všem!

Petr

p.s. Jen doufám, že to zase někdo obratem nesmázne.. :)

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jaj, stále dokola tvrdíš to isté a NEČÍTAŠ, čo som ti odpísal. Tak ešte raz - tie tvoje návody boli v nejakej staršej téme (téma = diskusia = vlákno), kde boli v inom príspevku uvedené linky na stiahnutie DP resp. kníh "Jak na to Fabia" a "Jak na to Octavia". Pozrel som do zálohy bežiacej na mojom testovacom serveri, bolo presne takto!

Čistenie som robil ja, prvé 2 strany diskusií (cca. 40 tém) som preliezal každý príspevok a kontroloval, či je to ok. Po niekoľkých hodinách ma to prestalo baviť a zvyšných 10 strán som natvrdo mazal celé diskusie hneď, ako som narazil na prvý závadný príspevok v tej diskusii. Nikto vrátane teba sa nemôže hnevať, v Inštalačných manuáloch je aktuálne 210 tém a 3136 príspevkov. Nikto nemôže chcieť po žiadnom adminovi ani moderátorovi, aby spätne prešiel každý z tých 3136 príspevkov a zcenzuroval ich...

Nikto si tu žiadnu moc neuzurpuje, ale všetci do jedného z admin teamu sa tu snažíme trocha fórum skultúrniť. Lebo to, čo sa tu deje v poslednej dobe veru o kultúrnosti nesvedčí, resp. svedčí skôr o úpadku bývalej vysokej úrovne fóra ako takého. A tomu sa snažíme zabrániť. Bohužiaľ niektorí si z fóra spravili bútľavú vŕbu, zakladajú diskusie o absolútne jalových témach, iný zasa majú potrebu vyjadriť sa ku každému zadanému inzerátu, ďaľší má zas potrebu v každom príspevku niekoho napádať...

Preto sa zamyká, presúva a ak je to nutné, dávajú sa aj varovania. A toto sa bude diať aj ďalej - dovtedy, kým sa ľudia nenaučia poriadku. Keď to ide na iných fórach, prečo by zrovna Škodahome mala byť len jedna veľká žumpa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Igore sorry za ot tohle fórum mi připadá zatím stále dost pohodové, ale začíná mi vadit právě plno zamykání, přesouvání a mazání v tom stojím za Petrem, že je velmi důležité používat mozek, jenže setkal jsem se s tím i na jiných fórech jakmile někdo vstoupil do řad modů nebo adminů stal se papežštějším než papež.

A k tomu že nečte co píšeš, tak čte, ale podstatnou informaci na kterou se ptal (a proto soustavně kontroluju i já tohle téma) a to kdo to smáznul si odpověděl až teď, že si to byl ty. Připadá mi právě, že se maže o stošest proto, že není přímá (veřejná) odpovědnost.

S tou mocí se obávám že to padá někam do pryč... a to co píšeš v poslední větě toho se až bojím, proboha policejní stát už skoro máme a ještě bude policejní fórum.

Pokud to fórum má být jen přesně o názoru pár adminů a modů tak potěš pánbůh.

Ano přímé odkazy na warez mazat, dvojáky odstraňovat s upozorněním, dotaz jestli někdo nemá DP nechat, nesmí se ale objevit odpověď (třeba někdo poradí přes sz a to je problém dotyčného co poradil), Pokud někdo hrubě porušuje daná pravidla (uráží ostatní je líný hledat...) upozornit a pokud pokračuje tak dát nějaký třeba časově omezený ban, ale zdůvodnit by byla základní slušnost.

Petr si dal práci vytvořil opravdu perfektní návody a byly mu smazány. Dobře proč si hned v první tvé odpovědi nenapsal sory nestíhám to kontrolovat všechno tak jsem ti to smazal omylem.... Bylo by z toho zřejmé že si to udělal ty a nebyl to úmysl a byl by klid.

Před měsícem jsem vstoupil i do OC právě kvůli ftp no a po přidělení uživatelských práv jsem zjistil, že zbytečně, nojo co se dá dělat, přispěl jsem na chod fóra, ale nerad bych začal litovat i tohoto.

Děkuji za zamyšlení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže super, ja som ten najhorší, že som zmazal všetky odkazy na nelegálny soft... Vieš, ono je veľmi jednoduché pindať na všetko naokolo. Ja a ostatní admini a modi tu zabíjame svoj čas tým, že presúvame diskusie do správnych kategórií, upratujeme duplicitné témy, mažeme OT... Vy bežní useri sem prídete na pár minút, napíšete tu len svoje príspevky, hodíte dotaz a tým to pre vás končí.

Prečo teda Petr tie svoje návody pridal do témy s odkazom na DP? Prečo ich nedal do separátnej diskusie, ako to spravil teraz? Ak by ich mal vo svojej oddelenej diskusii, nič by nebolo zmazané!

Ak sa stále niekomu niečo nepáči alebo to niekto stále nechce pochopiť, môže sa ozvať - dostane za úlohu prejsť všetkých 3100+ príspevkov v Inštalačných manuáloch, jeho úloha bude zmazať tie, ktoré obsahujú odkaz na warez!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Igore nefňukej -_- , nebral jsem to jako útok na tebe, jen jsem zhodnotil svůj pohled na věc. Já jsem nenadával že si neprošel všechny příspěvky (to fakt asi nejde) ale že ti trvalo pár příspěvků než si napsal, že si to smazal ty a důvod mazání, mohl být dávno klid.

A třeba se Petr bál, aby nebyl obviněn ze zakládání dvojáků... :t

Ne Igore, kašleme na to, jen jsem chtěl poukázat na to, že přísná pravidla jsou taky na vyliž a nejlepší je přirozená demokracie. Vždyť to fungovalo a ono by to fungovalo i dál prostě je nás tady už 18000, to ale neuhlídáš ani přísným dozorem. Jen by mě velice mrzelo kdyby to dopadlo jako u audiclubu (nebo audi-klubu) už se v tom sám nevyznám a kvůli kravinám je na prd oboje.

EDIT: Tohle je už ale opravdu dost OT a patřilo by to do admin sekce.

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže super, ja som ten najhorší, že som zmazal všetky odkazy na nelegálny soft... Vieš, ono je veľmi jednoduché pindať na všetko naokolo. Ja a ostatní admini a modi tu zabíjame svoj čas tým, že presúvame diskusie do správnych kategórií, upratujeme duplicitné témy, mažeme OT... Vy bežní useri sem prídete na pár minút, napíšete tu len svoje príspevky, hodíte dotaz a tým to pre vás končí.

Prečo teda Petr tie svoje návody pridal do témy s odkazom na DP? Prečo ich nedal do separátnej diskusie, ako to spravil teraz? Ak by ich mal vo svojej oddelenej diskusii, nič by nebolo zmazané!

Ak sa stále niekomu niečo nepáči alebo to niekto stále nechce pochopiť, môže sa ozvať - dostane za úlohu prejsť všetkých 3100+ príspevkov v Inštalačných manuáloch, jeho úloha bude zmazať tie, ktoré obsahujú odkaz na warez!

Chlapi, nebudeme se už čertit..

Předchozí soubory jsem vložil tam, kam patřily: sekce se jmenovala "Návody v PDF" či tak nějak :palec2:

Je jasné, že otevírat každičký soubor a študovat jestli je či není problémový je náročné a zdlouhavé, ale lepší je udělat méně práce pořádně, než více a spíše uškodit než naopak. Neber si to Igore osobně, založil jsem ráno EXTRA sekci s názvem: "Petrovy návody v PDF, Vlastní, plně legální tvorba. Ke stažení ZDARMA (!)"

Tak snad se to příště nepřiplete do cesty při dalším mazání. Takže: stalo se, už je to opraveno a opět zpřístupněno všem, jak to má být :palec2: Tak snad příště podebatíme všici nad příjemnějšími věcmi! (pivo, holky) :) Co ty na to, Igore a ostatní? :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyřešeno, vysvětleno, myslím, že je čas na to pivko! -_-

Ještě mě napadlo Petře to, že to možná byla taková malá pomsta za ten tvůj podpis, který si přislíbil malinko zkrátit. lol

KaJe, ty jsi si toho ještě nevšiml??? ;)

Slib jsu splnil, už jsem umazal 3 řádky! :smich::palec2:

No dobrá, ještě to zkusím jednou -_-

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PANOVE JA SI MYSLIM ZE DOSLO TROCHU K NEDOROZUMENI.

Navody kdo co vytvoril s par fotkam a jeste k tomzu pdf se mazat urco nemely !!

Mazani je jen na warez, cili nelegalni soft, cracky a podobne

s FTP je to jina vec...nelegalni soft nikdo u sebve mit nechce, neni se cemu divit, ale pokud se podivate do sekce pro cleny, nejak tam sezenete vetsinu z toho, etka aDP a podobne...

kecy jako ROZKAZ SHORA a POHODOVE FORUM, KTERE NYNI NEKDO ZAMYKA...kluci uvedomte si ze to proste nejde porad dokola tu mit bordel...v ramci zachovani pradku se proste musi zamykat a mazat a varovat, jinak z toho bude holubnik, myslite si ze ne ale je to tak...bohuzel vetsinou kvuli nekterym jedincum, ale trosku to holt ovlivni i ostani..

a uprimne nemam rad kdyz se nekdo registruje 17.4.2008 cili tri roky od doby dky sme tady neco rozjeli (myslim pouze novou verzi fora, dalsi 3 roky zpatky ted nepocitam) a zacne nam rikat jak je to tu na nic ze je tu strasna pruda...

bez ty prudy by to kolikrat byl akorat bordel...tohle je forum je proti jinym dosti violnomyslenkarske a otevrene, jinde byste se podelali co je tam narizeni. to ze mame pravidla fora - precteni zabere pet minut, pravidla bazaru - to same na pet minut, je neco co ma udelat kazdy a ne se pak vymlouvat ze neco necet...protoze jich bylo hodne tak po tech pravidlech ted tvrde deme aby se to zmenilo...komu to prijde jako nejaky tyranstvi tak at si to zkusi....ja na tom stravil dneska pet hodin, ptrotoze me ten bordel uz nebavil...chtel bych videt kolik z vas by tomu dalo svuj volnej cas..a nerikejte mi ze vsichni, uz 5 let se snazim najit lidi co budou prispivat do OC aspon clankama a zatim jen Rolbar, Petr81 pro rallye a Mikl pro sem tam nejakou udrzbu se prihlasili...za 5 let :)

takze se na to zkuste podivat z perspektivy nas, co to mame na svych serverech, napsane na svoje jmena a mame se o to nejak starat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...